Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Ensiferum - Iron

Pur şi simplu mă innebuneşte instrumentalul xD. O ascult în continuu de dimineaţă, e prea genială! *laugs*

Xoxo, Ang. :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Nightmare - Alumina
Merge bine la zilele ploioase si super-plictisitoare . Sincera sa fiu , m-am indragostit de melodia asta de la prima ascultare . Ar merge bine daca ar fi atasata la un AMV pe care eu sa-l vad . Imi place mult vocea solistului de la Nightmare , este superba .

2NE1 - CLAP YOUR HANDS

E vina lui Snowweh pentru ca imi place melodia asta. M-a drogat, fir-ar sa fie. Dar suna foarte bine. Auto-tune suna foarte interesant la fetele astea. E o favorita, un fel de melodie care iti creeaza incetul cu incetul dependenta. Si videoclipul e foarte interesant. Foarte interesant.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Brockencyde - I think i'm going insane


Melodia asta ma face sa plang si nu stiu inca de ce ... Ma simt mai bine acum ca o ascult si starea mea de spirit nu e tocmai exceptionala . Nu au ei cele mai cuminti melodi insa eu ii ador si melodia aceasta : [].[] este preferata dupa cea pe care o ascult acum 71

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Cinema Bizarre - I Came 2 Party
Asta e melodia mea preferata de la ei . Din pacate s-au despartit .Ador vocea lui Strify :X . Are o voce extraordinara . Melodia are un videoclip super-tare . Cred ca l-am vazut de vreo 60 de ori fara oprire . Sincera sa fiu , n-am avut curaju sa apas pe butonul de oprire , dar din pacate a trebuit . Ador melodia .

Anathema - One Last Goodbye

Nu ÅŸtiu ce mi-a venit, n-am mai ascultat Anathema de foarte mult timp.
Dar îmi făcea plăcere această melodie şi Flying. Şi Are you there.
Le ascultam când mergeam la teatru acum 2 ani (don't ask 78).
Şi îmi aduce aminte de cineva...
Sad Alerim is sad T.T

Mda. You know you love me.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


Britney Spears-Oops I did it again
Not a Britney fan,dar imi place piesa asta
[/font]Always keep the faith <3

Cinema Bizarre - Blasphemy
Melodia asta ma atinge fix la inima . Este foarte frumoasa si ma face sa visez mult . Unora le vine sa planga de la ea , mie nu ( eu sunt mai tare decat altii ) , dar tot iubesc aceasta melodie . Imi plac si lyrics-urile de la ea . Este , pur si simplu , superba .

TaeYang - I'll Be There ; îmi place melodia chiar dacă nu înţeleg mare lucru [ K-pop <3 : )) ].
Iar videoclipul este înspăimântător la început, cred că asta îmi place la el 106. [ TaeYang are un dans destul de interesant : - ? ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Timo Tolkki - Are you the one.

Îmi place cât e de liniştită melodia asta, e simplă şi frumoasă. Îmi place mai ales pentru că e cântată de Sharon den Adel, solista trupei Within Temptation, iar vocea ei e absolut superbă în melodia asta.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.797 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 526.850 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)