Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!

#11
(19-09-2010, 04:33 PM)Color hearts A scris: Nu ai pentru ce. Imi pare rau ca am dat comm asa de tarziu. :go: De ce? Waoo!!
Scuze... dar deja am dat numarul de puncte maxim, maine o sa iti dau.

Motivul? Findca esti o dulce si o simpatica si ca orcine alcineva iar o sa iti fac o mieee de complimente sweet/siropoase (pentru fete).


A da... eu mai folosesc "mda" dar nu e ceva in genul acele "mda... si?" mai mult il folosesc "mda... ce bine arat" (nu arat, nu iti face griji : - j )

Si pe mine ma mai enerveaza si acel semn "78" dar nu la toate persoanele, findca mereu incepea o cearta intre mine si prietena mea cand incepea cu acele lucruri.

Intrebari *muhaha* nu scapi de ele. Am citit ce au zis si ceilanti. (parca trebuia sa invat -_-)

Sper sa nu te intrebi de ce folosesc atata spatiu' e din cauza ca daca ar fi unul dedesupt la altul mi s'ar parea ingramadit/inghesuit 24 si asa mai pare si postul mai mare, cand am lene sa scriu.

Intrebari. (la acest capitol uneori sunt mai "poetica" depinde de starea in care ma aflu)

- Crezi ca ploaia e mai frumos ca un curcubeu?
- Ce ai alege intre un trandafir rosu sau roua de dimineta?
- Daca ar fi sa alegi intre talent sau dragoste, ce ai alege?

- Daca ai putea da timpul inapoi cand si ce ai vrea sa schimbi?

- Faptul ca ai spus ca nu ti se pare ca sunt o moara stricata ma pune pe ganduri... crezi ca ne vom putea imprieteni.
- Ce oras din Romania iti place?

- In ce tara ai fi vrut sa te nasti?

- Crezi ca gura mea mare o sa se mai opreasca vreodata?

Ti'as mai spune, vreau sa te iau usor. Cum am mai zis poti sa ma intrebi orce chiar daca nu are legatura cu zup-ul sau alceva. Daca vrei sa imi pui si tu intrebari sau sa afli mai multe despre mine orcand ma poti intreba.

Si... nu iti face griji. Nu trebuie sa faci si tu postul la fel de lung 24 Mi'a devenit un "tic" daca il pot numi asa. (dar nu mereu : P )

Inca odata. Sa o zi buna, plina de bucurie la orce pas. Orce gura de aer sa fie speciala. Toate responsabilitatile sa ti se para usoare.

:bye:

Merci pentru complimente 71
Si eu folosesc din "reflex" "Mda..ma rog" fara sa vreau. 4 Si eu am o problema cu unele emoticoane..nici mie nu prea imi plac. >_<"

Intrebari....
1.Eu as alege curcubeul...ploaia e trecatoare. ~~"
2.As alege trandafirul rosu. 4
3. As alege dragostea. o.o Nu stiu de ce,dar as alege dragostea...
4.Daca te referi,ce as vrea sa schimb din viata mea,ar fi...ziua in care am cunoscut`o pe "prietena" mea..>.> care m-a tradat si altele 71
5.Sigur ca da,ne putem imprieteni..pentru ca si eu sunt o moara stricata O.O
6.Pai...n-am preferinte,dar cred ca orasul ar fi..Timisoara. 39
7.In Franta.. 4
8.Depinde 106 se va opri.^^

Intrebari...as vrea sa-ti pun,dar nu cred ca aici ar fi indicat,poate prin pm sau daca vrei sa-mi dai id-ul tau. 106
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

#12
Si findca am uitat(uit mereu cate ceva)vrei sa fim prietene?Suna cheesy dar nu conteaza.Pm me,acuma ma duc sa iti dau un punct de rating daca
nu cumva deja am depasit limita pe azi4

HugsZuppy02

Buh-bieeee

8
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#13
Sigur ca vreau ^^ Nu pot sa-ti trimit pm,ma rog...

