Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Ehm. . . i - au cadoul si ii multumesc lui Sas'ke : ] .( numele lui incepe cu "S" : ]] )

Next ;Cfd profu ' de sport ar fi insusi Gaara ? [ vaii ce lipsa de inspiratiee X_X ]
24 .

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Pai cred ca nu as mai chiuli in viata mea. Zau.
Ce ai face daca ai alfa ca ai primit o felicitare de Valentine`s Day de la.....Tobi? 15 XD
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

HeHe`:]
As lua felicitarea, doar n'o s'o las acolo`:]]. Si i'as multumi, mai vrea cev?:]]

Ce ai face daca te'ar invita Deidara intr-un loc romantic de St Valentin?5
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

Ah ce viseee ... Normal ca m-as duce . As lua cu mine si un cadou pentru el :X Eh o seara romantica cu Dei-kun 5 105 Asa de frumos ... m-as simti cea mai norocoasa persoana de pe pamant ... oke nici chiar asa . As ajunge la extreme daca ar fi vorba de Itachi sau Gaara :X 105 .

Next : Ce ai faca deca cand te-ai trezi de dimineata Itachi ti-ar aduce micul dejun la pat , pe o tava si cu un trandafir albastru langa ? [ 8 ce sweet ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Ooo, so cute`^^. Am, nustiu ce as face, mie dimineata nu mi-e foame, dar as prefera sa-l privesc pe Itachi`kun`8

Ce ai face daca Gaara ti-ar da o inimioara din nisip`[65]?
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

uuh, romantic ;x ! il pup pe obraz apoi ....
il chem la o inghetată (pe vremea asta 21 )
Ce ai face dacăăă ai afla că Hinata si Sakura sunt lezbience. ? [ Cum aflii? Le vezi pupandu-se .]
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy


Bravo lor : ]] . ( Nu ma assteptam la asa ceva ,dar in fine 78 )

Next:Cfd Gaara ti - ar distruge telefonul mobil ? [ daca ai unul Smile ] .
=)

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ii distrug si eu lui telefonul si apoi ii spun ca mai am unul21

Next: Ce ai face daca Sasuke te-ar ruga sa-l ajuti sa se cupleze cu Naruto?

*WTF ?* : )) Apoi i-aş spune că-l ajut cu plăcere dacă ieşim cândva la un suc -.-"

Ce ai face dacă Naruto ţi-ar spune că te-a visat aseară ? 15
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







Paii las intreba ce faceam in visul lui =]]


Ce ai face daca Naruto tiar taia peste noapte parul tau lung si frumos la care ti cel mai mult ?
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.555 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)