Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anime season spring 2012

#1
Paiii, am vazut odata un topic cu Anime Spring 2011 (i think, not sure). So, am cautat si ceva date despre anime-urile din 2012, in general din aceasta primavara ; in curand, banuiesc ca voi face un topic cu anime-urile verii 2012.
Uitati aici linkul. Enjoy! ^^

Daca doriti sa impartiti cateva pareri, postati in acest topic.

#2
Din cele de acolo ma uit la Hiiro no Kakera, Kimi to boku s2 (am vazut si s1 si recunosc, speram sa fie shounen ai 9), Zetman(imaginea de acolo pare destul de.. o.o dar m-am apucat de el fiindca am avut o presimtire ca va fi popular), Medaka Box-mi-a placut cum erau desenati, Sankarea- un pic nesigura la inceput, dar am ajuns sa ador anime`ul, e asa frumos cu o poveste pe masura, plus ca baiatul are o freza misto, Accel World-un pic dezamagita la inceput cu domnul pig, dar e ceva nou si diferit ce imi atrage interesul, Nazo no Kanojo X- am stiut de la inceput ca va fi un anime ciudat, dupa imagine, dar tot din cauza titlului m-am uitat 21 , Kuroko no Basket- Nu prea stiam daca o sa imi prea placa deoarece pana acum n-am vazut anime`uri legate de sport. Dar din primele minute mi-am zis gata, ma uit la asta pana s-o sfarsi de tot. Dintre toate de aici, e preferatul meu 9 Din cauza asta n-am avut rabdare si m-am apucat sa citesc si manga si sunt cu mult in fata, dar ma uit cu mare drag, placere si la anime cand apar ep noi, Tasogare OtomexAmnesia- mi-a placut numele, am vazut ca e cu fantome si cam dubios, deci l-am vizionat, Nyaruko-san- e amuzant, Jormungand- e ceva nou, legat de arme si chestii, Tsuritama- m-am uitat deoarece mi-a placut roscatul si chiar m-a amuzat cand facea fete ciudate, Shiawase no Pan- la inceput pare un anime cam banal, dar devine interesant pe parcurs.
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.243 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  Anime Next Top Model 2012 Chriss 5 4.150 03-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: dopamine
  Summer Anime 2012 Ciquita 7 5.166 02-08-2012, 04:23 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Anime Spring 2011 Kurinkita 3 4.181 07-03-2011, 03:22 PM
Ultimul răspuns: ZOZO-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)