Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Suntem asa de aproape ,dar totusi departe

#1
Hey !MI-a venit o idee si am zis de ce nu??Ei bine aici este..Sper sa va placa si sa comentati cat mai mult BIG HUG

Disclamer:Nu detin nici un personaj din anime-ul/manga-ul/doujinshi-ul ,care apartin lui Masashi Kishimoto si nici nu profit de pe urma acestor personaje/intamplari..

Cap.1 Incercari esuate..
Sakura's P.O.V

Ma intreptam spre clanul Uchiha,unul dintre cele mai puternice si mai populare clanuri din Konoha,cunoscut ca fiind Satul Ascuns Intre Frunze..Afara era frig si ploua cu stropi mari si reci..cateodata pe cerul plumburiu si acoperit cu nori mari si negri, se ivea o dara de lumina electrica, cu alte cuviint electricitatea vie..fulgerul..fulgerul cel puternic mai zdrobea Pamantul umed..nori se spargeau intruna..era ca un fel de recital al furtunii, mai bine zis a vijeliei...Eu ma numesc Sakura Haruno.Parul meu e lung si roz, precum o floare frageda de cires, ochi ei erau precum cele mai verzi alge ale marii inspumate..iar chipul mau era angelic..putea sa dezghete orice imi ma de gheata..De ce ma indreptam spre clanul Uchiha?Ei bine asta e o poveste lunga, dar toate povestile lungi au un sfarsit asa ca sa incepem...Totul a inceput acum mult timp,cand eu eram doar o copila naiva..La academia ninja..a aparut int-o zi un baiat cu parul negru ca abisul nesfarsit..si ochii ca de onix, oricine se putea pierdea in ei..eu ,eu eram o fata care il iubea nebuneste..desii mai erau multe fete care il placeau, eu simteam ca eu il iubeam cu adevaratelea..el era cel mai popular baiat din totata academia..mie nu-mi pasa de asta..codar ecunosc ca la inceput nu l-am iubit cum il iubesc acum..dar cu timpul m-am indragostit nebuneste de el..el facea parte din clanul Uchiha .Numele sau era Sasuke Uchiha.
Eu am fost norocoasa care a cazut cu el in echipa, eram eu ,el si inca un baiat pe nume Naruto Uzumaki..el avea parul blond precum stralucirea soarelui, ochi sai erau de un albastru limpede ca lacrima, tenul lui era mai creol..el mereu facea shoitii la academie si mereu facea cate o boacana care ma facea sa rad..la inceput poate nu-l prea suportam, dar in timp mi-a devenit ca un frate mai mare..el si Sasuke erau mai mari decat mine cu un an..acum eu am 17 ani si eu doi au 18..
Sa continuam povestea..si am cazut cu el si Sasuke in echipa,eu era extaziata ca am cazut cu Sasuke Uchiha in echipa..fetele de la scoala ma considerau ce-a mai norocoasa de acolo..eu nu le-am prea bagat in seama..senseiul nostru a fost Kakashi Hatake, un ninja foarte bun si puternic..parul lui argintat mereu lucea in lumina soarelui,iar ochi lui de un negru sters te facea sa adormi..noi mereu aveam parte de misiuni aventuroase si periculoasa, asta pana cand Sasuke a parasit satul pentru asi ucide fratele, pe Itachi , care a asasinat tot clanul cand Sasuke avea 7 ani..ce soc trebuia sa fi fost pentru el la varsta aceea din frageda!..El s-a alaturat gastii lui Orocimara, acea bestie , care in timpul examenului chunin ,la muscat pe Sasuke de gat si i-a dat Semnul Blastemat..cat de mult m-am ingrijorat atunci..oricumsasuke theme shippundendoar ..el a plecat si eu,eu inca il mai iubesc ,ca o proasta,dupa ce ca mi-a frant inima..si dupa 4 ani dupa ce plecase..mi s-a spus ca s-a alaturat lui Atasuki, una dintre cele mai diabolice si periculoase asociatii din Lume..dupa tot ce mi-a facut in acest timp,ma mir ca mai pot sa-l iubesc, asta doar din pricina sperantei, care nu va pieri nuci odata pentru mine..eu simt ca intr-o zi el se va intoarce...
Am terminat povestea vietii mele..Acum va mai intrebati de ce ma indrept spre clanul Uchiha?Ei bine nici eu nu stiu bine ce caut acolo, dar azi ,23 Iulie, e ziua lui si m-am gandit ca daca voi lasa si eu niste flori la mormantul familiei lui, nu-mi vor cadea mainile..Asa ca aici sunt!Acum am ajuns la intrare..Ma indrapt spre cimitirul tuturor conducatorilor care au fost capataiul calanului odata..ce straniu e..e ceata si inca mai picura..ma indraptam spre mormanturile tatei si mamei lui Sasuke.Deapt eu habar n-a veam pe unde ma duc,n-am mai fost acolo in viata mea, dar parca ceva ma ghida..se pare ca am ajuns unde trebuia..ma aplec si pun cele doua buchete de crini pe marminte si ma pun in genunchi..spuneam o rugacine..

