Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

#81
Selena Gomez - Shake It Up
Melodia asta este printre preferatele mele de la Selena Gomez . Imi place refrenul , iar melodia are niste versuri foarte cool . Melodia asta este melodia de la inceputul serialului Shake It Up de pe Disney , dar ce conteaza ? Tot este o melodie frumoasa .

#82
Well. In momentul asta ascult Tatu - Cosmos (out of space). Am descoperit-o intr-un amv cu PainxKonan 21. Si mi-a placut foarte mult. Mai ales ca eu sunt o lunatica de felul meu si nu stiu pe ce lume traiesc 21. Versurile si ritmul imi plac foarte mult. Chiar nu am ce comenta la piesa asta. E una dintre melodiile mele preferate
[Imagine: EnvYQ.png]

#83
Evanescence - Going Under
A fost prima mea melodie de la Evanescence . Am gasit-o la un amv cu Elfen Lied care mi-a placut foarte mult . Sincera sa fiu , am urmarit acel amv de vreo 50 de ori numai ca sa aud melodia care m-a impresiona foarte mult . A doua zi , mi-am descarcat-o dupa net si chiar si astazi o mai ascult fara oprire .

#84
Green Day- Holiday
http://www.youtube.com/watch?v=lBje9rsG9k8
Ador vocea solistului:X De asemenea, imi place cum suna toba, are un ritm aparte... Adica imi da senzatia ca "Hey, it's party now!"21 hug

#85
Acum ascult Utatane Piko - Love is War.
Nu se compara cu Piko cel original dar imi place cum suna ^_^ Mai ales ca vocea lui e asa de copilaroasa si am eu impresia sau canta pe nas? Chiar si asa tot melodia catata de Piko cel original ramane prima.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#86
3OH!3 feat. Katy Perry - Starstrukk
Imi place mult melodia . Am vazut videoclipul la TV si am stat 2 ore ca sa vad cum se numeste si ca s-o caut pe net . Am ascultat-o de el putin 100 de ori in vara . Videoclipul este superb , iar cei de la 3OH!3 sunt foarte talentati .

#87
Lupe Fiasco feat. Skylar Grey - Words I Never Said -- proaspat lansata de Lupe, al doilea (sau al treilea?) single de pe LASERS. Imi plac versurile, productia de la Alex Da Kid, vocea lui Skylar, care merge bine cu ce face Alex (nu-i prima data cand zic asta). etc etc I really think the war on terror is a bunch of bullshit, Just a poor excuse for you to use up all your bullets
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#88
Lordi-Would you love a Monsterman,melodie sugerata acum doua zile de o persoana foarte apropiata si care de atunci imi masacreaza timpanele (dar si pe ale vecinilor 19 ).
Imi place mult vocea puternica a solistului,versurile sunt pline de emotie,desi nu par,iar titlul mi'a atras atentia din prima clipa.

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]

#89
http://www.youtube.com/watch?v=AWBBGt0Q6...1&index=33 -Cargo - Calare pe motoare ...Pentru ca imi plac motoarele marca" chopper",iar tema melodiei si pozele ma atrag 65 ...Si pentru ca ii Iubesc pe cei de la Cargo si vocea lui Kempes...:X Off:Kempes care nu mai face parte din trupa pentru ca la apucat zugravitul in America.22
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#90
Lena Meyer - Satellite
Imi place mult melodia asta , chiar daca eu o am live . Ma bucur , totusi , ca a castigat Eurovisionul . Imi place mult vocea Lenei . Refrenul acestei melodii este superb . Imi place sa o ascult cand ma simt suparata . Imi lumineaza ziua si este o melodie foarte tare .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.797 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 526.797 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)