Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

Pai.... Stiu ! As accepta, dar apoi l-as face praf pe Sebas-chan [cred ca i-as rupe picioarele.... si mainile] si as ramane doar cu Ciel *hihihi*

Next: Ce ai face daca l-ai gasi pe Sebas-chan cu mainile si picioarele rupte, autorul fiind eu ??
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

As veni la tine cu un topor, si ti-as zice sa-i rupi si capul, ca tre sa-l pun pe perete, si nu vreau sa ma murdaresc 21

ce ai face daca te-ai duce la o petrecere si i-ai vedea pe toti imbracati in sebastian 15?

Ahmm..105"De unde ati luat costumele?5" Nu de alta, dar imi place stilul15

Next: Ce ai face daca Undertaker te'ar invita la o.. inmormantare?15 [e genul de date unde ar merge el21]
[Imagine: 522246_219898604789356_100003076546488_3...9097_n.jpg]

Da, as accepta fara discuție xD I love him. Si chiar nu îmi pasa unde ne-am întâlni x3

Next: Ce ai face dacă Grell - kun te'ar ruga sa îl lași sa te dezmembreze^^?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

aaa, aolo, nu nu nuuu , in niciun caz 21

ce ai face daca Sebastian te-ar ruga sa-i faci niste poze aja cum ii facea Grell in ipostaze mai, de sa-ti iasa sangele pe nas15?

Uuu interesat. As accepta de ce nu? Multe poze care sa le pun ca postere pe peretele din camera mea 15 XD

Next --> Ce ai face daca Sebastian ar fi violat de fata cu tine si si-ar piierde "demonia" ?

Psycho XD

ass sari pe el, aolo daca nu mai e deomn atunci nu o sa-mi mai placa de el, si eu nu vreau astaa, decii cred ca l-as omora pe vilorator 21

Ce ai face daca ai vedea o scena yaoi intre ciel si sebastian 15?

Well la inceput eram moarta dupa cuplul asta dar acum nu prea mai imi palce 21 Acum am ceva cu Sebastianu' meu sa fie violat. Prea multe manga yaoi 21 pentru o perversa ca mine putin defapt 39

Next --> Ce ai face daca Sebastian ar vrea sa te prefaci iubita lui la un bal, sau partenera ma rog, iar la final sa ucizi pe unul. Eu as accepta 15 (Nu te-o intrbat nimeni >.<) Tac o.o

Psycho XD

n-am inteles nimic din intrebare, dar as accepta 21...hehe, ma duc sa iau bormasina 24

next: ce ai face daca te-ai duce la un magazin de papusi si a ivedea o pausa care seamana leit cu Ciel 15?

Omfg!!!! Ala [nu mai stiu cum il cheama] l-a transformat in papusa !! Dar lasa..... vede el... Il cumpar si il fac eu la loc prin metodele mele *perv smile*

Next: Ce ai face daca Alois l-ar obliga pe Ciel sa inghita un paienjen?? [zic si eu.....]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)