Sasuke's P.O.V:
Am intrat intrat in fostul cimitir al clanului meu..Azi era ziua mea, desii nu ma prea bucuram de asta..am venift ca sa se aduc parintilor mei niste flori, macar atat puteam si eu fac..decand Itachi mi-a asasinat intrg clanul, numai pe mine firar sa fie nu m-a putut ucide, acum doua luni scopul meu in viata era doar sa imi ucid fratele, dupa ce l-aam ucis am simtit ca nu trebuia sa fac asta..aduca doua zile de la asainarea lui Madara, unul din fratii tatalui meu mi-a spus nenorocitul ca el a fost obligat sa-mi ucida clanul..acum eu chiar nu mai stiu ce sa fac...Azi implinesc 20 de ani si eu in loc sa ma duc cu Naruto sa fac cinste eu bantui prin cimitire..nu credeam ca-mi va fi dor de toate stupizeniile ce la spunea el, nu credeam ca-mi va fi dor sa o simt pe Sakura imbratisandu-ma si spunandu-mi ca totul va fi bine..Of acum nenorocitul ala de Toby m-a pus sa-mi gasesc o fata cu care sa-mi restaurez clanul, eu sincer nu place nici o fata,singura fata care mi-a ajuns vreodata la inima a ost Sakura..ea a fost singura fata care ma iubea cu adevarat si sincer sa fiu daca ar fi cineva cu care mi-as restaura clanul aceasta ar fi ea, daca chiar ma iubea cu adevarat , iubirea aceea nu sa-r fi pierdut acum, defapt nici u stiu daca ma mai iubeste..Ma apropii de ormanturile parintilor mei si o vad pe..pe ..Sakura?Ce cauta ea aici?Nu-mi vine sa cred ,ea chiar si-a amintit ca e ziua mea?Nu vroiam sa o deranjez,vad ca se ruga..dupa ce a atrminat acesta mai spuse inca ceva si se ridica incet in picioare...wow cat s-a schimbat!S-a maturizat atat de mult..parul ei acum e lung pana la fund( scuze de expresie) ,era imbracata int-o rochie alba- ca- zapada..wow ,se pare ca mi s-au aprins calcaile dupa rozalia asta,sa nu mai spun ca arata mult mai matura si la corp..
End Sasuke's P.O.V

