Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#2
Si...continui...


Capitolul 2
Pauza de ,,distractie"








Sakura


...fara sa-mi dau seama deja alergam,intorsei repede capu cand...vad doar o veverita cocalara care sperie lumea noaptea.Deodata veverita fugi de parca ar fi venit sfarsitu lumii.Ma uitai in spate si vazui 3 baieti care nu puteau da semn bun.Unul avea un cutit in mana,altu un sac,iar celalalt O_O 3 prezervative.O luai repede la sanatoasa,alergam prin toate tufisurile,abia evitam copacii,eram aproapede casa mea.Ma mai uit odata inapoi sa ma asigur ca nu au venit dupa mine.
Simpt o lama rece de cutit pe gatul meu,iar o mana puternica imi este lipita de gura,nu putam tipa si nici fugi.Pe fata mea aparura zeci de lacrimi,parca una mai infricosata ca cealalta.
-Ce fetita speriata avem noi aici...zise un tip care nu era altu decar Sasori,Sefu sa va distra de minune cu tine!
Apoi o batista cu niste somnifere imi est pusa la nas,ma abtineam sa nu respir,dar simpt lama cutitului plimbandu-se gatu meu si fara sa vreau inspir acel drog,totul se facu ceata si lesinai...
-Chiar trebuia sa-i arati si prezervativele?intreba Naruto.
-Daca e speriata Sasuke se va distra si mai mult cu ea!zise Kiba.
Ma pusera pe bancheta din spate a masinii si condusera vreo ora pana ajung la o vila imensa,cu gradina si totul...Kiba ma lua in brate si ma duse inauntru,ma aseza pe canapea si astepta cu ceilalti amici ai lui sa apara Sefu...ura




Sasuke



Dupa ce cumparai toate drogurile de la Gaara,urcai in masina si condusei pana acasa,normal,si cu idiotu de Deidara langa mn.Intrai pe poarta,apoi in casa,nici nu ma uitai la ,,angajatii" mei care ma bateau la cap sa-mi arate ceva.Urcai scarile si intrai sub dus,lasam picaturile de apa sa se izbeasca de corpul meu.Dupa ce treminai imi iau halatul,mi-l leg la mijloc si ies.
In fata mea nu apare decat Rose,unica fata ramasa din Clanul Uchiha,purta o rochita de noapte transparenta de culoare rosie,i se putea vedea foarte bine sutienul ei si chiloteii visinii de dantela.Se apropie incet de mine.Imi puse mainile pe talia ei,iar ea pe-dupa gatul meu.
-Seara asta nu vreau sa dorm singura...nu vrei sa mi te alaturi?zise aceasta cu un zambet pe gura.
Eu zambi in cel mai pervers mod cu putinta si o izbi de perte sarutand apasat gatul fetei.Abia reusim sa ajungem in camera mea.O tranti in pat,eu deasupra ei cand...




Suspans...Sper ca va placut!!!Cam scurt...dar nextu o sa fie mai lung si scene+18...
[Posturi unite]
Capitolul 3
O noapte de vis...




