Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

#51
Hmmm,pai prima oara cand m-am uitat sa vad ce scrie...ma gandeam "Ce naiba o mai fi si asta ? " :]]o.O
[da,da.la ce sa te astepti de la mine?!]Asta ca am dat un click pe google imagini sa vad cu arata cele doua,pot spune mai mult ca imi place Suzuki gsx750f.Chiar imi plac motocicletele,nu ma pricep la nume insa de Suzuki am auzit asa ca..aia ramane.:]]]]

Next: Intre vin si sampanie? [betiva rau de tot 21]
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#52
Am inceput sa indragesc mai mult k-popul : )) Deci aleg k-pop. Strange... o.o

Next: mancare chinezeasca vs mancare italieneasca : > (Beki are idei)
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#53
Mie imi plac ambii : )) Niste ochelari de vedere sunt chiar foarte draguti : > Mai ales aia cu rama neagra : > . Bine, excludem ochelarii de batrani : )) Aia nu sunt frumosi = )). Totusi, aleg ochelarii de soare : > Imi plac la nebunie. Am patru perechi o.o

Next: Fox Kids sau Disney Channel? ( Fox Kids fighting ! )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#54
Aw, ce te-as imbratisa : )). Cu siguranta MBLAQ : > La momentul actual este trupa mea preferata si cu siguranta asa va ramane pentru ceva timp : )) Si SS501 mai ascult, dar nu asa mult. Deci MBLAQ. Imi plac absolut toti membri, sunt asa amuzanti, frumosi, talentati : )). Nu am ratat nicio emisiune in care sa fi aparut.

Next: filme actiune vs filme comedie
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#55
Citat: Next: frate vs sora ( I mean, ce preferati xD )
Bună întrebare, Beki *laughs*
Deci, aş prefera un frate, însă unul mai mare. Anw, ţinând cont că nu am fraţi sau surori, uneori mă cam plictisesc singură [ şiii e de rău ._. ], poate mă simt puţin singură : )) Şi dacă aş alege o soră - NU categoric . Nu-mi place să mă cert cu ea -.-
Prefer fratele <3

Next : Rock sau metal ? 15

#56
Aw, I'll kill you : )) Imi plac ambele. Pe bune ! Nu pot alege intre ele .__. Mai ales cand sunt combinate. Deci, probabil aleg comedy. Deobicei, filemele romance au ceva drama in ele si nu vreau sa stau sa lacrimez : )) Desi povestile de dragoste sunt geniale, nu imi place sa vad ceva prea trist. Deci, aleg filmele de comedie. Mi se par foarte geniale xD.

Next: zmeura vs cirese
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#57
Elbe- ?? tu unde vezi spam? 23
-

Girl- ale balerini ori cum. Am facut balet acum catva timp si mi-a placut dar m-am lasat fiind ocupata si ori cum, dupa parerea mea era mai mult o pasiune decat ceva din care chiar imi pot face un viitor.
Nu ai facut spam draguta.

Ce alegi dintre fizica si chimie?
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#58
Moama, asta da ! Normal ca You're Beautiful.
Este drama mea preferata, indiferent de cate drame ar mai fi pe acest pamant : )). Dupa ce am You're Beautiful, am mai urmarit eu vreo zece drame, insa niciuna nu mi-a starnit interesul asa cum a facut-o You're Beautiful. Drama este speciala : >. Imi place la nebunie, de aceea am vazut-o chiar de doua ori o.o Si actorii sunt cu toti adorabili si frumosi : )) Asta a dat un plus dramei. Si o groaza de faze geniale, sa nu uitam. Deci, cu siguranta aleg You're Beautiful : )). This drama rules !

Next: gogosi vs clatite 15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#59
Chimie cu siguranta = )). Nu stiu daca altora li se pare mai nasoala chimia, insa eu sunt total paralela cu fizica. Nu inteleg absolut nimic si nici nu cred ca voi intelege vreodata. Proful meu de fizica e foarte ciudat si imi e atat de antipatic. Ne uraste pe toti o.o Si nu stie sa predea si probabil si de aceea urasc eu materia asta. In generala am invatat chimie de frica : )) Aveam o profa mai rea si nu voiam sa imi strice media. Si acum pot sa spun ca iubesc chimia o_o mi se pare usoara si o inteleg. Plus, profa e un geniu 15. (wow, cata mai argumentul )

Next: liceu/scoala generala? [donno...probabil intrebarea aceasta este pentru persoanele trecute de scoala generala ]
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#60
Imi place seara la mine in oras/bloc. Cand strazile sunt luminate de felinare (sau erau, acum cu parcarile astea peste tot). Plus, plimbarile seara sunt mereu placute. Si dimineata este frumos, mai ales cand merg la scoala si iarasi felinarele lumineaza. Cel mai placut e dupa zapada, cand pe jos parca straluceste. Diminteile de genul sunt extrem de rare, asa ca aleg seara.

Next --> Adevar mizerabil sau minciuna placuta?

Psycho XD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)