Sakura's P.O.V
Ma ridicam usor in picioare..MA simteam urmarite de cineva sau ceva..m-a intorc
speriata si-l vad pe Sasuke..
-Sa-su-ke?intreb eu mirata.
Acesta se apropia de mine cu pasi marunti..eu nu ma puteam da inapoi ,pentru ca daca o faceam calcam pe mormitele parintilor sai si chiar daca mi-a facut atata rau,nu-l puteam ura,il iubeam...
-Sakura,linisteste-te,nu vreau sa-ti fac nici un rau!Ce cauti in cimitirul clanului meu ?
Am inchitit sec si am vrut sa-mi deschid gura sa spun..dar parca ceva nu ma lasa..
-Eu doar,eu mi-am amintit ca e ziua ta si vroiam sa le aduc parintilor tai niste flori,in semn de respect!Doar atat..spun eu lasand capul in jos.Ochii mei verzi au inceput sa se umezeasca,iar din ei au incept sa curga acele lacrimi ,ca o dinioara,pline de durere..
Brunetul era atat de aproape de mine incat...

Asta a fost !Sper ca va placut!Sa comentati si sa criticati!
Iata melodia capitolului:
http://www.youtube.com/watch?v=P6h-gdNQM...re=related

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#2
Oh God ce cauţi cu topicul aici O.O aici e secţiunea de anime love - romance. -__- Nu de fan fiction. Un moderator global să mute acest topic la Naruto Fics.
-

#3
Bună. Eto, mi-a dat cineva link-ul şi m-am gândit să îţi las comentariu^^.

Citat:eu sincer nu place nici o fata,singura fata care mi-a ajuns vreodata la inima a ostfost Sakura
1. Partea scrisă cu bold e greşită. Ai două variante:
a. Mie sincer nu îmi place ...
b. Eu sincer nu plac nici o fată ...
2. Partea scrisă cu italic este datorită repetiţiei. Nu sună bine.

Citat:parul ei acum e lung pana la fund( scuze de expresie)
Dacă tot îţi ceri scuze, de ce o foloseşti ? Înlocuieşte cu sinonime dacă nu îţi place. Ex: părul ei acum e lung până la şezut.

Habar nu ai cât mă derutează punctele alea. Nu, nu sunt puncte de suspensie, pentru că alea sunt în număr de 3. Tu din câte am văzut pui două. Nu au nici un rost. În primul rând, din câte am observat, le foloseşti în locul virgulei sau a punctului. Nu. Nu e bine. Pune semnele adecvate. Iar în al doilea rând, strică aspectul capitolului. Punele unde este nevoie de ele, nu aiurea ca în acest capitol.

Să şti că mai ai de lucrat la capitolul fic. Nu spun că nu te descurci, eşti ... bunicică, ca să spun aşa. Mai ai de lucrat. Dialogul, hm, ai avut trei lini. Dar se acceptă având în vedere că scri din perspective.

Eu îţi urez succes, dacă cumva te-a deranjat comentariul meu, nu trebuie decât să îmi spui, însă să şti că nu îl editez. Ai ID meu în listă sau PM^^.
Nu renunţa, nimeni nu e perfect deşi uni se cred. Te apropi de perfect pe parcurs.

#4
Hello^^ un fic nou nare cum sa lipsesc si eu ^_^. Hmm la prima vedere, pot spune fara rastrangeri de inima ca mai ai ceva de lucrat... in primul rand exprimarea e la pamant, in sensul ca incep unele propoziti cu "eu" si il mai au in continutul lor, inca de mai multe ori"eu ,eu eram o fata care il iubea nebuneste..desii mai erau multe fete care il placeau, eu simteam ca eu il iubeam"- o mare harmalie in fraza asta, "Parul meu e lung si roz, precum o floare frageda de cires, ochi ei"- de ce Dumnezeu e scris "ei" daca povestea este narata la persona intai:|? Ok, si multe alte greseli de exprimare printre care si greseli de taste, de care nu mai vorbesc, asa si mai e o problema, nu pui space dupa puncte de suspensie, semnul exclamari etc. Dialogul nu este sec in ceea ce priveste ca nu este mult, iar naratiunea este acceptabila insa e loc si de mai bine;). Descrierea este cam in pom, nu ai descris prea multe dar te felicit caci ai descris foarte bine sentimentele personajelor. In fine eu cam atat am avut sa spun, sper ca in urmatorul capitol sa vad mai putine greseli de exprimare in rest este destul de bine^^. Ja gambatee :*>:D<.
Just the
way you know me..

