Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hot Strike

#2
Cum nimeni nu se incumeta sa lase o parere incep eu si deja se lasa cu batai. Dar periculoasa esti sau aproape, oricum ideea merita apreciata.
Am citit destul de repede ce ai scris; am ochit si ceva greseli de taste pe la sfarsit. Cred ca erai nerabdatoare sa postezi cat mai repede.
Ahh, da, te rog sa ma scuzi pentru memoria proasta in a retine nume, mai ales intr-o poveste, iar tu m-ai atacat cu vreo cinci (numar pus la nimereala). Totusi stiu destule despre personajul principal si despre situatia lui care este bine conturata. Nu prea stiu ce sa comentez, mna, dialogul l-ai facut cum trebuie, doar ca vine prea replica dupa replica, iar felul cum gesticuleaza personajele nu prea este.Am nevoie de niste detalii care sa ma faca sa-i deosebesc prin faptul ca sunt acolo, nu doar prin replici si prin acel nume pe care i le-ai dat.
Cred ca am sansa sa filosofez pe aici si nu prea face bine, ok, face, doar ca e ora unu si eu deja sunt obosita. Scuze :D
Oricum, trebuie sa apreciez ideea cu batai si cu ochii vineti si toate alea, mai ales bataia in clasa de fata cu profesorul. Foarte faina incheierea.

Bafta la scris! >:D<
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”




Răspunsuri în acest subiect
Hot Strike - de cKlau - 17-03-2015, 11:18 PM
RE: Hot Strike - de ohaio_angel - 26-03-2015, 02:11 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)