Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#4


Capitolul 4
Prostia se plateste...


Sakura

Inca eram treaza,imi tineam ochii intre-deschisi...Nesimtitii mi-au legat mainile la spate si nu ma puteam misca...
-Hei baieti,Sasuke nu mai vine odata?
Iar numele ala,era imposibil...
-Stai linistit trebuie sa apara!
-Mi se pare mie sau fetita se trezeste?zise un baiat pe care il chema Deidara.
-Esti tu prost,nu vezi ca doarme dusa...???
-Hmtp.


Sasuke

Abia imi deschideam ochii,mai uitai la mobil.Era ora 11:00,cine se trezeste la ora asta?Trebuia sa ma scol peste 2 ore,dar ma rog.Imi intorsei capul si o vazui pe Rose.Era doar in chiloti si se chinuia sa-si incheie sutienul.Ma apropiai incet de ea,amuzant,nici nu ma vazuse.Ma reped la ea deodata si ii sfasai sutienul izbind-o de perete.Ii sarutam apasta gatul cand auzi:
-Daca mai vrei o bucatica de Rose,trebuie doar sa ceri.
-Dar asa nu ar mai fi amuzant.O prind de talie si o trantesc in pat,eu fiind deasupra ei.Era destul de speriata,dar aceasta sperietura fu uitata de atingerea buzelor noastre foarte fine...O vroiam,vroiam sa am din nou parte de ea,dar indoi-sar Dumnezeu -bip- in ala care ma suna.
-Cine si ce dreq vrei?zisei eu.
-Mai incet boss,ai de gand sa vi odata.
-Nup...
-Dar o sa-ti placa.
-Bine,dar daca nu-mi place esti mort,la propriu.
-Ok.
Ma imbracai cu niste bantaloni scurti si un tricou cu semnul Uchiha pe spate.
-Iar ma lasi singura?
-Vezi in al doilea sertar,e un vibrator,fa-ti de cap.
-Hmtp...
Rose iesi din camera suparata...ma voi revansa eu candva,dar acum merg sa vad care e motivul cu care ma inebuneau idiotii aia.
-Uite cine apare in sfarsit...
-Ma rog...deci de naiba vreti sa-mi aratati?
-Rozalia asta se plimba singura pe strada noaptea,nu au invatat-o parintii ei ca e periculos sa faci asta.
-Duceti-o in camera mea si legati-o bine!


Sakura

Ce???Sa ma lege???Sigur vroia sa ma bata sau mai rau...sa ma violeze.Nu se putea intampla asa ceva.Eu care nu am avut vreo data parte de vreun contact sexual,sa fiu desvirginata asa?
-Deci Sasuke,ce vrei sa faci cu ea?
-Vom vedea,daca ma satisface bine poate o voi pastra,daca nu o s-o vand.Dupa formele ei as face ceva bistari...
-Ok...
-Voi chiar sunteti retardati nu???
-Ce???De ce???
-Voi nu vedeti ca e treaza?
-Imposibil!spuse Sasori.
A scos repede niste somnifre si mi lea pus la nas...
-Stop,opreste-te,zisei eu cam fara sperante si cazui din nou intr-un somn adanc.

Era ora 20:00.Corpul nu mai imi era amortit si ma trezeam...Imi datui seama ca eram legata,cu mainile deasupra capului,nu ma puteam misca,ma zbateam cu putere.Atunci aud usa deschizandu-se:
-Mai incet mandro sa nu rupi patul!zise acesta in badjocora...
-Unde sunt,cine esti???
-N-am timp sa-ti raspund la intrebari,dar am venit sa-ti zic ceva,doar asa ca imi pasa putin de tine.Viitorul tau depinde de noapta asta!
-Ce inseamna asta???zisei eu foarte speriata.
-Vei afla,in curand...
Tranti puternic usa si ma lasa singura aici.Deja incepusem sa plang de firca.Imi puse ceva la ochi ca sa nu vad nimic,nu mai puteam,simteam ca mor aici.



Sasuke

Ma plimbam pe hol,destinatie:camera unde era legat ,,musafiru".Mergeam linistit sa il vad pe Deidara:
-Ce dreq cautai acolo?il intrebai eu.
-Vroiam sa vad daca s-a trezit.
-Si?
-E mai speriata ca un catelus plouat.I-am lagat o esarfa la ochi sa ma asigur ca nu te va putea vedea.
-O idee foarte buna,cred ca prima din partea ta.
Ma indreptam spre camera,deschisei usor usa.O vedeam pe fara plangand:
-Mai,mai,mai ce avem noi aici...
-...
-Sa sti ca nu are sens sa strigi dupa ajutor,aici nu te va salva nimeni.
-Cine esti?
-Nu conteaza cine sunt Sakura!Tot ce trebuie sa faci e sa taci si sa induri!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 17-11-2013, 05:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.424 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.629 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.867 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.954 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.165 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.476 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.036 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.348 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.966 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.208 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)