#5
Buna :)
Well, vin si eu cu un comentariu micutz. Scrii binisor, dar ai lacune la care trebuie sa lucrezi. Nu stiu de ce dar am impresia ca te grabesti actiunea si drumul gandurilor personajelor, iar cand folosesti acele puncte ca sa termini sau ca sa ne imaginam noi ma izbesc de un perete numit ce urmeaza? :-? poate e din cauza ca nuti termini gandurile si folosesti atat de des puncte si puncte care face ca ficul sa arate ca franturi de idei. Caracterizarea personajelor nu e seaca asta e un plus, dar la dialog trebuie de mai lucrat. Nu te scuza de expresii ci inlocueieste cu alte cuvinte,expresii frazeologice, cu sinonime sau cu alte cuvinte lexicale din campul lexical, ca e plina limba romana cu cuvinte.Alta chestie ar fi ca uiti semnele de punctuatie,mai ales virgula,am observat la dialog mai mult si nu manca literele ;;)
Cam asta e :P Te astept cu un nou capitol:D
bafta:P
Ja ne ^.^
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
Hey! Uite ca am ajuns si eu pe la ficul tau. E bunicel, dar mai ai mult de lucrat^^
Nu am inteles un lucru: Cand povestea Sakura, ai spus ca ea avea 17 ani si Naruto si Sasuke 18, iar cand a povestit Sasuke ai spus ca are 20 de ani. Hotaraste-te:))!
Estetica ficului lasa mult de dorit.
Ai unele fraze incalcite. In unele locuri nu prea am inteles ce vroiai sa spui.
In fine. Nu e prea original.
Mda...acum Sasuke se indragosteste de ea, raman impreuna dupa care fac vreao 5 copii si gata ficul:))
Ar fi fost mai bine daca Sasuke se indragostea pe parcurs de ea. Nu asa dintr-o data. Doar a vazut-o si gata [-( Da` ma rog, e ficul tau si faci ce vrei.
Ai mai avut si greseli de tastare.

Cam asta a fost tot ce am avut de spus. Astept un capitol urmator in care sa se vada ca ai evoluat...:pls:
After a while you learn the difference between holding a hand and falling in love. You begin to learn that kisses don`t always mean something. Promises can be broken just as quickly as they are made and that goodbyes really are forever. . .

#7
Sisu` .. scuze ca am intarziat pe aici .. :-" .. Deci sa trecem la fic .. vreau sa`ti zic ca unele fraze nu le`am inteles chiar deloc .. ti`am zis chestia asta si pe mess .. plus ca ti`am dat o fraza din fic pe care nici tu nu ai stiut sa o deslusesti :]] .. Greseli de tastare .. :-? ai avut pe acolo da` se rezolva ^___^ ... nici eu nu`s mai buna ..
Cum a zis si Vampire~Queen .. cand povestea Sakura zicea`i ca ea are 17 si Naruto cu Sas`ke au 18 .. iar cand povestea Sas`ke ai zis ca implineste 20 :]] .. Aici am ramas ceva in genu`: ... ??? ..
Iar te stresez pe tema asta cu space dupa semnele de punctuatie .. ai pus pe unele locuri dar in altele pauza =_= ..
Actiunea .. putintel grabita :]] .. deja se si intalnesc .. fac pariu ca acum o sa se si sarute nu`i asa ? O.o .. nu mai tin minte cum mi`ai zis pe mess :]] ..
Deci astept nextu` si deabea astept sa vad ce se mai intampla ! Ja` Ne >:D< :*

#8
Hey!Am venit cu nextu!Sper sa vi-l placa o , si pentru cei care cred ca ficul acesta va fi ca toate celelate il anunt ca nu va fi asa..eu nu am de gand sa-l fac sasusaku asa cu una cu doua:)) ..veti vedea voi..dar pentru asta trebuie sa cititi!:BV: :X:X

Cap. 2 Un ochi plange, altul rade...

