Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Grell Sutcliff

#4

Minunatul ( gay ) Grell !
Cum poate sa nu il adore cineva? Desigur, mi se parea atat de stupid in rolul acela de majordom al lui Madam Red, bine, a fost doar de fatada si ma bucur ca s-a intamplat asa. Pentru ca altfel nu ar fi avut niciun farmec.
Ca si shinigami, e superb. Are un simt al umorului tres tres dezvoltat, face niste scene de toata frumusetea si aduce un plus de culoare in anime. Mai specific, culoare rosie * laughs * si la propriu si la figurat. Nu pot uita cum a ucis-o pe Madam Red atunci * laughs* , stiu ca poate ar trebui sa imi para rau dar a fost atat de genial incat nu am ce sa ii fac. A ucis-o cu stil. Desi imi placea si Madam Red.
Pe langa dintii lui de rechin pe care nu imi imaginez cum sa nu ii placa cineva, ochelarii lui bestiali, parul rosu superb si fata aceea de nebun, se mai adauga si pasiunea lui si replicile gay fata de Sebastian. Are o personalitate aparte care aduce un plus de amuzament anime-ului, de invioreaza de fiecare data cand apare, sau cel putin asa se intampla cu mine. E interesant in felul lui si are un farmec aparte.
Nu pot uita momentul in care Sebastian a facut-o cu calugarita aceea si Grell era atat de nervos * laughs* a zis ceva de genul : Ii scriu numele in carnet! Foooarte placut si amuzant.



Răspunsuri în acest subiect
Grell Sutcliff - de Ekkaterinna - 19-08-2010, 12:04 PM
RE: Grell Sutcliff - de Rouge - 19-08-2010, 05:52 PM
RE: Grell Sutcliff - de Me†al. - 07-09-2010, 01:28 AM
RE: Grell Sutcliff - de Teh - 12-09-2010, 11:07 AM
RE: Grell Sutcliff - de Utsuru - 23-09-2010, 07:56 PM
RE: Grell Sutcliff - de DeDal N. - 23-09-2010, 09:38 PM
RE: Grell Sutcliff - de crazzy33 - 03-06-2013, 05:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Grell & Sebastian Ekkaterinna 6 4.880 21-09-2010, 09:05 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)