Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

»I`aş zice frumos şi răspicat : Ascultă aci men , mă duci la Sasorii , nu ? Dacă ar zice `Nu` aş zice : `Okie , mi`e bine şi cu tine . Deci unde mergem prima oară ?` iar dacă ar zice da `Te iubesc , men :X Hai mai repede mă aşteaptă iubirea vieţii mele :X`
Next:Ce ai face dacă te`ai îmbăta şi Sasorii împreună cu Deidera te`ar duce în `lăcaşul` lor ?

La ce beata as fi probabil i'as viola pe aman2 24 Ar iesi un menage-a-trois de toata frumusetea 24 Da tot pe Dei-kun l'as viola mai mult 15

Cfd te'ai trezi in stomacu unei broaste de-alu Jiraya?
[Imagine: EnvYQ.png]

OOOOO, hmhm, pai daca as fi beata banuiesc ca nu as putea reactiona prea tare. Sunt un fan al geniului malefic AKA Sasori, sooo as merge. Nu as tine minte ce as face doar, repet, as fi beata 4
Next: Ce ai face daca Rock Lee ti-ar cere sa ii faci parul bucle?

edit: OMg as incerca sa ies 21
Next: aceeasi intrebare
[Imagine: ak8THBQ.png]


»Yosh : ` Sigur sprâncene stufoase , şi încă ceva în plus doar pentru tine , aşa ca o surpriză 19[ l`aş machia şi i`aş face o poză pe care aş pune`o pe ziarul din Konoha xD]
Next : Ce ai face dacă Sasorii s`ar îndrăgostii de tine la prima vedere :O ?

I l'as lasa lu Ded nu de alta da m'ar omori >.< il prefer pe Dei-kun :X


Cfd ai fi obligata sa il speli pe Pakun?
[Imagine: EnvYQ.png]

Off: Pakkun e cainele ala a lui Kakashi, nu? Daca gresesc anuntati-ma.
On: Pai as accepta. Cainele ala mi se pare foarte dragut.

Next: Ce ai face daca ai fi in pielea lui Sasuke si ai afla ca Itachi nu ti-a omorat clanul si totul a fost doar o farsa?

Da, e cainele lui Kakashi. Grea intrebare >.< Probabil ce ar face si el numai k m'as rezuma doar in uciderea consilierilor.

Cfd ai afla ca Kyuby a fost transferat in tine?
[Imagine: EnvYQ.png]

Ma-s fi lasata rapita de Akatsuki, in special de Deidara, merge si Sasori dar il prefer pe Dei-kun

Next:Cfd ai fi liderul Akatsuki?
[Imagine: FirmaRoad1.jpg]

L'as obliga pe Deidara sa ma lase sa il violez 24 Gata am glumit. Poi in primul rand as face o organizatie pozitiva si am salva lumea


Cfd Konan ar incepe sa te sarute dintr'o data [daca esti fata] sau Cfd dk Pein ar incepe sa te sarute dintr-o data [daca esti baiat]
[Imagine: EnvYQ.png]

As lua-o de mana si as arunca-o intr-un lac foarte adanc:ha:

next:cfd ai gasi o papusa la usa cu un bilet pe ea,si ar scrie ca este de la Sasori,si ti-ar spune ca vrea sa-i faci un copil?
[Imagine: deidara_sig.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 50.939 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
26 Vizitator(i)