Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Ulala 15 As accepta bucuroasa , as deveni cunoscuta , pai nu ? SI loc de munca xD Uuu si mai bine xD SI casa , de preferabil o vila 21
Next:Ce ai face daca urmatoare zi te-ai trezi in Japonia in pat cu un tip cute rau de tot ?

ahh in JAPONIAAAAAAA si cu un tip BUN nu stiu as sarii in sus m-as arunca pe geam de fericire spernad ca sunt la parter24,apoi m-as duce sa vizitez Japonia 8 cu bunaiunea drept ghid15 65
ce ai face daca te-ai transforma in catelus24(dap nu am imaginatie)
[Imagine: n3w6eu.jpg]

Ce aș face dacă m-aș transforma în cățeluș ? * laughs * What a weird question. 21
Păi, cred că aș vrea să văd dacă ei văd în culori sau alb - negru. Mulți zic că ei văd în alb - negru, iar alții că văd colorat so I'm curious. Also, aș vrea să alerg în jurul cozii * laughs * . Da, da, chiar aș vrea ! Mă tot întreb dacă nu cumva ei nu amețesc ! Îi vezi cum se tot învârt muuult timp și chiar sunt curios, mai ales că par să se distreze. Ahh ! Și aș vrea să mușc pe cineva ! Dacă tot am colți, ar trebui să mușc pe cineva ca să-i folosesc ! 21
Well, ce ai face dacă ți s-ar oferi o prăjitură maaare, care arată foarte delicios de la cel mai mare inamic al tău ?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



ce ai face dacă ți s-ar oferi o prăjitură maaare, care arată foarte delicios de la cel mai mare inamic al tău ?
Paii...as privii banuitoare.Daca mi-a pus otrava in ea?daca este un criminal care este gata sa sara?Atunci l-as pune pe el sa guste primul ca sa fiu sigura21
Ce ai face daca un tip/o tipa hot este omorat/omorata in fata ta?(saaadic19 )
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

As face o fata..Huhh? O.O...apoi cred ca as tipa, as alarma toti vecinii, as suna la salvare, politie. As incerca sa il resuscitez, sa il tin in viata...si sa il gasesc pe atacator21

Ce ai face daca ar veni iubitul tau din viitor, si ti-ar spune sa te mariti cu el, sa faci un copil, pt k in viitor veti muri? O.O *i know stupid ”=” *
[Imagine: chibi_6732.gif]
chibi-ul lui Itsumi


[Imagine: 2yum3h1.png]
Love was when i loved you...Now is hate...

Ce ai face daca ar veni iubitul tau din viitor, si ti-ar spune sa te mariti cu el, sa faci un copil, pt k in viitor veti muri?
In primul rand mi s-ar face parul maciuca.....as incerca sa aflu daca spune adevarul.Cand m-a convins o sa-mi petrec fiecare clipa ramasa alaturi de el 8
Ce ai face daca un tip ar veni la tine avand in mana o urzica si ar zice:Ceao beyby,ce mai faci?Tu esti aia tunata de la matrimoniale?----o dpamne ce lipsa de inspiratie -.-


Ce ai face daca un tip ar veni la tine avand in mana o urzica si ar zice:Ceao beyby,ce mai faci?Tu esti aia tunata de la matrimoniale?
Cred ca i-as trage instantaneu una in cap, iar dupa aceea va afla cum e sa te usture foarte tare obrazul >:] As lua o cutie si l-as expedia in Australia.. A si nu as uita sa-i pun si o gaina cu el >:]
Next : Ce ai face daca o persoana la care ti ar fi prost dispusa din cauza ta, iar tu te-ai simti vionvat/a si prost dispus/a ? [ Pff.. Cazul meu : | -___-" ]

Ce ai face daca o persoana la care ti ar fi prost dispusa din cauza ta, iar tu te-ai simti vionvat/a si prost dispus/a ?

M-as simti la randul meu vinovata si prost dispusa, si as incerca sa o impac, mergand cu ea unde vrea ea, sa vedem un film, la shopping...unde vrea ea..chiar si pe luna..

Ce ai face daca ai avea un examen foarte important de sustinut, dar nu te poti duce pt k nu-ti gasesti hainele, banii, si buletinul?
[Imagine: chibi_6732.gif]
chibi-ul lui Itsumi


[Imagine: 2yum3h1.png]
Love was when i loved you...Now is hate...

Daca nu mi le gasesc plec fara ele, nu pot sa pierd un examen din cauza pierderilor. Nu sunt o fire foarte ordonata dar asta nu inseamna nu le-asi pierde, dar daca acest lucru s-ar fi intamplat ati aflat si voi ce ati face. Pt. mn este mult mai importante notele si reusitele mele decat altceva, pun mult accent pe castig si tot ce depinde de el.

Next:
Ce ai face daca ar trebui sa citesti Dracula dar te sperie?

Asta e si ideea . Sa iti infrunti temerile . And so . . . doar un copil sar speria din cauza unor citate unde descriee nu mai stiu eu ce scene sangeroase . E ceva banal sa te sperie ceva neexistent . Dar de asta suntem noi - oamenii . Doar fiinte care se sperie de lucrurile ce inca nu au dovada , una realistica , ca acel lucru sau fenomen este la fel de real ca noi .

Next :
Ce ai face daca viata te - ar lovi din plin cand totul merge din ce in ce mai prost ?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
13 Vizitator(i)