Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anime classroom

#41
ZuZu dupa ce arunca cu bomba care deja era expirata se duce la Deea o ia frumos de manuta si pleaca la baie sa faca un plan malefic de cucerirea scolii. Tan incepe sa cante la trompeta iar din fericire Ab se trezeste si incepe sa tipe.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#42
Deea, scoate un baston si incepe sa darame ziduriile scoli. Zuzu in urma ei... canta la vioara pe versurile: " sunt un manelist cu talent, am bistari, dar creer nul, buzunarul de la spate imi e ca un frate, vreau sa devin presedinte ca sa fac copii mustaciosi cu Andrea Udrea " .

"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#43
Dupa ce Deea ma obligase cu pistolul sa cant versurile alea tampite eu imi revin si imi iau inima in dinti si scot pistolul si vreau sa trag in Tan dar defpt am nimerit o vaza. Ab dupa ce isi revenise din somnul de frumusete si din tipete incepe sa o caute pe Aka Yuki.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#44
Aka Yuki statea intr-un colt si savura cu placere ce se intampla in clasa .Radea de ce a vrut sa faca ZuZu si totusi era trista ca nu l-a nimerit pe Tan 19.astepta sa se mai intample ceva21
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#45
Deea, incepe sa isi smulga parul din cap si sa tipe ca o descreerata. O ia pe Zuzu pe sus si o arunca in baie dupa ce inchide usa cu cheia. Din cauza celei mai mari temeri a iei - a muri inainte de a ajunge in Coreea- incepe sa alerge pana da de aka yuki care o intreaba ce se intampla. Deea, ii spune ca proful de istorie - un chior- are un pistol in mana si se indreapta sper clasa.

[ lipsa de ideei =]]] ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#46
Aka Yuki se uita la Deea O.o ciudat si incepe sa rada pentru ca nu o credea pe Deea ,credea ca are chef de glume.Aka Yuki o intreaba pe Deea cand ii da drumul lu ZuZu din baie24 foarte amuzata cand il vede pe profesorul de istorie O.o....
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#47
ZuZu enervata la culme sparge usa de la beie si isi scoata pistolul din buzunar si incepe sa traga peste tot 19 19 Vrea sa ii dea una lui Deea pentru ca a incuiato in baie dar sa razgandit si a zis sa se bata cu proful de istorie , o joaca cu pistole de toata frumusetea 19
[Imagine: Jun0xCa.png]

#48
In tot acest timp Tan continua sa doarma in bratele Daianei deoarece era foarte obosit sleepy

#49
Ab crede ca Tan asta a dormit cam mult si ca ar cam fi cazul sa se treazeasca. Se indreapta spre Aka Yuki, Deea si ZuZu si le sopteste la ureche un "plan malefic".
Aka Yuki si Deea au inceput sa cante, crapand ecranul telefonului lui Godz si traumatizandu-l pe Tan.

#50
Aka Yuki cu talentul ei muzical de a sparge timpanele era mandra ca poate face ceva cu vocea ei ....sa il tortureze pe Tan19.
[Imagine: n3w6eu.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)