Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

On Vision!

#2
Buna Ram si uaaa, in general frumoase imaginii, dar eu nu ma bag prea tare in asa ceva ca mai bine ma descurc cu macro-urile asa ca pot spune o parere generala despre fotografiile tale, evident luandu-le pe fiecare in parte if you don't mind 4 Si inca un uaaa pentru aparate si alte acesori, eu am abi un Sony DSC-W620 , deci nu ma compar cu profesionisti 4
Prima imagine, pe min epersonal nu m-a astras intr-un mod deosebit, lunima este buna si personajele sunt incadrate bine, iar acel felinar este chiar foarte bine pus locului.
In ceea de-a doua am sa intreb doar cum ai facut fotografia, ai fost in vreun elicopter, ceva? Pentru ca sincer este geniala.
Ok, acum a treia si ...sii.... *tinem suspansul* caldirea este comnua, multe lumini, dar ceea ce o face cu totul frumoasa este apa ce reflecta luminile si usor cu valuri. Se observa chiar foarte bine, imi place.
Cred ca ceea de-a patra nu-i interesanta.... cel putin dupa mine. Daca ar fi ca amintire din excursie, da ar fi interesant, dar asa sunt doar niste cladiri. Lumina este buna, doar este data de soare.
Ceea cu balerina o ador, aici fotografia ca sa iasa frumos este datorat si modelului, dar felicitari, este superba.
Siii, ultima *yay* Cum au iesit atat de bine modele si sunt negre 21 , iar in jur se vede totul in ceata? Da stiu, focalizare spre personaje, insa cum au iesit asa cu contur, dar fara culoare? Hmm, poate este din cauza ca era intuneric, dar inca nu stiu cum ai reusit sa o faci... si ma pune pe ganduri.
Eh, incepatoarea de mine pune interbari
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”




Răspunsuri în acest subiect
On Vision! - de Ramoran - 30-07-2013, 02:04 PM
RE: On Vision! - de ohaio_angel - 21-08-2013, 06:46 PM
RE: On Vision! - de Lia - 25-08-2013, 08:30 PM
RE: On Vision! - de Ramoran - 16-09-2013, 10:30 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)