Sakura's P.O.V.
O nu..nu..nu se poate intampla asta, nu , nu din nou..a venit ca sa imi franga imima inca odata, nu i-a ajus suferinta pe care am avut-o la plecarea lui?de ce trebuie mereu sa se intample asa..nu , nu voi mai lasa sa se intample asa..nu-l voi mai lasa sa ma faca sa sufar..dar unde sa ma duc, unde sa fug sa nu ma mai poata gasii?as vrea , uneori sa dispar pur si simplu de pe Planeta aceasta!..sa nu mai poata folosii nimeni, sa nu ma mai faca nimeni sa sufar, sa pot sa adormi fara sa imi cada o lacrima de pe obaz, as vrea sa existe o noapte in care sa nu ma trezesc din cauza unor cosmaruri ingrozitoare..noptile , acele nopti cand ma trezeam speriata de moarte si doar fulgerul si tunetul ma puteau vedea, doar stropii de ploaie puteau sa-mi spuna ca sunt in siguranta in patul meu, in camera mea..Acum a venit el , oare cat de mult ii mai trebuie, de cata suferinta din partea mea mai are nevoie...oare de cata?Oare el e uman?Acel "om" care se hraneste din suferinta se poate numi un "om"?Singura intrebare care cu adevarat mai are importanta pentru mine e pentru ce?De ce a venit aici?Un om fara sentimente nu ar mai veni sa-si vada parintii raposati..cel putin asa cred eu..Sasuke , acel Sasuke cu un suflet bun si chinuit, pe care il stiu eu ..a disparut..dar poate nu pentru tot deauna..de ce?mereu imi pun aceasta intrebare banala, dar tot odata atat de complexa..de ce?..oamenii spun ca lucrurile se intampla cu un scop..oamenii spun ca fiecare are un destin, e ca si cum cineva ar scrie cu sange de om , pe o hartie facuta din aur, destinul unui om..oare chestile astea au vreun sens?..eu cred ca oamenii isi fac viata asa cu vor ei..asa cum a facut si Sasuke , nimeni nu l-a pus sa plece, nimeni n-a vrut sa plece..doar el a fost cel care a vrut asta..nu doresc nimanui o durere ca asta..o durere care sa te ingrozeasca, sa nu te mai lase in pace..precum un spirit nelinistit care bantuie un om nevinovat..precum un om care plange , plange pentru nacazurile altora, un om al carui suflet este chinuit de rautatile oamenilor ..oare e fost la voia inamplarii faptul ca eu inca il iubesc nebuneste pe acest baiat cu ochii de onix?Uneori si eu ma intreb cu il mai pot iubi ?De ce il iubesc?De ce?Iar aceasta intrebare...
-Te, te rog nu te apropia..spun eu printre lacrimi, care-mi curgeau neincetat pe obraz.
El nu se opreste , se apropie ,oare vrea sa ma distruga?Ce mai vrea de la mine?Singurul lucru de care am nevoie acum este de dragoste..dar stiiu ca nu o voi primi..as vrea sa ma simt iubita macar odata in viata, as vrea sa simt ca acea dragoste nebuneasca si neconditionata ca este impartasita de cineva , acea dragoste,care nu se mai termina..
