Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

#91
Miley Cyrus - Who Owns My Heart
Cred ca asta e singura melodie care imi place de la Miley 71 Trebuie sa recunosc ca are voce buna tipa, dar personalitatea ei lasa de dorit >.< Melodia asta imi aminteste de mai multe lucruri fun... ma binedispune ^^
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


#92
Rock mafia- The Big Bang

Nu ascult melodia pentru că apare Miley în videoclip, aşa cum am auzit că fac unele *laugs*. Îmi place vocea tipului şi versurile. Nici instrumentalul nu-i rău. Am dat de ea anul trecut şi azi mi-am amintit, mi se făcuse dor să o ascult. E drăguţă.

Xoxo, Ang. :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#93
Groove Coverage - Far Away From Home

Melodia asta e prima mea dragoste. Versurile, ritmul si vocea, iubesc absolut tot ce are legatura cu ea. In cateva cuvinte imi gasesc toata viata povestita. Nici nu as gasi altceva care sa ma descrie atat de bine. Cred ca o pot numi melodia perfecta.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#94
SuG - Butterfly Boy
Prima mea melodie de la SuG . Pur si simplu o ador , iar Takeru este chiar foarte talentat .Refrenul este asa de tare . Este melodia mea preferata de la ei si o ascult mereu . Si videoclipul imi place foarte mult . SuG sunt noua mea trupa preferata .

#95
Delain - The Gathering

Iubesc aceasta formatie de muzica metal , symphonic si gotic din Zwolle , Olanda. Melodia " The Gathering " [ extrasa de pe albumul Lucidity , 2006] , este printre preferatele mele. Vocea Annei Invernizzi suna minunat in toate piesele , dar in aceasta pare si mai frumoasa , fiind acompaniata si de una masculina.

Sper sa fie si pe placul altora ! xD



#96
Depeche Mode-World in my eyes



Now let my body do the moving
And let my hands do the soothing
Let me show you the world in my eyes


Ce dragut.
Însă cand, ocupat cu Alida, Ama fuse atatcata, pentru a ma asigura că nu o sa fie ranita grav, scosei pumnalul, desi era destul de tocit... moment in care atacurile se Oprira, moment in care toti au ramas blocati(?) si cineva a spart linistea asurzitoare, spunand...

#97
Big Bang - Let Me Hear Your Voice

E noapte si am o stare melancolica.
Cu sub, versurile sunt foarte frumoase. Vocile lor, cam...angelice, cel putin in melodia asta. Preferata mea din repertoriul lor. Transmite atat de multe emotii si trairi.
Melodia asta imi atinge sentimentele de fiecare data cand o ascult.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#98
Lullacry - The Autumn

Nu stiu de ce , dar mie dor de culorile vii ale toamnei , si de parfumul ce il aducea cu ea. Iarna e rece si foarte banala pentru mine , deci melodia asta se potriveste cu starea mea de spirit de minune !



#99
SuG - 39GalaxyZ
E o melodie mai ciudata , dar imi place la nebunie . De fapt . si videoclipul este putin c-am ciudat , dar macar ma fac sa rad bine . Astia de la SuG au talent , dar si fac oameni sa se simta bine si sa rada si au melodii frumoase . Imi place melodia mult .

It's Britney Bitch!

Britney Spears - Gimme more

... nu ma dau in vant dupa genu' asta de muzica, da' melodia e o exceptie!
I don't support people from different camps, I don't chose sides... see me as Switzerland...
[Imagine: sigpic350185_1-1.jpg]
-aceiasi "signature" pe care o am si pe AarinFantasy-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.797 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 526.815 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)