Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Esti tu dragut dar mai bine nu ... cine stie ce-ti fac 15 ... Cel mai probabil o sa regreti ziua in care m-ai cunoscut , apoi o sa ai cosmaruri . In final o sa te impaci cu ideea si o sa razi de fiecare data cand te gandesti la mine dar nu merita . 10

Next : Ce ai face daca Sasuke ar fi in scoala cu tine ? [ lipsa de inspiratie ]

Off : Vroiam eu intrebarea cu Gaara 20 nu-i corect 46 !!!

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



M-as comporta normal ca orice alt elev, chiar daca il iubesc nu vreau sa par o nebuna ca Sakura

Cf daca Naruto ti-ar da un buchet de trandafiri?

Pai , esti dragut , da` nu prea , nu sunt asa o fana , mie imi place de Naruto ca sa zic asa ... poti sa stai in scoala la min cat vrei , sunt destule disprate dupa baieti , dar daca esti de treaba si nu te dai mare putem fi prieteni ^^ . P.S Nu o trada pe Saku`san :X .


Ce ai face daca Gaara-sama te`ar imbratisa ... 39 ?
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Ce ai face daca Gaara-sama te`ar imbratisa ... ?

Nu stiu. Cred ca asi fi uimita la inceput, dar dupa acea mi-asi reveni si i-asi da o palma. Daca este Garra din Naruto Shippuden ( sa nu aiba o atitudine rece), si-asi raspunde la imbratisare. Dar sa fie o imbratisare amicala, nu altceva.

Next:
Ce ai face daca l-ai vedea pe Naruto cum se saruta cu prietena ta ( din viata reala) ?

As incepe sa rad, ''prietena'' nu in sensul de iubita, caci sunt fata si nu sunt pe invers, dar cred ca as fi socata

Cf daca Hidan si-ar pierde coasa si te-ar ruga pe tine sa il ajuti sa o caute?

Huuua ! Nu`s verisoara cu doammna Moartea ca sa iti caut tie coasa . Cauta si tu pe cineva de la , 39 , ProviDENT ca sa te ajute , sau 118 800 800 21 . Deci , I hate your coasa :]] si nu te ajut 33 ... Si esti prea religios omule ! Revinoti man :]]

Ce ai face daca ai da nas in nas cu Sasuke ? 15
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Amm...Probabil m-as inrosi si mi-as continua drumul...Sau ceva de genul 65.

Ce ai face daca ai ramane blocat/a cu Sakura intr-o camera?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

M-as imprieteni cu ea , este de treaba , apoi i-as zice ca Sasuke este baakaa 14 si ca nu o merita , si i-as mai zice sa nu se mai ia de Naruto`kun8 ca nu merita 4 .

Ce ai face daca Hotaru te-ar saluta ? 15
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Onn : I-as raspunde la salut ... ce alceva sa fac ? E fata sau baiat ?? 39 Nu cunosc personajul nu-i corecttt 20broken heart Whatever nu cred ca e asa o drama ca m-a salutat cineva ... atata vreme cat are un salut normal si nu cu bate si altele e oke Smile [ vroiam sa fac trei randuri Smile ]

Next : Ce ai face daca Shikamaru te-ar invita sa il insotesti la un film romantic ? 105

Off : Deciii nu mi se pare corect 20 vreau si eu o intrebare cu Gaara ... de ce intru asa tarziu 46 Never mind 78 22

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Iaaaw :X Vin , vin , vin ! Asteapta`ma ca vin , poa` sa fie de care vrei tu , da` film cu Shikamaru`sama 8 , vin , si bere , si ce vrei tu :X :]] . La care cinematograf , huh ? 15 . Apropo , tu platesti :]] , eu n`am bani :]]

Ce ai face daca Gaara`sama8 te-ar invita la o plimbare in parc ? 15 [ Na` ca sa nu zici ca`s deaia 47 , oricum Gaara e al meu 19 ( cred ca fac exces de emoticoane :]] ) ]
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 50.939 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
11 Vizitator(i)