Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

#71
Lizzy?!?...yack:dizzy: o detest65...as ramane ceva de genu...like wut?!?what's with that crazy woman22 si as dezlipio de mine cat de repede posibil21
Next: Ce ai face daca l-ai prinde pe Alois ca te spioneaza in timp ce tu esti la dus?
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


#72
Alois... ce nesimtit esti 21
Cum indraznesti? (mie nu imi place Alois)
:grr: Cred ca l-as fugarii peste tot 21

Next : Ce ai face daca Alois ar dansa pentru tine zicand de multe ori "Ole", si cu un trandafir in gura?
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#73
I-as zice ca n-are ce face si l-as striga pe un coleg bataus , sa-i dea cu un corn in fata 24. Dupa ce e ametit rau , ii bag trandafirul in gura fara sa-l mestece ca sa se inece cu el . 4

Ce ai face daca Alois te-ar cere in casatorie ?

#74
As refuza, god damnit. Cine naiba ar crede ca m-as casatori cu un asa dement ca si el? Hai sa fim seriosi, in prefer pe Finny decat pe el. Nu are pic de mila, e plin de el si pe langa asta se asteapta ca toti sa il asculte. D'oh, nu mi-ar trebui un asa sot.
Next: Ce ai face daca Tanaka-san ar arunca ceaiul fiebinte pe tine fara motiv?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#75
Dupa ce as tipa ca din gura de sarpe cred ca l-as lua si as face o gustarica din el...sadic, nuh22

Next: Ce ai face daca Sebastian s-ar oferi sa iti faca un masaj? :chuu:
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


#76
OMG, pai...Zuppy03 problema ar fi ca nu as rezista sa aud asta asa ca mi-as da duhul.
Cel mai sigur l-as lasa, ma gandesc ca daca e bun la toate, e bun si la masaj nu? Huh, cel mai sigur as adormi acolo pe masa sau unde mi-ar face masajul.
Next: Ce ai face daca Hannah te-ar saruta cand ati sta de vorba?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#77
OMG! Femeie jos de pe mine!
Pana nu ma fac complice cu Alois si iti va scoate si celalalt ochi 47!
Zuppy08

Next : Ce ai face daca.. ai vorbi cu Sebastian si iti va fura un scurt sarut.. rosindu-se?:chuu:
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#78
Zuppy04 l-as trimite la plimbare. Cum sa roseasca Sebas-chan, hai sa fim seriosi. Asta ar insemna ca...ca...in fine. Insa daca nu as rosi eu, inseamna ca ar fi mai pampalau decat simen, adica nu ar FI Sebas-chan. Cel putin asta nu e stilul lui.
Next: Ce ai face daca l-ai observa pe Claude cum 'ii face placere' lui Alois..daca intelegeti la ce ma refer...adica...intelegeti voi. *insert yaoi here*
[Imagine: ak8THBQ.png]


#79
Zuppy03Zuppy03Zuppy03
OMG!
Yaoi in realitate:O? Cu doi pe care nu ii suport?Alois si Claude... hmm 39
Nu as fi asa incantata 47, Zuppy05 as pleca neuitandu-ma in spate.
Daca era yaoi cu doua personaje pe care le ador, Sebby si Grell cred caZuppy07...

asa sa revenim21 visez prea mult...hihi

Ce ai face daca... Undertaker ti-ar cere ajutorul sa faceti prajiturele in forme de bones
ca in anime ?71
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#80
Zuppy14 pe bune?! As incerca sa le fac cat de gustoase posibile. Pe urma, dupa ce bag zahar in ele si lapte la greu, as papa jumatate din ele si l-as indopa pe el cu cealalta jumatate apoi am face altele si tot asa.
Next: Ce ai face daca Pluto te-ar musca si ar veni Sebby si ti-ar...suge sangele...
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)