Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Il practic, mi se potriveste, nu imi place.

#10
Practic: Ciclismul. Rar sa fie o zi frumoasa in care sa nu folosesc bicicleta, de zece ani incoace. Am reusit vara asta sa fac antrenament serios pe ea, dar am lasat-o moale odata cu treburile agricole 21 ma reapuc in octombrie de pedalat iar. O fac doar pentru sanatate si ca sa-mi revin dintr-o lipsa de forma prelungita. Am incercat de curand sa fac cateva elemente usoare de tae kwon do, dar conditia fizica deocamdata lasa de dorit fata de acum 5-6 ani cand practicam asa ceva.
Imi place: Sahul, dar nu am timp de el. Eram foarte bun in liceu, n-am continuat sa joc insa. Parkour, pe care il faceam printr-a zecea pe ascuns in niste cladiri parasite, ca sa nu zica oameni ca-s nebun 21 pe atunci invatam tehnica doar de pe internet si am luat multe trante pana sa iasa ceva bun. Conditia fizica s-a dus naibii insa. Ador voleiul, prietena mea cea mai buna juca intr-o echipa de liga si m-a luat la cateva meciuri. Eu insa n-am prea jucat asa ceva.
Nu-mi place: Hocheiul si baseballul. Nu le inteleg si nu-mi face placere sa le urmaresc, daramite sa le joc.
Vreau sa invat: Sa reinvat de fapt tae kwon do. Si scufundari, din cauza Daianei 21
Ma caracterizeaza: habar n-am...
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Il practic, mi se potriveste, nu imi place. - de Syryus - 20-09-2012, 09:39 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)