Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#14
God it's been a while from when I did something like this. I feel nostalgic! lol d:

Ang

Ang, dragă, pe unde te văd cel mai des? pe la cărţi. Nu ai cum să nu îmi atragi atenţia în acest mod. I simply like people who read, don't know, maybe because I also read and stuff. It's a mutual feeling, I may suppose, between readers, or something - in a world in which readers are so friggin' rare and all. În orice caz, îmi place acest fapt şi chiar de aici îmi pot forma o părere bună despre tine. Damn I seem superficial, dar în orice caz, citind te ... "cultivi" in a way or another, which is so freakin' good. Meh, ca şi cititor, you have all my steam, there you go, read and be happy. oh lol, I may sound exaggerate but it's good to appreciate all the fellows of your kind. Believe me. lol

Trecând peste asta şi lăsând la o parte subiectul, chiar dacă îţi pare imposibil, I can do that, pari o persoană destul de simpatică. I mean, we've talked sometimes on messenger, right? i mean, i think so ( stau destul de prost cu memoria, spre marea mea ruşine * blush * ) but anyway, as far as I'm concerned, nu m-ai deranjat cu nimic, ci doar mi-ai făcut o mică/mijlocie plăcere văzându-te mai mereu pe la cărţi şi citind, uneori, cărţi pe care le-am avut şi eu prin mâini. Which is so friggin' cute, there you go, am ajuns iar la subiectul ăsta, mă contrazic hehehe. But, anyway, pari simpatică, sopciabilă şi destul de sinceră, deşi nu pot băga mâna în foc pentru nimeni în ceea ce priveşte "gradul de sinceritate" ( la fel şi cu "buntătatea", "generozitatea" şi virtuţile acestea atât de "rar" întâlnite ) anyway, în ceea ce mă priveşte te văd ca o tipă simpatică, I said that, care are destui prieteni, still growing, living her life and all that şit, fără prea multe... what's the word people use? aah.. "fiţe". Yeah, without many of those, you seem at least. Nu îmi pari genul de persoană care ar vrea să se laude cu ceva ce nu are, if you know what i mean, even though I don't see lăudându-te în principiu. I mean, you may be a little arrogant and a little bit narcissist, damn I hope you are ! i mean, it's wonderful I'm like that, dar nu îmi pari genul de persoană insuportabilă, nesimţită, idioată, scăpată dintr-un bloc de nesuferiţi şi cu care nu ai putea să discuţi nimic fără să ţi se pună o oglinjoară în faţă pe care să o întrebi " cine e cea mai nesuferită din ţară" ? anyway, you get the allusion. You don't seem like that, which is partly a good thing, partly a nothing because I don't know for sure.
Doar că-mi eşti simpatică. I can say I like you, though I don't really know you.

Åžtii ce-mi place la tine ca user?
Că pui la final mereu "Xoxo" I never understood what's the true meaning of that şit, really, but I just love it. Seems so fluffy and cute, can't help it.
Şi tu ca persoană pari destul de fluffy şi cute şi drăguţă, poate cu un oarecare grad de "nesimţire" ( dar nu crasă, ci normală; pentru că până la urmă nu poţi găsi persoane fully angels, or so I think ) şi cu defecte, I don't know what. Dar în orice caz, nu pot spune că nu îţi arăţi defectele şi că eşti un monument de fată cu calităţi şi pe care o adoră toată lumea. I don't know, nu te studiez la fiecare pas, I just see you around the forum and all, I can't know anything about you. Dar în principiu eşti okay şi chiar nu am ce răutăţi să aduc la adresa ta. Şi nici laude or anything, 'cause I just don't know you enough.

but anyway, I'm out now sweetie. keep going this way.


ps: nu vă îngrămădiţi, înghiontiţi sau loviţi. e loc pentru toată lumea să mă caracterizeze. omfg.
no, i'm not being arrogant. i'm being sarcastic.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Teh - 22-06-2011, 09:33 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.204 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.747 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)