Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Eminem - My 1st Single -- e melodie clasica de ras 21 Beatu e din ala care te face sa te dai cu capul de pereti (clap-rile alea)... !! S-a terminat 24 A inceput T.I. - Yeah Ya Know -- una din putinele melodii de pe F*ck A Mixtape care mi-a placut. Nu stiu de ce, dar merge ascultata. Dupa aia vine ceva de la Alchemist.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Silent Strike cu C.T.C- Echilibru
Felul cum reprezinta baietii astia "Echilibrul" dintre visul dat de-o dependenta si realitate, dintre un treaz sau dintr-un halucinogen/ mort de beat.
Imi place cum pot prin niste cuvinte sa exprime atat de mult...
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

Mandragora Scream - Dark Lantern
Trupa italiana de gothic metal. Imi place cum incepe melodia cu propozitia "Pentru ca mortii umbla repede", iar vocea tipei e ciudata si unica intr-un fel.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Acum ascult Nirvana - Heart-shaped Box. Inceputul e chiar tare, imi aduce aminte de Seether. Normal, nu se compara Seether cu Nirvana dar.. am zis si eu 65 Vocea lui Kurt e divina, instrumentalul la fel.. nici nu stiu ce mai pot spune. Kurt looks mad.. nu stiu.. are o privire de om nebun. 21 De exemplu atunci cand sta in scaunul ala [ nici nu stiu ce e 21 ]
Imi plac blugii lui 65
Urmeaza :
Nirvana - All apologies
Metallica - The memory remains
Eminem - The real Slim Shady
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Kanye West & Jay-z feat. Nicki Minaj, Bon Iver & Rick Ross - Monster -- de pe albumul/mixtape-ul (ca eu inca nu m-am prins ce o sa fie) pe care Kanye si Jay-z o sa-l lanseze impreuna. Strofa lui Nicki suna cel mai bine, dar la versuri nu stiu... nu ma pot decide intre Kanye si Jay-z. Rick Ross are 4 versuri 24
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

http://www.youtube.com/watch?v=Yp0KlN8Iy...re=related

Bere, tigara, rap => Stare euforica si placerea de-a ma batai pe scaun fata-spate.
Cred c-am pus-o si ma repet, acesti zece mc sunt grozavi21
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

Conception - Angel (Come walk with me)
Nu mai stiu exact in ce an a aparut, prin 1992 sau 1993. Superbe versuri, superba voce. Imi place mai ales cum sopteste solistul versurile din refren.
I feel you right inside me
(nothing can be right if there is no wrong)
all around me
(innocent replies from a twisted tongue)
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


http://www.youtube.com/watch?v=3srIU2AkXWk

Pentru ca e un concept real, pentru ca sunt momente cand nu ia nevoie de cuvinte ca sa simti ceva anume si mai ales, pentru ca mintea mea are nevoie de cel putin zece minute de ritm ca sa se reincreteasca circumvolutiunile
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

Jordin Sparks- It takes more.Am mai ascultat-o, dar o ascult si acum xD Imi place foarte mult, cred ca singura melodie care imi place de la aceasta cantareata. Este pe placul meu, iar versurile sunt minunate din punctul meu de vedere. Mai ales refrenul face toata treaba15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Kelly Rowland - Commander ft. David Guetta . Noua mea obsesie . O ascult de câteva ore şi încă nu m-am săturat de ea . Îmi place refrenul , e genial 43 . Versurile sunt superbe iar ritmul e foarte bun din punctul meu de vedere .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.809 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 275.821 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)