Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Probabil ca mi-as pune in cap servetele umede si le-as coase in cap cu un ac si cu o ata 3924
Sau in cel mai rau caz, as umbla cu palarie/ batic :-b24

Next: Ce ai face daca ai afla ca eu sunt Dracula?O.o

te-asi implora sa ma transformi in vampiroaica si inm rintesa vampirilor 19[posturi unite]
a si intrebarea ummm :
ce ai afce daq unul dintre profesori ti-ar afce avansuri 21 ( nu mai am imaginatie)4?

hm..funkadelic unde este intrebarea?
poate ca nu ti-ai dat seama dar data viitoare te rog fi mai atenta.
acum o sa raspund si eu la intrebarea anteriaoara "ce ai afce daq unul dintre profesori ti-ar afce avansuri "
Pai cred ca mi s-ar face scarba in primu rand, asta in cazul in care este un mos idiot care nu are ce face..si daca continua cu chestiile astea l-as ameninta ca anunt directiunea daca nu inceteaza.. Dar situatia s-ar schimba daca proful ar fi tanar si simpatic ( glumesc 21 ..sau poate nu 19 )

next: Ce ai face daca te-ai trezi cu un catelus care doarme pe presul din fata usii tale?
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

Ce ai face daca te-ai trezi cu un catelus care doarme pe presul din fata usii tale?
Cu siguranta l-as lua de la usa si i-as face baita, i-as da sa manance si daca m-ar lasa mama l-as pastra(trebuie sa ma lase...e doar un catelus4)

Next: Ce ai face daca semestrul acesta ti-ar iesi media 5 la mate?
[Imagine: logo.gif]

When all looks lost
And there's no escape
...I turn to my dreams!

cum eu nu am fost nu sunt si nu voi fi un geniu la mate nu fac nimic sa zic asa... dar se putea si mai bine... mai bine zis ce iti fac parinti daca ai luat 5 media 24 ... mai mult de 6 media la mate nu am avuto niciodata la liceu 24...

ce ai face daca ar trbie sa petreci sarbatorile de craciun singur (like me2)

Singur?
Probabil ca as face tot ce mi s-a interzis. Eventual, o petrecere cu prietenii - daca si ei sunt ocupati, eventual m-as inarma cu niste mancare si as pune mana pe telecomanda la ANIMAX. Daca nu ar fi ceva bun, as pierde timpul, belind ochii la ceva Hentai - please, moda -.

And, ce ai face daca ai intra cu capul intr-un stalp, fiind beat(a)?

I-as cere scuze. bla bla
Next4e ce s-a inventat Balaceanca?
edit by love_yuki_eiri>spam.puteai sa scri mai mult de trei cuvinte,nu crezi?
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

Off Topic Funakadelic...aici nu suntem la Ask a stupid question
sau la Intreaba/Raspunde.Cand s-a explicat jocul s-a zis clar
ca intrebarea ar trebui sa fie de genul Ce ai face...?...

On topic-ai putea scrie asa:Ce ai face daca s-ar inventa Balaceanca?
Pai in primul rand habar n-am c einseamna dar sa fiu on topicam saraspund:
Cred ca as ignora daca s-ar inventa daca nu mi-ar fii folositor
si nu m-ar interesa deloc.

Next:Ce ai face daca mosul te-ar lua si te-ar plimba cu sania lui
trasa de reni in zbor?

poi cred ca i-asi multumi ,si apoi l=aso impusca in cap 19 si asi fie u mos craciun 19
next :
ce ai face daca casa ta a luat foc si nu ai nimic sa stingi fovul19
edit by Love_Yuki_Eiri>regula numaru 1:cel putin doua randuri.Editeaza si scrie mai mult.
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

ma duc la magazin iau putina carne si ca ceva de baut si ne punem sa facem un gratar24... sau daca numa invart in jurul casei ca un cocos nebun si strig AJUTOR ca un descreierat pana cand vine vecina si imi da cu o tigaie in cap sa ma trezesc...21

next:ce ai face daca nu ar mai fi craciunul si vacanta de vara???(alteva nu mia trecut prin cap....21)




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)