Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna !! Aici Rosy >:D< !!

#11
(02-07-2011, 06:23 PM)Mirria A scris: @Ang, tare iti displac persoanele care iti seamana, nu?

Nu îmi seamănă, deal with it or get a life. Şi sunt mulţi useri care îmi displac, vrei să-ţi fac o listă? Nu o să mă obosesc oricum.

Edit: @Roseta: Ce altceva mai citeşti cu excepţia lui Eminescu ?
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#12
Pai .. Ion Creanga .. Si mulltii altii si acum chiar nu am cgef sa ii enumar .. Sunt intr`o pasa foarte proasta . Sper sa nu te superi pe mine ^^ .

Cu drag a voastra Roseta !

#13
citesti eminescu si ion creanga 21?

stii roseta, inteleg ca vrei sa faci o impresie buna, dar de obicei sa stii ca mai mult rau faci daca afirmi lucruri false... iti zic din proprie experienta!

#14
Bine, deci am avut dreptate şi în privinţa asta: nu citeşti.
Lasă-mă să ghicesc iar: nu ai 14 ani, nu? În jur de 11-12?

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#15
Dragele mele .. Daca aveti chef de cearta id-ul meu : pusipusi25 .. Asa .. Voi credeti ca eu am timp de citit ? Nu nu am ! Pentru ca am lectii de chiatara si sa stiti ca eu vara nu stau in casa .. In timpul anului scolar invat ! Asa ca va rog .. Daca aveti chef de cearta id-ul meu il aveti mai sus !

P.S : Ang. eu cred ca tu ai 11-12 ani .. Pentru ca asa te comporti 3 !

Ja Ne ! Cu drag Rosetta !

#16
Nu ne minţi pe noi, te minţi singură.
Şi nu citeşti pentru ceilalţi, ci pentru tine. Deci în timpul anului şcolar îţi poţi strecura 2-3 ore/zi pentru a citi o carte. xD Doar nu ai cursuri 24/24.
Draga mea, te asigur că am depăşit perioada aparatelor dentare şi a bustierelor, deci nu, nu am 11-12 ani.

Aw, cursuri de chitară. Ce drăguţ. Ce chitară ai?
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#17
Am chitara Electica ^^ . Si sa stii ca nu mint pe nimeni Smile .. Dar credeti ce vreti ! Eu vreau sa fiu prietenoasa cu toata lumea Smile !

#18
Am întrebat ce marcă de chitară, nu dacă e electrică sau acustică. Dar m-am convins.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#19
OMFG 24 ! Nu stii sa fi explicita ? Si nu ma mai fa mincinoasa . Si sa nu mi spui ca nu m`ai facut !

#20
Off topic:
Ok... hai sa nu creem aici discutii fara sens + injectii...
Pana la urma si daca citeste si ce citeste e problema ei... nu trebuie sa judecam 10
Si la faza cu chitara... acuma na... nici eu nu as fi inteles daca te referi neaparat la marca... ca nici tu nu ai formulat bine... 10 si faza cu bustiere si aparate dentare... ilogic... astea nu au o varsta la care se utilizeaza... cred ca e ceva logic 3 discutiile pe aici o iau razna si e un loc in care ea se prezinta si incearca sa raspunda la intebari... iar restul... ca useri primitoriii ce sunttt ar trebui sa inteleaga asta iar daca au o problema nu mai intra si punct... nu ne tinem de copilarii de genul asta cu injectii subtile si hai sa vedem care e mai mare si mai inteligent...
Poate ca minte, poate ca spune adevarul e problema ei... fiecare intelege ce vrea... hai sa fim "civilizati" ca "avem o varsta"

On topic:
ce pot sa zic... e bine ca desi ti s-a parut mult ai raspuns la intrebari 21 10 cam atat... si distractie placuta pe aici... e bine ca vrei sa fi prietenoasa... dar incearca sa nu teataci asa usor 10 iti va fi mai bine 3 bye pupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.197 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy
  buna...sunt aici... Mikomi_Aikou 2 2.546 16-11-2007, 07:44 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)