Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cu ce lucrare votati ?
Cu prima lucrare
85.71%
6 85.71%
Cu a doua lucrare
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Kira / Vero / Freaky VS. Zuzu / Scorpia / Salata

#5
Hey^^ Particip pentru prima data la comenatrea unei lucrari deci scuzati-mi expresile (:

Prima lucrare - Este foarte expresiva si nimic nu-mi pare sec inafara de partea cu gloss-ul de buze. Nu crezi ca e cam aiurea sa pui intr-o asemenea descriere cuvantul ala 23 ? In rest cum au spus si colegi de mai sus, descrierea face toata compunerea. Foarte bine, nu pot zice mai multe pentru ca as ajunge sa zic si ce sa zis mai sus si presupun ca ar fi prea plictisitor.

A doua lucrare - Sincer, doar inceputul mi-a placut. Dar in rest, partea cu camera a fost foarte plictisitoare si sincera sa fiu am sarit peste parte aia 22 . Poate printre unele propoziti ai reusit sa exprimi cat de cat ce traia ea pana sa-i moara partenerul. Sfarsitul mi-a placut, ultima fraza a fost geniala si simpla, asa cum a fost si compunerea, simpla 22 ceea ce nu ma asteptam sa fie asa. A fost ca o fila din jurnalul unei tinere. Puteai inlocui ,,pietroi`` cu cuvantul de baza 22 nu arata prea estetic. Si puteai descrie mai bine la partea aia cand el era pe moarte, sau sa descrii mai bine la scena cand la scos din apa. Sa descrii apa alabstruie care intr-o clipa devenise rosiatica... Nu zic mai multe.
Dar oricum, felicitari pentru curajul depus si pentru o mica particica placuta din toata compunerea.

Deasemenea votul meu merge spre prima lucrare! 22 Felicitari inca o data participantelor si cel mai bun sa castige.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Kira / Vero / Freaky VS. Zuzu / Scorpia / Salata - de Ely1496 - 26-04-2011, 08:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Freaky Cake :) vs Mikysmile99 Vero 7 6.734 15-12-2011, 09:45 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Zuzu si Aggie. Daria v2 9 5.730 03-05-2011, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Tan
  Zuzu si Rose . Daria v2 10 7.635 17-02-2011, 01:59 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Zuzu si Pookie . Daria v2 30 16.726 08-02-2011, 01:05 AM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)