Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#7

Sigur va intrebati de ce l-am facut pe Kiba gay,nu?In clasa mea e o fata inebunita dupa el,acum nu mai e:)))))))

Capitolul 7
O surpriza nedorita...


[align=left]Sasuke

Atinci imi arata o poza cu ea,si nu-mi venea sa cred.Era Rose.Curva???Daca n-as sti a facut-o pentru mine sau ca se plateste bine aici.Ma rog...de parca vrea sa se reimpace cu mine,dar sigur o vroiam in noaptea asta.Ce speriata va fi cand ma va vedea.Atunci ii spun lui Yahiko:
-Noaptea asta si restul...
-WTF?!?
-Mai,daca e buna la pat o pastrezi daca nu mi-o vinzi mie?il intrebai eu.
-De ce ma rog o vrei?ma intreba el.
-Am motivele mele...
-Batem palma.Tu du-te in camera si asteapt-o pe Rose.
-Sa nu-i spui cine sunt.Va fi o surpriza,ii spusei eu.
-Ok,ok...
Ma indreptam spre camera.Paseam incept pe covorul rosu sa nu ma fac auzit.Intru in camera pe care scria ,,Rose".Acum au si camere,ca sa vezi.Intrai inauntru si obesrv pe masuta:cotusi cu puf roz,un vibrator,un bici de curve si 2 pachetele cu prezervative.Ma pusei in patul de culoare visinie si asteptam sa apara Rose.Poate...daca ma satisface bine,o iau inapoi,alaturi de Sakura.


Rose

-Hei Rose imi spuse proprietarul.Ai primul client.Te asteapta in camera ta.Ai faca bine s-o nu o dai in bara.
Ceee?Deja am un client?Este prima mea noapte aici,deci nici nu am intrat in camera macar,si gata am un mafiot sau ceva de genu care asteapta satisfactie din partea mea.Ma indrept usor spre usa si il vad,deschisei usa...Nuuuu!!!De ce?De ce?Era Sasuke.De ce nu pot sa scap de el???
-Hei pisicuto,astept de mult.Ti s-a facut frica???
-De ce tu?Il intrebai eu.
-Poi,de ce tu?imi zise el.Eu asteptam o curva profesionista,nu pe tine.Sper totusi ca ma poti satisface inca o data.
F*ck my life!Acum trebuie sa ma comport in fata lui ca o curva profesionista.Ce tortura!Incerc sa nu-i arat ce speriata sunt.Ma duc putin la baie sa ma imbrac spunandui sa ma astepte pregatit.Imi iau un fel de costumas de curve si ies repede.



Sasuke

Mama!!!E bine ii stai in costumul ala.Sigur o sa-i cumpar si Sakurei unul.O vad cum se apropie si se urca pe mine intr-o pozitie numai buna.Imi da jos tricoul si pantalonii ramanand doar in boxeri.Incepe sa-mi sarute apasat gatul.Eu o prind de talie si o lipesc de mine.In acel moment aveam un ranjet pervest pe fata.Ii dau jos costumul de curva al lui Rose lasand-o goala.Se facuse rosie la fata,cred ca de aici i se trage si numele ,,Rose".Imi datu si boxerii jos.Apoi imi lua ,,aparatul de f*t*ut" si incepe sa-l linga.Face miscari care ma faceau si pe mine sa scot un inchet de placere.Pe fata mea aparu in zambet dracesc.In mintea mea,zambetul acesta avea inteles de ,,Hai excita-ma!".Am tras-o da par,fortand-o sa se opreasca de la ,,munca".O penetrai adanc,ea fiind pe mine si i-am spus:
-Ai de gand sa incepi sau vrei sa te parasc?intrebai eu,razand de ea.
-Hmpt...incepea sa faca miscari de ,,sus-jos''.Imi dadui capul pe spate de placere.Continua asa vreo 45 de min.Era obosita,dar eu plin de energie.Ma pusei pe ea si contunuam munca ei.Incepeam sa fac miscari de ,,dute-vino" rapide in interiorul lui Rose.Fata gemea destul de tare,intelesei ca vrea sa ma opresc,dar eu nu fac ca-mi zic oamenii.Nu purtam prezervativ,dar mai facui o miscare adanca si ramasei acolo.Fata se zbatea sub copul meu greu.Nu avea nici o speranta:
-Recunosc,tu sti sa ma satisfaci bine,dar trbuie sa scap de tine.
In uramtoarea secunda am scos un pistol si 2 gloante se auzira in tot clubul.Sangele fetei se scurgea din pat pe faianta rece.Tot cadavrul acela,mirosul de sange si pofta de a ucide mi se plimba prin vene.Iesi repede pe geam,sari cam de la etajul 2,fara nici o zgarietura.Urcai repede in masina si plecai de acolo.Cand ajung acasa vad...

Sper sa va placa!!!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 20-11-2013, 10:13 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.425 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.631 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.869 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.955 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.165 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.478 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.043 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.349 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.969 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.209 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)