Byes..!
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

#14
bun venit printre noi Bia....si eu fac 14 ani peste o luna..:X.....sper sa-ti faci prieteni....sa te distrezi.....si astept cu nerabdare sa citesc unul din ficurile tale..........pai cam atat pot spune....a da si mie imi place rosiu si negru ...dar putin si roz....4 ......bafta in continuare.........te pupaceste Melly..8....Zuppy02:bye::bv::love:
Fic-ul meu [color=#C71585]Sakura si dragostea

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23489

#15
Oii... Ce mai faci?
Deja te'ai acomodat? Bravisimo. (firar spaniola mea sa fie, nici doua cuvinte nu stiu =]] )
Asa te vreau.
Multe comm'uri pe aici, super.
Inca unul nu strica.


Intrebari:
vrei sa fim prietene?
daca vei face vrun fic imi vei da si mie link-ul?
crezi ca macar 5% o sa ne imprietenim? (eu sper ca da)
cum ti se pare regulamentul?
care e cea mai frumoasa (din punctul tau de vedere) semnatura si avatar pe care le-ai
vazut pe Zup?


Gata cu intrebarile = ]]
Bucurate ca nu sunt mai multe.

O sa iti dau si eu un punct la reputatie, doar pentru tine... dansez. La la la!!
TV'ul in ecces prea putin dauneaza. Ca orce alt lucru bun.
//_-
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#16
(21-09-2010, 02:56 PM)ssakussassu A scris: bun venit printre noi Bia....si eu fac 14 ani peste o luna..:X.....sper sa-ti faci prieteni....sa te distrezi.....si astept cu nerabdare sa citesc unul din ficurile tale..........pai cam atat pot spune....a da si mie imi place rosiu si negru ...dar putin si roz....4 ......bafta in continuare.........te pupaceste Melly..8....Zuppy02:bye::bv::love:

Pff...fic`uri...nu prea -.-" N-am talent...
Rozul?Nu-mi place X_X
Mersi de welcome ^.^


Oii... Ce mai faci?
Bine...tu?^^
Deja te'ai acomodat? Bravisimo. (firar spaniola mea sa fie, nici doua cuvinte nu stiu =]] )
E ialiana -.-' Mai stiu si eu o boaba de spaniola 21

Asa te vreau.
Multe comm'uri pe aici, super.
Inca unul nu strica.


Da 21)
Intrebari: vrei sa fim prietene?
daca vei face vrun fic imi vei da si mie link-ul?
crezi ca macar 5% o sa ne imprietenim? (eu sper ca da)
cum ti se pare regulamentul?
care e cea mai frumoasa (din punctul tau de vedere) semnatura si avatar pe care le-ai
vazut pe Zup?


Am citit regulamentul...am sa-l respect xD
Semnatura?22 Toate sunt frumoase,n-am preferinta 21

Gata cu intrebarile = ]]
Bucurate ca nu sunt mai multe.

O sa iti dau si eu un punct la reputatie, doar pentru tine... dansez. La la la!!
TV'ul in ecces prea putin dauneaza. Ca orce alt lucru bun.
//_-


Intrebari?Poti sa-mi pui,imi plac mult 21)
[/quote]
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

#17
Sysul meu scump Smile
Ma bucur sa te vad pe aici hug... Si sunt sincera sa stii 4

Promit ca ma apuc de scris la fic in curand, dar tu, tu pregateste'te si incepe sa iti faci idei pt capitolul 4 21
Intrebari nu am, noi doua ne cunoastem foarte bine, as putea spune O.o"
[Imagine: tumblr_m5081nasq41qi2adeo1_r1_500.gif]
Love? No, I prefer vodka <3

#18
Si eu ma bucur sysule >:d<
Fic`ul nostru :X Abia astept ^.^
Promit ca am sa caut idei <3 si n-am sa te dezamagesc^-^

Dap,mersi de welcome pupic
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)