-Te rog..te implor, doar pleaca..nu mai vreau sa simt acea durere inca odata..de ce ai venit?Ca sa ma distrugi si a doua oara?il intreb eu printre lacrimi.
El ma imbratiseaza..cum a putut sa faca asta?Dupa ce m-a lasat pe o banca , noaptea in frig , acum vine si ma imbratiseaza..e atat de puternic, ma face sa nu ma mai satur..nu-i mai pot rezista..il iubesc atat de mult, nici macar cele mai alese cuvinte nu pot descrie iubirea pe care i-o port in suflet , daca ar avea si el habar..as vrea doar sa stie cat , cat de mult il iubesc..oare e posibil sa iubesti pe cineva atat mult si atat de nebuneste?..o iubira pura si atat de simpla ca asta e foarte rara..e usor sa spui ca uiesti pe cineva..dar e atat de greu sa dovedesti acest lucru...El ma face sa tresar, el ma face sa visez, el e lumina ochilor mei, soarele care rasare in fiecare dimineata..Luna si stele de pe cer..el e toate astea pentru mine ..el e ingerul meu paitor, pe care il visez noapte de , noapte..
-Te rog, nu mai plange ,nu suport cand iti faci rau singura..spuse acesta
Eu tresar la cuvintele pe care le-a spus..Oare chiar ii pasa daca ma ranesc cu ganduri amare ?Oare chiar ii pasa?Nu mai pot rezista ii raspund imbratisarii..si indraznesc sa-mi ridic capul , doar pentru al privi , pentru ai privi din nou acei ochi nergi, acei ochi in care de fiecare data ma pierd..iata-i ,doua astre intunecate, ce dor mi-a fost sa-i vad din nou..Sasuke se uita si el l-a mine..ceva s-a schimbat in privirea lui, nu mai are acea privire de gheata, acum e calda si miloasa..
-De ce?intreb eu..
-Avem multe de discutat , dar nu aici..spunand acesta , m-a luat in brate si ne-am teleportat intr-o casa mare ..
Sasuke m-a asezat pe canapea , iar el s-a ds pana in bucatarie dupa ceva de baut...WTFFF????Cee ??Mai inainte imi plangeam de vina in cimitir , iar acum sunt pe cale sa stau la o cafea cu Sasuke Uchiha.Tare fain am mai ajuns!Sfinte Sisoie..sper ca nusi imaginaza ca-l voi ierta asa cu una cu doua..chiar ma crede atat de copila?Nu ,nu mai e asa! Adica na am sufletul tanar si neori poate ca ma port ca un copil, dar asta nu inseamna ca sunt asa tot timpul..de exemplu diecare are dreptul lui sa se mai prosteasca uneori..bine , nu cum face Naruto, el o tine int-o veselie, frate, daca-r fi dupa el ne-am lu-a toti de manuta si am face hora unirii si am dansa cu caprele..eu nu-s asa, imi place sa rad , dar stiu sa ma abtin cand e ceva serios..Sasuke e in cealalta extrema..el tot timpul e serios si atent..nu rade sau zambeste nici odata..si asa cand eram eu copil eram obligata sa-i aduc pe astia doi berbecii la normal...dar recunosc ca n-as schimba nimic, bine poate ceva care ar fi schimbat trecutul..dar m-am saturat sa gandesc atat de negativ..Iata-l si pe Sasuke , oare cum poate fi atat de calm..Ma intreb e in mintea lui..
End Sakura' P.O.V.

