Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wunschpunsch

#3
'Mega-magic, mega-magic, veche vraja!' - ce mai imi placea intro-ul de pe FK, ma amuza mereu;

Desenul a fost foarte simpatic, desi grafica era cam dubioasa, dar imi placea sa le urmaresc pe cele doua animalute de casa cum stricau planurile malefice ale matusii Tyranniei si Bubonic, si intorceau vrajile impotriva lor, salvand din nou orasul. Ah si pedepsele lui Maggot erau mereu pe masura si ma faceau sa rad multumita ca inca o data Mauricio si Jacob au castigat.

(16-01-2012, 09:38 PM)Yaoi A scris: Adorabile, le iubeam si inca le mai iubesc! Pana si mama si tata se uitau.
Imi amintesc cum impartisem rolurile: eu eram Maledictus T. Maggot, tata Bubonic, mama Tyrannia si eu ii ''pedepseam''
Adoram sa vad cum ii pedepseste Maledictus T. Maggot si ei tremurau de friica
Am vazut toate episoadele,desenele copilariei mele. Nu ca acum tot soiul de retarduri pe care Dysney Chanel le difuzeaza si Cartoon nu mai e ce era.
Au distrus tot ce era frumos. Le-au bagat-o pe gat copiilor pe Hanah Rahata, pardon Montana si alte jeguri.
Isi bat joc de mintea copiilor nostri. Eu am sa-mi feresc copii de asemenea mizerii si am sa-i invat cu desenele copilariei mele.

Yaoi, nu erau difuzate pe Cartoon Network ci pe Fox Kids (acum renumit Jetix), iar postul tau este sters pentru ca limbajul tau este jignitor si vorbesti pe langa. Si copiilor cui? Ai? Daca da e cam trist pentru ca si tu esti o copila cam imatura de altfel.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Răspunsuri în acest subiect
Wunschpunsch - de Teh - 16-10-2010, 09:41 AM
RE: Wunschpunsch - de βεκi - 10-07-2011, 12:32 PM
RE: Wunschpunsch - de Lia - 29-05-2012, 02:15 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)