Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

Iar postez aici ,creca o sa devin cel mai postator useri de la animezup medalas .... mersi pentru ca ai modificat si trebuie sa mai imi dai aia de extra[prima]21...Te-am inebunit de creierii capului21

heya.am vazut ca sunt medalii si pentru zodii.aveti una si pentru zodia pesti?daca nu poti face una te rog sau daca aveti o pot primii si eu?sper ca nu a deranjat cererea mea,daca da nu o luati in considerare
[Imagine: j5atg3.png]


Helau39.
Am obervat ca sunt medalii ptr FFS. Poate si moi sa primeasca una nu? 5
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


Bine, stiu ca de tampit pot sa arat in momentu' asta, noroc ca voi nu va chiorati acu' la mine. Zici ca-s disperata, nu alta, dar devarul este ca, chiar sunt!! Flaw, medalia mea pentru cele 100 de postari, please :yes:!! Adica, tu nu stii cat am trudit eu astea doua saptamani ca sa primesc blestemata asta de medalie. Vreau si eu una!!! A, si... In legatura cu medaliile pentru zodii, stiu ca ziua mea de nastere a fost acum vreo trei luni, dar eu m-am inregistrat abia la sfarsitul lui aprilie, iar asta ar insemna sa astept pana la anul ca sa primesc o astfel de zodie... Daca esti de acord sa-mi dai si una de-aia, sa stii ca eu is taur. Mersi mult!
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

Iar eu pe aici >.>" [desi e doar a doua oara 65 ] Flaw, I need that GFX team medal o.o is so cool and I want xD

[edit]Kamsahamnida hug
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

@Corina.: Nu m-ai innebunit, stai linistita. Am deja 3 ani de zile de experienta cu zup, rezist 65

@Nebunica: Medaliile de zodii se dau in preajma zilelor de nastere ale userilor.

@Unde'i punctul?: Poate si toi, biensur 10

@~ neko still: Ti-am dat medalia pentru 100 de posturi, dar pe cea de zodie ti-o dau la anul, imi pare rau. Ca sa nu pleci insa doar cu o medalie, ti-am dat si una de Fan Art, ca am vazut ca ai un topic acolo (simpatice desenele alea facute in paint, btw)

@Alysu: Here u go, one cool medal for you 4

[edit]
Am mai adaugat 2 medalii:

- Quiz medal: se acorda celor care au facut 3 quiz-uri cu generatorul de quiz-uri
[Imagine: th_fanart-2.gif]
- Quiz master medal: se acorda celor care au facut 3 quiz-uri cu generatorul de quiz-uri
[Imagine: th_73.gif]

Asta e asa.. ca sa incurajam lumea amatoare sa faca un quiz pe zup. Sper sa nu va apucati sa faceti quiz-uri aiurea, ca le verific si le sterg pe cele facute in bataie de joc 4
Cred ca o sa incerc sa organizez chiar si un concurs de quiz-uri, dar ma mai gandesc la detalii 39

Eto, medalia pentru Fan Art? :eto: Si, mna, ziua mea a fost pe 16 luna asta, deci nu cred ca mai am sanse la cea cu zodia. ^^' Thanks anyway for the first one. C:

Edit: Well, thanks, dar... ^^' Eu sunt rac. = )) In fine, am zis sa nu fac un post special pt. asta pt. ca nu-i asa mare bai. xD

Edit 2^^: Thaaa~nks. xD
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

Ti-am dat-o si pe cea de zodie, ziua ta a fost luna asta deci nu e prea tarziu 4

am vz medalie pt ffs... pe la corina..care surprinzator..avea doua O__O... pot sa primesc nup?5
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



arigatou:X:X
Si gomene ca te stresez din nou 5 dar ziua mea a fost tot luna asta, pe la mijlocul lunii chiar. Pot primi si medalie cu zodia racului?5
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)