Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

"Sunt vampir nemuritor, nu? Daca nu ia-ti saliva inapoi!" S-au as zice sa ma faca inapoi. Nu sunt eu inebunia dupa vampiri fiindca sunt rpea comuni. Prefer un demon ca si el! Wee vleau demon 47 Well atat cu plangerile mele XD

Next --> Ce ai face daca Aloi si Ciel i-ar prinde pe Claude si Sebastian in pat in acturi...? Imi aminteste deo pzoa XD

Psycho XD

Nimic. Cred ca as face si eu o poza, si as pune-o in rama, apoi intr-un seif ca sa ramana doar a mea! *mwhahaha*

Next: Ce ai face daca Madame Red te-ar sechestra la ea acasa si te-ar vopsi in rosu din cap pana in picioare? ^,^
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

In primul rand mi-as face o baie! Sa se duca vopseaua de pe corp, parul oricum e rosu (cu cat mai rosu cu atat mai bine 3 ), apoi cred ca am purcede sa kilarim oameni prin oras ... cause girl just wanna have fun! 19

Q: Ce ai face daca te-ai trezi in Oz alaturi de varianta matura a lui Ciel?
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]

Oh god. Cred ca m-as simti ca Sebastian; un demon - dadaca -. Oricum, imi surade ideea. As incepe sa discut cu el ca si cum as face parte dintr-o familie de nobili.

Ce ai face daca Grell si Undertaker s-ar lua la bataie pentru tine si ar castiga Undertaker ?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

OH SH—
Go Undertaker!, îmi place mai mult de tine oricum. 24
Deci probabil aș scanda și l-aș cuprinde într–o îmbrățișare de învingător. 8D Apoi m–aș apleca să–l consolez oleacă pe sărmanul Grelluțu'.

And on top of this all, aș fi flatată. /apoi ceva gen : Where's Seb ?


Q : Ce ai face dacă Aleister Champer ( Viscount of Druitt ) te–ar invita la dans, cu un compliment ? ( scuza–ți dacă s–a mai întrebat asta. )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ar fi probabil un : '0.0 ... Si apoi m-as retrage inceeeet...
Oricum, norocul ar da peste mine daca Ciel m-ar invita :3333.
Heheh.
Apropo : Stiu poza aia, Psycho 24. E funny xDD.

- Ce ai face daca Alois s-ar indrepta inspre tine, ar zice un ' Mrow ' si ar incerca sa te sarute pe gat? o.o * Pervv smile <3 *
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

Alois sa ma sarute pe gat o.o No way prefer un sarut de la ciel xD
L-as lovi rau de tot si as pleca in cautarea lui ciel
Next: Ce ai face daca Sebastian s-ar transforma intr-o pisica pentru o zi? (va rog sa ma scuzati daca sa mai postat o intrebare asemanatoare)
[CENTER][Imagine: shiki-natsunocopy.png][/CENTER]
[CENTER]Together forever ! xD[/CENTER]

Pisica? Ohh, Jeez, nu pot crede! L-as fotografia si i-as face un cont de facebook. Eh, ce ziceti? Mai mult nu stiu. Ce as putea face? De ras nu e, de plans nici atat. xD
Next: Ce ai face daca Alois s-ar tunde la zero si din parul lui ti-ar dona o peruca?

Ohh, god. Ce idee geniala! Cred ca as face cosplay si cu ajutorul minunatei peruci sa casting un concurs de cosplay! 21 Nu cred ca o sa castig un concurs de cosplay in real life, da~r...
Intrebarea: Ce ai face daca Sebastian si Ciel ar dansa pentru tine un dans la bara?24 ( Sorreh pentru intrebarea stupida)
[Imagine: 522246_219898604789356_100003076546488_3...9097_n.jpg]

Buna intrebare (de ce in ultimele intrebari totul devina pervers? o-0). Faza e ca pe Ciel mi-l imaginez ca un tip inexpresiv care incearca sa dea din fund si sa se frece de o bara, iar pe Sebastian, care e (putin... >.> don't judge me), cred ca ar fi... sexy. 39 Mi-ar placea ca Sebastian sa faca si striptese daca tot e la bara. 24 Bine, pana la boxeri. : -b
Intrebare:
Ce ai face daca pisica ta ar semana cu Sebastian (oare se poate asa ceva?)?

P.S.: Imi poate da cineva poza?21 Nu vreau sa pierd o chestiune perv legata de paturi. :- b
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)