Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

1001 Bancuri

144.

Tatal vine de la cresa cu copilul si mama isi pune mainile in cap :
-Asta nu-i copilul nostru !
La care el <mirat
- Ce importanta are,maine tot la cresa il duc !


next: Bill Clinton
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

145

i4upa ce se recunoaste faptul ca Bill Clinton minte?
Dupa faptul ca isi misca buzele...

Next: Legile lui Murphy
[Imagine: EnvYQ.png]

146

Sa te enervezi daca nu esti membru al comitetului dar, daca esti, sa nu faci nici o sugestie.:]]

Next: dinamovisti
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

147

Un fan oltean, un fan stelist si unul dinamovist fiind intr-o tara musulmana sunt prinsi bind o sticla de Jack Daniels, sunt arestati si aruncati in inchisoare pina la stabilirea pedepsei. In fine vine ziua judecatii, sunt adusi in fata molahului care le arata bunavointa, condamnandu-i la doar 30 de lovituri de bici dupa care vor fi liberi sa plece. Ba mai mult spre norocul lor in ziua respectiva era o mare sarbatoare musulmana, asa ca molahul ii da fiecaruia voie sa ceara ceva inainte de a fi biciuiti.
Primul care urmeaza a fi biciuit este stelistul, care dupa ce se gindeste putin zice: "legati-mi o perna in spate". I se leaga perna, dar nu rezista decit la primele 10 lovituri dupa care se rupe, asa ca tot trebuie sa sufere celelalte 20 lovituri inainte de a fi dus pe brate singerind si plingind.
Urmatorul este dinamovistul, care zice: "legati-mi 2 perne in spate". Dar nici macar cele 2 perne nu pot sa reziste decit la 15 lovituri, trebuind sa le sufere ca si stelistul pe celelalte.
Ultimul care trebuia biciuit era fanul craiovean, dar inainte de a-si spune dorinta, molahul ii zice: "Esti fanul celei mai frumoase echipe din tara ta, cu cei mai loiali si pasionali suporteri, asa ca poti avea 2 dorinte!". Auzind asta oltenul spune: "Multumesc pentru bunatatea pe care mi-o arati si drept recunostinta, vreau 100 de lovituri de bici in loc de cele 30."
"Nu numai ca esti un om de onoare esti si foarte curajos" ii spune molahul, privindu-l cu respect. "Daca 100 de lovituri sunt ceea ce doresti, atunci 100 de lovituri vor fi. Acum ai dreptul la cea de-a doua dorinta,deci care este?"
"Va rog legati-l pe dinamovist in spatele meu"

Next: Stelisti
[Imagine: EnvYQ.png]

Tin cu steaua, deci... Oricum, totul e postat in spiritul glumei. 106

Un stelist gaseste o lampa, o freaca si din ea iese un duh.
- Acum, ca am iesit trebuie sa-ti indeplinesc o dorinta.
- Vreau ca fratele meu, care este handicapat mintal, sa redevina normal.
- Nu cred ca pot.
- Atunci vreau ca Steaua sa castige Champions League.
- Hmm, ia mai vino odata cu fratele tau sa ma uit un pic la el!

si
Universitatea Craiova - Steaua 2-1 (Marcatori: Nicolita, Nicolita / Nicolita )

De ce isi bat dinamovistii copiii in ziua de Craciun?
R: Pentru ca umblau cu Steaua.

Olee, olee, olee! 21
Urmatorul banc sa fie despre ceva amuzant. 106 Poate cu iepuri. >.>
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Trei iepuri se pun pe furat morcovi din gradina stapanilor. In prima noapte, se duce primul iepure si se intoarce cu un sac de morcovi.
-Ce-ai facut ma?
-Vedeti voi gradina aia de acolo?
-Da!
-Am furat tot!

A doua seara se duce al doilea iepure si se intoarce cu doi saci.
-Ce-ai facut ma?
-Vedeti voi gradina aia de acolo?
-Da!
-Am furat tot!

A treia seara vine al treilea iepure fara o ureche, dar cu trei saci de morcovi.
-Ce-ai facut ma?
-Vedeti voi camionul cu legume de acolo?
-Da!
-Eh, eu nu l-am vazut.



NEXT --> cu ginecologi 21
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

150

Vine o doamnă la ginecolog, se asează pe scaunul acela, îsi desface picioarele si le pune pe stativul ăla.

Doctorul se uită la ea si-i spune:

-Mai sus...

Doamna ridică picioarele mai sus

Doctorul iarăsi:

-Mai sus...

D-na ridică încă mai sus picioarele.

Doctorul:

-Mai sus e ginecologia, aici e stomotologia!

Next: Canibali
[Imagine: EnvYQ.png]

151

Dintr-un avion cuprins de flacari sar pe rand pasagerii cu parasuta exact peste un trib de canibali. Primul care ii vede este fiul capeteniei canibalilor, care fuge repede la tatal sau:
-Taticule, aterizeaza unul gras!
-Gras? Cu varza!
Dupa doua minute:
-Taticule, aterizeaza unul slab!
-Slab? La gratar!
Dupa alte doua minute:
-Taticule, taticutule!Aterizeaza o blonda sexi!Doamne, ce picioare are!
-Blonda, sexi? In coliba!
-Si mama?
-Ma-ta?! Cu orez!

Next: seci
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

152

un mare scriitor spuse
-unu om avea un cal .....si calu nu avea nimic in potriva [asta o stiu de la fratemiu si mereu mi-a placut 21]

Next: Amante
[Imagine: EnvYQ.png]

*153*

Un om vorbea cu sotia lui:
- Azi mi s-a intamplat o chestie ciudata. In timp ce ma aflam in tramvai, un tip mi-a strigat, "Hopaaa... IMPOTENTULE!".
- Ei, sunt tot felul de nebuni, ii raspunse nevasta. Nu-i mai baga si tu in seama...
A doua zi, in timp ce sotul mergea cu tramvaiul spre serviciu, acelasi individ se apropie de el si ii striga:
- Hopaaa... PARACIOSULE !


Bancuri cu lame.

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  1001 personaje tatakai 95 49.448 06-05-2010, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Kurama^_^Sweet


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)