Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

#41
Intrebare : Ce alegi: O ora de mate in plus sau una de biologie?

Raspuns : As alege o ora de matematica in plus. De ce? Pentru ca imi place mai mult mate decat biologie. La mate macar ceva ce imi foloseste, la biologie daca este vorbesc despre nicste lucruri pe care nu le suport, si la biologie tocesc, la mate nu. La biologie adorm, la mate ma distrez.

Next : Ce alegi dintre o tastatura si un monitor ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#42
Pai ar fi mai bine de intrebat viata vesnica sau moarte...eu ma dezic si de una si de alta...pentru mine e o problema psihica netratata cu care ma intilnesc seara....asaca acum aleg viata....mine dimineata moartea...so.....
next:
Ce alegi...hot dog sau ciine fierbinte4(aici am invedere ca ciini, de lupii aia din new moon'vircolacii")

#43
Intrebare : Ce alegi intre vacanta de iarna sau vacanta de vara?

Raspund : Aleg vacanta de vara categoric. Este cea mai mare si cea ami frumoasa vacanta. O aleg si cu ochiiinchisi nu mai cand ma gandesc ca imi voi petrece vacanta de vara la bunica si verisaaorele mele o.o. Este za best o.o. Si o mai aleg pentru ca pot folosi foarte multi de ` o.o `

Next : Ce alegi dintre cartofi prajiti si pizza ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#44
Intrebare : Ce alegi sa stai la Casa sau la Bloc?

Raspuns : Aleg sa stau la bloc. De ce ? Pentru ca deja sunt obisnuita sa stau la bloc, am apartamentul meu mic si dragut si nu l- as schimba pentru nimin in lume, nici macar pentru o vila pe malul lacului din Spania, defapt pentru asta as schimba dar este o alta poveste o.o. Deci aleg Blocul, pentru mine la momentul acesta este za best o.o

Next : Ce alegi dintre un hanorac albastru si niste blugi negri ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#45
Ooh, aleg cu siguranta vara O.o Pe motiv ca urasc din toata inima iarna, care aduce frig, zapada, gheata, din nou frig, zapada si gheata @_@ si mult "brrrr"
Si ador vara pentru ca atunci e si vacanta si am mai mult timp la dispozitie sa scriu si sa ma si distrez ca tot omu' 15

Q: a scrie sau a citi?
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#46
Mai mult ca sigur aş alege Tokyo, am fost în multe ţări până acum, dar aş vrea să vizitez şi Japonia fiindcă e ţara mea preferată, au o cultură foarte diversificată, o limbă deosebit de grea dar interesantă şi fiindcă aş vrea să învăţ mai multe despre cultura şi obiceiurile japonezilor, deci ar fi o experienţă mai mult decât plăcută.

Next: Muzică j-rock sau k-pop?
[Imagine: j5atg3.png]


#47
Zero, bineinteles. De cum l-am vazut am zis : Gata, asta o sa fie personajul meu preferat din Vampire knight. Sincer, la D-Gray Man nu m-am prea uitat deci nu ii cunosc personalitatea, il stiu doar dupa aspectul fizic106 Insa dintre Zero si Allen il aleg pe Zero Kiryuu 38

Next : Onion Emoticons vs. Zuppy Emoticons !

#48
Nu te cunosc insa oricine este mai bun decat Boc - boboc .

And so next again :
Viata sau moarte ? (ma rog aici ar trebui in mare sa fii genul de persoana care nu - si doreste sa mai traiasca insa na , alta idee n -aveam asa ca sa nu va suparati pe mine )

#49
Aleg oja roşie, chiar dacă îmi place albastrul mai mult :]. Nu-mi place cum îmi stă cu albastru deloc [ bine aici depinde şi de nuanţa pe care o are; dacă e puţin mai închis e acceptabil ^^ ] în schimb îmi place cum îmi stă cu roşu şi mă duce cu gândul la sânge [ sadic, ne? xD ]

Ce alegi între calculator şi televizor?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#50
Parcul. Adica, nu sunt eu rafinata si altele pentru restaurant (desi am educatie). Nu-mi place sa stau nemiscata, sa nu pot discuta alte lucruri sau sa ma comport asa cum sunt, razand si facand glume. In parc esti mai libertin si nimeni nu iti tine socoteala cat stai sau ce vorbesti si alte chestii.

Ce alegi intre Suzuki gsx750f si Kawasaki er-6n? :->
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)