Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna !! Aici Rosy >:D< !!

#21
Heii ! Bun venit printre noi Rose - chan !

Sa te intreb despre tine nu am ce ! 21 Ca deja am iod tau si suntem siis :3 .

cum a zis si Miss Serenity nu exista motive sa creem certuri aici pe forum . De ce? Am aruncat si eu o privire in Istoricul Forumului 65 si am vazut ca a fost votat ca fiind " Cel mai prietenos forum din Romania " deci sa nu detronam , sa zicem , forumul nostru cu aceste discutii .


Shibaa va pupa pupic pe toti ! :bye:
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

#22
@ Roseta : Nu mi se pare că Ang te`a făcut mincinoasă. Ți`a pus niște întrebări. Te faci singură mincinoasă, dându`te de gol. După ce ți`a zis de marca de chitară nu ai putut răspunde. Scuză`mi îndrăzneala, dar Eminescu și Creangă ? Ai putea, dacă nu ești într`o pasă proastă, să îmi spui ce opere ai citit ale lor și de ce anume îți plac așa mult ? :]

@ Ang. : Enough. Poți să îi iei id`ul, but stop here.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#23
@Nya: Okay mommy. 29 But I haven't finished my job yet. :[
Okay, I'll be a nice user. Poate îmi deschid şi un stand cu brioşe şi free lemonade!

P.S.: don't get me wrong, I don't have virtual families.
Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#24
(03-07-2011, 01:57 PM)Tan A scris:
(03-07-2011, 12:56 PM)Roseta^^ A scris: Tari favorite .. America , pentru ca este o tara mai libera decat tara noastra 21 .

nu este

Poţi s-o mai spui odată.

Şi aia nu e o ţară, e un amalgam de state, adică un fel de federaţie.
În fine dacă nu vrei să te răzgândeşti..

Ce-Å£i place cel mai mult la un anime?
Care e personajul de anime ideal, după părerea ta?

#25
Buna , Miss Perversa 1 !! :d 21
Intrebari : NU ! Nu am nicio intrebare sa-ti spun , ca deja te cunosc !Zuppy10
Sper sa te simti bine si sa-ti faci multi prieteni !

P.S : Si va rog sa nu o face-ti mincinoasa ! Nu este mincinoasa , daca vre-ti sa stiti , ea are 14 ani ! Nu 11 - 12 , cum zice-ti voi ! Este o fata de treaba , iar eu chiar ma bucur ca , am avut ocazia sa cunosc o fata ca ea ! Zuppy02
[Imagine: emo-love.jpg]

Tacerea inseamna durerea
Iubirea inseamna speranta
Iar dragoste inseamna viata alaturi de tine
Silence means pain
Love is hope
Love is life with you !

Familie :

Surioara : Alle and

Mamica mea perversa : Roseta^^
Verisoara : Shibaa nebunaZuppy07

familia mea este mai mare , dar nu incape aici

#26
Multumesc ca imi luati apararea>:d< ! Si Deni` tu chiar te bucuri ca ma`i cunoscut :O :O ??


Tan :
Ce-Å£i place cel mai mult la un anime?
Care e personajul de anime ideal, după părerea ta?

Ce`l mai mult imi place la un anime .. 39 Pai originalitatea fiecaruia 4 .. Personajul anime ideal .. Um .. N`am idee ..

#27
@Ang shut the f**k up.... una e sa arati niste neregularitati in ce zice un user, una e sa incepi cu acuzatii de aiurea.... mie posturile tale mai mult imi dadeau sentimentul "we don't want you on this forum" ceea ce mie nu imi pica bine deloc...
cat despre faza cu chitara nu ai dreptate, nici eu nu intelesesem ce marca e... daca chiar vroiai sa zici ceva, ii puteai cere o poza, ea cu chitara xD, sau sa intre pe skype sa o auzi cum canta... dar nu sa arunci cu acuzatii in stanga si in dreapta....


@Deea, merci

@nya be nice.... ok?

@roseta scuze pentru ang

offtopic:

@saint ocea america ESTE tara si ESTE si federatie... serios.... mai uita-te odata peste o carte de geografie ceva...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.197 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy
  buna...sunt aici... Mikomi_Aikou 2 2.546 16-11-2007, 07:44 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)