Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#6
[amquote]

Capitolui 6
Urmatoarea zi...



[align=left]Sasuke

,,Trezeste-te,trezeste-te,dar trezeste-te" imi spuneam in mintea mea.Eram inghetat.Deschisei ochii si vad geamul deschis.In camera era un firg,zici ca era Polul Nord aici.Imi intorc capul si o vad pe Sakura plangand.O ating si observ ca e mai rece ca mine.Ma grabesc si inchid geamul.O invesec pe fata si ma pregateam sa ma imbrac.Sakura vroia sa zica ceva,dar nu putea.Ii dezlegai materialul cu care am legat-o la gura si auzi:
-De ce?Cine esti?zise ea.
-Nu conteaza Sakura...Asculta,tu esti foarte buna la pat.Daca vei fi cuminte te voi pastra,daca nu...
-Daca nu ce?imi zise ea pe un ton nervos.
-Daca nu,Bordel(loc unde erau vandute fetele si violate de mafioti)scrie pe tine.
Am invelit-o si am parasit camera.Imi era foame asa ca m-am dus pana jos sa mananc ceva.Acolo o vad pe Rose care statea cu aperitivul in fata,dar nu manca nimic.Ma apropii de ea si incerc s-o sarut,dar ma respinge:
-De ce?Ce faceai aseara?Am vazut cum violai o fata cu par roz.De ce?Eu nu te putem satisface cum cum trebuie?
Cum dreq a aflat???Nu contaza,trebuie sa inventez ceva repede...
-Raspunde-mi!!!tipa ea.
-Cum mine nu merge asta...
O luai de mana si o plesni de-i inrosii obrazul.
-Daca vrei pleaca.Nu-mi pasa,ii spusei eu.
Observai in bucatarie bagajele deja facute.Fata asta...voi trimite pe cineva mai tarziu s-o omoare.Detine prea multe informatii despre mine.O vad cum paseste pe pragul usii si pleaca.


Sakura

Ce nesimtit!M-a violat,nici macar nu se protejase.Sa raman insarcinata la 16 ani???Ce vor zice prietenii mei,daca ii voi mai vedea vreo data?Toate aceste ganduri fusera intrerupte cand aud pe cineva ca deschide usa:
-Ma mir ca esti vie?zise acesta.
-Cine esti?zisei eu.
-Nu conteaza...ce conteaza aici esti tu ,rozalio!Vad ca l-ai satisfacut bine pe Sasuke de te-a pastrat in viata.
Tipul acela pleca,lasandu-ma singura aici.Sasuke,era imposibil sa fie el...

Sasuke

-Ce dreq faceai acolo,Sasori?
-Eram curios daca mai e in viata.Toate fetele care au trecut prin patul tau erau moarte a doua zi.
-Daaa...Rozalia aceea e criminala in pat.Cel mai culmea este ca o cunosc din copilarie.
-Vrei sa spui ca ea e Sakura,tipa dupa care era topit inainte de Rose,imi spuse el.
-Dap,dar acum cine mai stie ce e dragostea in lumea asta in care suntem fortati sa traim.
Ne despartim,iar eu merg sa-i duc micul-de-jun Sakurei.Eram eu un criminal,dar unu cu putina mila,doar o micuta particica din mine imi spunea asta.Ma apropii de camera cand o durere cumplita de gat se abate asupra mea.Simteam cum acel Semn lasat de Orochimaru pe gatul meu se schimba.Imi spusese ca se va intampla asa odata,dar nu-l credeam.Durerea era din ce in ce mai mare.Abia ajung in camera mea,acolo era si rozalia,si inchid usa.Ma trantesc in pat fara sa fac vre-un zgomot,fiindca ea dormea.Ma abtineam cu greu sa stau locului,dupa abia cateva minute durerea se opteste.Ma dusei repede in baie si observ ca semnul se schimbase...aparuse un fel de ,,gardulet" in jurul lui...sa speram ca e de bine.Las chestia asta de-o parte si-l sun pe Naruto:
-Hei idiotule!Mergem azi in club...?
-Sasuke eu nu te deranjez cand te -bip- cu fata aia cu par roz,asa ca nu ma deranja nici pe mine cand o fac cu Hinata.
-Esti tu prost,pa!zisei eu si ii inchisei lasandu-l sa-si faca ,,treaba".
Eram plictisit,trebuia sa merg in club sau pe undeva,apoi il sun pe Kiba...macar asta sa fie disponibil...
-Kiba!Ce faci...uite,nu-mi pasa ce faci...mergem in club?
-Sasuke nu pot sa fac asta...
-De ce?il intrebai eu.
-N-am noroc cu nici o fata,nici macar alea,curvele nu vor cu mine.
-Poi atinci...nici nu apucai sa termin ca ma intrerupe el:
-Sasuke,am hoatarat ce fac cu viata mea!
-Uimeste-ma,ce?il intrebai eu.
-Ma fac gay.
-Ce -bip- mea???Tu gay?Da-te dreq.
Ii inchisei repede.Frate.....Imi e cam frica sa nu se indragosteasca de furmuselul ce mine.Pana la urma merg singur,dar eram prea obosit.Merg in camera fostei Rose si ma culc.In a mea era Sakura.
Era ora 21:00.Nu-mi pasa ce facea Sakura,asa ca nici nu ma mai duc acum la ea.Intrai intr-un club privat,cu de toate,dansatoare pe jumatate goale si altele care te invitau sa ai parte de nopti lungi cu ele.Eu nu eram interesat,asa ca ma duceam la Yahiko,propietarul.
-Hei Sasuke!Ce faci?ma intreba el.A venit o curva noua,vrei s-o incerci?ma intreba el.
-Depinde.
Atunci imi arata o poza cu ea si nu-mi venea sa cred.Era...


Si cam atat cu cu capitolul asata,sper ce v-a placut!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 19-11-2013, 12:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.425 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.631 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.869 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.955 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.166 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.479 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.043 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.349 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.969 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.209 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)