Sasuke's P.O.V.

Ea sta acolo pe canapea, atat de pasnica si oura, precum un copil.Asa a fost din tot deauna , ea are acel zambet..ma intreb oare daca a mai zambit asa dupa ce am plecat eu..dar cum poate o persoana sa zambeasca atat de larg si de adevarat?
-Sasuke, de ce m-ai adus aici?ma intreaba rozalia..
Pai cum sa-i zzic ca trebuie sa-mi restaurez clanul cu ea?E mai greu decat as fi crezut..
-Pai am ceva de lamurit cu tine..spun eu, credeam ca ma pricep mai bine la mintit..
Sakura se ridica de la locul ei si vine inspre mine, care nici macar nu am apucat sa ma asez..Ma saruta pe obraz..O doamne eu, eu chiar nu stiu cum sa reactionez..
-La multi ani, Sasuke!N-am uitat ca-i ziua ta, in ciuda circumstantelor in care ne aflam..
Wow ea chiar si-a reamintit ca e ziua mea de nastere?Nu-mi vine sa cred..pana si eu eram sa uit ca-i ziua mea, dar ea si-a reamintit..
-Si ce e atat de important de spus de m=ai adus aici?intreba aceasta asezandu-se la locul ei..

Asta a fost!Sper ca va placut!

Melodia capitolului: In prima parte a capitolului(trista)
http://www.youtube.com/watch?v=Xs68cvXvkvk

Melodia capitolului:I a -2 parte a capitolului(vesel)
http://www.youtube.com/watch?v=L4hhX-rkz...re=related

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#9
Sisu` >:D< .. Sti ca plang ? M-ai facut sa plang ! E atat de.. de.. nici nu stiu cum sa zic ! Atat de frumos. Atat de .. wow ! E minunat ! Ai descris sentimentele Sakurei atat de frumos! De aceea plang! Plang de fericire! Ai o descriere ca la carte aici! La capitolul sentimente stai foarte bine! A decurs atat de frumos! Totul! Mi-a placut absolut totul! ^__^ Si acea scena cand o imbratiseaza si ii spune sa nu mai planga.. am razbucnit eu in lacrimi. Au frate zici ca ma uit la o telenovela O.o Greseli, ai avut cateva pe acolo dar nu le iau in seama pentru ca nu mai pot! Nici nu stiu cum sa te laud! Sunt manda ca am asa o sis! :> Vedeti ! Sis ca asta nu mai are nimeni [ scuzati-ma dar azi is cam plecata de acasa ]
Deci sisu` astept cu nerabdare nextul pe care sper sa-l aduci cat mai repede ! :pls:

#10
Yeeee, capitol nou :x
Nu mai are rost sa-ti spun ca-mi place pentru ca sti asta deja :x
Am observat cateva greseli dar te mai perfectionezi tu xD
Pe cuvantul meu de...de...de user animezup :)),ca-l bat pe Sasuke de nu se vede daca o lasa pe Sakura cu ochii-n soare :)).Iar Sakura, draguta de Sakura...nu mai bocii atat dupa el ca tot la tine vine chiar daca pleaca :))
Nu prea sunt fana a cuplului SasuSaku dar totusi ii favorizez fata ce ceilalti
Actiunea e putin grabita din cauza faptului ca acum Sakura boceste, vine el, o ia si o duce la el acasa si presupun ca o sa se sarute sau el o sa-i marturiseasca dragostea fata de ea :>
Dar...orice s-ar intampla eu raman fana ficului tau :X xD
Descrierea si celelalte pt mine nu mai conteaza :)), deci cam atat am de zis
Astept next`ul :* Kisu
Ja ne



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.410 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  Aproape perfect. Ayon 2 2.742 10-07-2013, 12:45 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Aproape perfect. Alexandra Miau 6 4.251 02-07-2012, 11:56 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  Viata departe de casa Paty.Paty 36 19.852 01-01-2012, 05:42 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Lent dar totusi in viteza Zuzy Is Angell 19 12.069 05-07-2011, 02:57 PM
Ultimul răspuns: Zuzy Is Angell
  Aproape de tine Katniss 29 16.948 11-06-2011, 05:08 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  [split] Aproape de tine Savarina Ali 4 2.675 07-05-2011, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Balonaş
  Aproape de tine Tigroaica 2 2.732 01-05-2011, 05:17 PM
Ultimul răspuns: Harona
  Nu mai sunt eu si tu ... suntem noi C0caaa!na ~.~ 9 6.768 21-11-2010, 08:12 PM
Ultimul răspuns: C0caaa!na ~.~
  Iubire vs razbunare:sfarsitul e aproape Lara 1 2.331 17-01-2010, 07:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)