Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa ?

Teh - hmm sa vedem

Cred ca muzica clasica e ok, deci nu vad de ce te-ar deranja 10
Aici nu sunt chiar sigura, dar o sa spun ca aceasta e falsa, adica, nu stiu cat d einalta esti, dar in poze mi-ai parut destul de micuta 10 si firava 10
Ceaiul indulcit cu miere e pe gustul marii majoritati21

Deci cea falsa este 2. Sunt în echipa de basket a liceului.


Next:
1. Primul lucru pe care il fac cand vin de la scoala e sa dorm vreo 4-5 ore.
2. Gossip Girl este unul din serialele de care sunt mai mult decat dependenta.
3. Voi face tot posibilul ca anu asta sa intru la Medicina la Bucuresti, la fara taxa.

You got that right, Tatiana o.o

La rândul tău, ei bine... cred că îţi place să dormi ceva când vii de la şcoală, nu ştiu cât, but... yeah, I guess this isn't the one wrong.
Sunt convinsă că îţi place Gossip Girl.
Deci, falsă este 3. Voi face tot posibilu ca anu ăsta să intru la Medicină la Bucureşti, la fără taxă.
Nu te văd la Medicină o.o maybe something jurnalism, litere, drept. Huhuhuhuhu, e subiectiv cuz I have no idea.
Eniuei, cred că asta e greşita.

next:
1. Sunt o persoană invidioasă.
2. Cel mai mult îmi place să mănânc cartofi prăjiţi.
3. Nu am mai băut Cola de mai bine de două săptămâni.

cred ca prima nu te cunosc dar nu stiu nu cred ca esti o persoana invidioasa deci 1
next:
1.nu imi plac acadelele
2.imi place zgomotul ceasului dimineata
3.am multe animalute de plus
[Imagine: n3w6eu.jpg]

Teh - yes yes...you were right 15

aka yuki

Cred ca iti plac acadelele
La fel cum sunt de parere ca ai multe animalute d eplus.
Dar nu prea cred ca te incanta ceasul dimineata...mai ales ca ai subliniat ideea prin "zgomot" si nu sonerie sau melodie sau ceva mai dragut.
Deci eu cred ca cea falsa este 2. imi place zgomotul ceasului dimineata


Next:
Sunt priceputa in bucatarie.
Sunt o petrecareata inraita.
Sunt posesiva intr-o relatie.

Cred ca 3 e falsa,deoarece nu imi pari o persoana posesiva.
My turn:
1.Sunt alergica la ciocolata.
2.Imi urasc verisoara .
3.Ador limba si literatura romana.
[Imagine: j5atg3.png]


La mine era trei =]] beam suc de mure, asa ca ...

Sa vedem... grea matematica asta. O iau pe ghicite. Doi. Nu sunt sigura de ce... se poate s-o urasti, dar totusi face parte din "familie". Eu imi iubesc verisoarele, cum iubesc cam pe toata lumea. [ O_o tare ciudat suna ]

1. Sunt suparata.
2. Incerc sa par critica din lipsa de ocupatie.
3. Imi plac minusurile de la reputatie.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Cred ca 3 21

1. Imi place sa merg prin ploaie
2. Ador acadelele
3. Nu-mi place sa ies cu prietenii
[Imagine: Hm757.png]





La mine era unu. =]]] Eu mor de ras.

La tine.
Logic, trei. Si mie imi place sa stau in casa, dar cand e sormea mai bine stau afara [ pe frigul asta ] numai ca sa scap de ea. [ nici nu vrei sa stii de ce zic asta, dar chiar e adevarat =]] ]
Acum depinde de preferinte. Intr-o zi cu o zapada de doi metri e cam logic ca iti cam taie cheful. Deci trei.

Next:
1. Nu imi plac rochiile sau cam orce e prea feminin.
2. Ma stramb in oglinda.
3. Ma intristeaza ziua de azi. [ ploaie si iar ploaie ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Obsession.. cred ca cea falsa e a doua. Daca stai la calculator ai cumva vreo oglinda prin apropiere sa te strambi in ea ? :]] O posibilitate ar mai fi si prima.. adica poate tie iti plac rochiile si chestile feminine [ desi, eu una le urasc :]] ] A treia poate o fi adevarata. Pe toata lumea intristeaza vremea ploioasa. Deci.. raman la 2 10

Next :

1. Privesc telefonul. :]]
2. Ascult Justin Bieber ! XD :]]
3. Mor de plictiseala !

Sunt sigură sută la sută că e a doua ! Cui îi place Justin Bieber ?? Mie una , nu .
Deci , eu îl urăsc . E puștan disperat după faimă X______X .Trei nu are cum să fie , cine nu moare de plictiseală în ziua de azi ?
Deci , rămâne doi . ^^ .
Next :
1. Îmi place să citesc cărți .
2. Îmi place să scriu fic-uri .
3. Nu merg la școală . C H I U L E S C !
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
21 Vizitator(i)