Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... [3]

#91
Haha.He's dead21


Ce ai face daca Sasuke ti-ar ORDONA sa-i speli wc-ul?
( inspiratia e in Caraibe )
My tea’s gone cold I’m wondering why I ,got out of bed at all.The morning rain clouds up my window,And I can’t see at all;And even if I could it’ll all be gray,
But your picture on my wall
It reminds me, that it’s not so bad,
It’s not so bad.

#92
Desigur ca as gasi un mod care sa nu fie periculos de a-l refuza; sa-si spele singur WC-ul sau sa cheme o femeie de serviciu dispusa sa faca asta. Daca ar insista, ar fi mai nasol, nu prea am cum sa ma apar impotriva puterii lui imense... poate ca l-as convinge pe Lee care a dat buzna sa-ti propuna sa faci copii cu el sa ma ajute sa scap de Sasuke... 21

Next: Ce-ai face daca, uitandu-te in oglinda intr-o buna si oarecare dimineata, ai vedea ca detii Sharinganul?

#93
YEAH, HELL YEAH ! <- cam asa ceva.


Ce ai face daca intr-o piesa de teatru ar trebui s-o joci pe Sakura, iar tu trebuie sa-ti vopsesti parul in roz?
[Imagine: Hm757.png]





#94
Exista peruci? 21 Nu e nevoie sa-l vopsesti. Siii nu ma dau in vant dupa actorie.


Tu = fan infocat Naruto. Prietenii/colegii tai = "Naruto e o prostie". Un subiect banal va duce cu vorba la Naruto iar ei isi exprima dezgustul. Ce faci?
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#95
Le tai capu' 21

Ce ai face dacă Naruto ar face Harem Jutsu/Tehnica Harem în fata ta?

P.S: Nu ştiu cum era cu "Haremu".. Parca Sexy Jutsu 21
[Imagine: bubblevz.png]




#96
Pai aş ramâne mască, şi din cauza uimiri probabil aş leşina. Sau dacă ramân conştientă aş incerca să scot câteva cuvinte, iar pe urma aş fugi.

Next: Ce ai face dacă Sakura te-ar ataca, iar cel ce pierde va fi supusul celuilalt timp de o saptamână?

#97
Pai.. Dacă e in Naruto normal... Sakura e mai slabă ca o batistă 21 Sakurico... adu'mi bilete la patinoar b-)

Next:Ce ai face dacă Naruto ar convinge toti directorii României să purtati uniforme japoneze?
[Imagine: bubblevz.png]




#98
Aw gosh , as fi in culmea bucuriei 21 Intotdeauna mi-as fi dorit asa ceva :3 Mai ales in locul monotonelor sarafane pe care le aven ._."
Q : Ce ai face daca .. *pauza de gandire* in timp ce te plimbi pe strada , Madara trece pe langa tine vorbind la telefon spunand '' Hmm , da , tocmai am trecut pe langa fata cu care voi avea o noapte splendida si cu care , de asemenea , ma voi casatori .. Mmm ~ '' ? 24 Am avut imaginatie:3
[Imagine: tumblr_mfwbjv4v6m1rluc2ho1_500.gif]
Love ? Naah , I prefer vodka c:

#99
Hmm... pai daca s-ar intampla asa ceva, sigur l-as intreba cum a ajuns la aceasta concluzie si in functie de raspuns ar primi si rasplata *care ar fi oricum una acra*.


Next: Ce ai face daca... -pauza-... daca, daca... i-ai vedea pe Sasuke si Naruto sarutandu-se pasional? 15 eh eh? -inspiratie- 19
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

Mi-as lua popcorn si un scaun.


Next:
Ce ai face daca Naruto ar aparea noaptea la fereastra ta in rochie roz scurta si ti-ar canta 'Shake it like a bunny'?
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca..... white angel 1.580 587.828 28-02-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: just~ur~average~bch


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)