Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anime classroom

Michiyo: Toate am aruncat ciocolata calda, care specific ca era extrem de fierbinte, pe acei baieti. Eu si Mitch eram in prima linie, ambele aveam viteza de 7 bulgari pe secunda. Era greu sa observi toti bulgarii aruncati de noi, veneau prea repede ca sa ii poti vedea. Dupa ce am castigat, cum era de asteptat, ne-am tavalit putin in zapada si i-am bagat pe toti cu capul in ea.
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Dupa ce am terminat cu sapuneala, am decis sa mergem la una dintre noi acasa. Am deci sa mergem la Hachiko. Ajunse acolo, aceasta le dadu' haine pentru a se schimba si ciocolata calda pentru a se incalzi. Si fetele si'au petrecut toata seara discutand si batandu-se cu perne. La un moment dat s-a ajuns la discutia baieti...
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Laura spune ca sunt niste dobitoci cu o fata draguta, cu creier de maimute, insa cu un corp da te da pa spateZuppy06
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”

Michiyo si-a expus punctul de vedere si a zis despre baieti ca, de cele mai multe ori, sunt niste nesimtiti, porci, idioti etc. L-a dat ca exemplu pe fostul ei coleg de banca, pe nume Robert, care era la fotbal si si-a bagat tot echipamentul in locul unde ar fi trebuit ea sa isi tina ghiozdanul, in sertarul ala de la banca. A specificat si ca, atunci cand ea i-a zis lui sa si-i le ia de acolo ca aia e jumatatea ei, el a zis ca nu, ca trebuie sa se duca la fotbal. Adevarul era ca nu aveau antrenament, ci ca se ducea el ca prostu' sa bata mingea pe terenul din curtea scolii. Pura nesimtire. Insa a zis si ca exista unele exceptii.
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

ZuZu ca de obicei s-a băgat ca musca în lapte şi a început să zică că băieţii nu sunt chiar aşa . Motivul ? Era îndrăgostităăăă 15 .

Dar că tot veni vorba de colegul lu Michiyo de bancă , veni vorba şi de şcoalăăăăăăă. Aşa că fetele au zis să se culce că maine aveau infernala tezăăăăăăăăăăă.
[Imagine: Jun0xCa.png]

Eu ca de obicei nu puteam adormi si ma vircoleam ca o nevertebrata...ah mintisoara asta atit de incarcata...asaca vircolinduma am inceput sa sicii la fiecare dintre colege cite o vorba in minus, unele fete dormeau iar altele...

Altele fete, ca Hachiko, se uitau pe geam si se gandeau la teza. maine oare se vor mai bate cu zapada. dar deodata gandurile lui Hachiko au fost intrerupte de Mitch, care i-a propus, daca tot nu dorm, sa faca copiute pentru teza de a2a zi. Fetele s'au apucat de facut copiute cand au realizat...
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Cand au realizat ca au scris lectiile gresit, si au trebuit sa o ia de la capat.Intre timp, Deea cazu' cu scaunu' 2124) Si a....
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Din cauza căzăturiiiiiiii Smile o trezeşte pe ZuZu .

ZuZu incepe sa facă mai rău ca toţi draciiiii şi începe să şipe ca în gaură de şarpe. Dar căzândule pe cele două făcând copiuţe îşi revine şi le ajută şi ea mai ales că ea nu învăţase nimic pentru teză.
[Imagine: Jun0xCa.png]

Dupa ce Deea a tras o sperietura oribila din cauza furiei lui Zuzu, le ajuta pe celelalte fete sa faca copiute, caci nici ea n'a invatat nimic pentru teza, cand....
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)