[b]Sasuke


O tranti in pat,eu deasupra ei cand...Sasori bate la usa:
-Sasuke!A ceva pentru tine,iesi odata!!!
-Baaa!!!Eu nu te deranjez cand te -bip- cu Kazura asa ca du-te si sugi -bip-...
-Plec,iti las cadou in sufragerie...dar nu apuca sa termine ca ,,Du-te Dreq"auzi din camera.
Dupa ce pleca deschise incet usa sa se asigure de data asta ca el si Rose sunt singuri,apoi incuie usa ca micuta lui pisituta sa nu aibe scapare.Se puse peste ea si incepu sa-i linga gatul pana ajunse la buzele ei catifelate.Le saruta cu brutalitate introducandu-si limba in gura fetei,provcand-o pe a ei la o mica lupta...Sasuke castigand.Dupa ce abia se mai deslipesc din sarutul acela umed,Sasuke opreste mica lupta a limbilor lor coborand incet pe gat pana la umeri sarutandu-i.Micuta ei rochita de noapte fu sfasiata numai-decat lasand-o pe fata doar in lenjeria intima.Sasuke isi baga mainile pe sub sutienul fetei.
-Nu acum tigrule...zise pisicuta si se urca pe mine sarutandu-mi incet gatul.
-Tu mica...dar nu apucai sa zic nimic ca buzele mele fusera prinse intr-un sarut parca nemaiavut cu ea.
Ma ridic incet si imi dau tricoul jos,la fel si pantalonii,ramanand doar in boxeri,apoi ma pun peste ea.Fara sa-mi dau seama ea ajunge pe mine,intr-o pozitie numai buna de sex.Simt cum isi baga mana prin boxeri mei si imi scoate ,,masculimitatea'' afara.Incepe sa se joace cu ,,prietnas-ul"mea facand-ui mici cerculete cu limba.Abia nimeresc sertarul din care scot o cutiuta cu prezervative,cu aroma de capsuni,abia reusesc sa mi-l pun,atunci sari pe fata,ii sfasia-i sutienul si incepui sa-i ling sfarcurile parca scoase din Rai.Mai continuai vreun minut,apoi chiloteii ei sunt de domeniul trecutului.Fata incepu sa geama de placere cand simpte cum imi introduc 2 degete in interiorul ei,miscandu-le incet.Mai continuai vreo 2 min si simt un lichid scurgandu-se pe degetele mele...se excitase.Imi iau degetele din acel loc,si o patrund brutal aproape facand-o sa tipe de durere,doar era virgina.Dupa ce vad ca am trecut de ,,inceput" incep sa fac miscari lente de ,,dute-vino" in interiorul ei facand-o sa geama de placere.
Dupa vreo2 ore de ,,distractie" simt ca imi vine sa-mi dau drumul,purtam prezervativ deci era in regula.Mai facu-i o patrundere extrem de adanca in intreiorul fetei,fortand-o sa distruga sarutul pe care il ofeream si sa-ti dea capul pe spate...Amandoi transpirati si obositi,abia reusesc sa mai in dau jos ,,aparatoarea" si sa-mi iau boxerii ca adorm cu Rose in brate...
[/b]


Sakura

Tineam ochii intre-deschisi.Simteam cum amorteala in scade si incep usor sa ma trezesc.Vedeam ca ma aflu undeva,mai degraba intr-o sufrageria uriasa.Intorsei capul putin si vazui 2 baieti cu prietenele lor in brate lingdndu-se,scarbosss.Unul dintre ei,Deidara,se uita la mine...inchisei ochii repede.
-Hei Sasori,cred ca rozalia se trezeste.Ce facem???
-Esti prost?Nu vezi ca doarme bustean,oricum mai bine n-o torturam noi,Sasuke se va distra si mai tare cu ea daca va vedea ca e speriata...
Nu se poate,Sasuke,adica Sasuke Uchiha,e imposibil.Prietenul meu disparut de mult,mai pe inteles,nu l-am mai vazut de 2 ani,se spunea peste tot ca a murit sau a patit ceva rau...pur si simplu nu poate fi el,nu e el si nici nu vreau sa fie.
-Hei baieti,zise Naruto,ne distram si noi cu ea inainte s-o faca Sefu?
Acum mai e si sef...
-Hei idiotule,zise prietena lui Sasori,Kazura.Du-te si baga-ti -bip- in altundeva!!!
-Ai auzit-o nu?zise prietena lui Deidara.
-Ino,nu ai vrei sa ne retragem undeva???
-Dupa tine tigrule...
-Da date-ti-va dreq odata...zise Naruto suparat...
*Ring-ring(telefonul lu Naruto)*
-Alo???
-Hei scumpete!Cand vi acasa?
-Ooo,vrei sa-i spun Hinatei ca o inseli???
-Da-te dreq,si pleca nervos...



Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 17-11-2013, 01:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.427 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.632 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.872 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.957 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.168 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.482 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.049 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.353 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.972 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.211 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)