Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dorinte [ a NaruSasu story]

#3
Nu sunt moderator sau altele, dar ţi-aş sugera să mergi pe la regulament şi ghid, caci s-au implementat noi reguli legate de începerea unui fic. <3
---

Revenim la oile noastre: nu am citit ficuri yaoi naruto şi sincer mă bucur că al tau este primul, caci îmi place stilul tau. Desigur ar fi mai indicat să laşi un space după ce închei o propozitie, nu de alta, dar cuvintele par atât de amestecate şi împreunate, nu de alta, dar este derutant.
Hmm.. nu ştiu ce să spun exact, două capitole în acelaşi pot, nu este nimic rau, cred... oricum aşa am beneficiat de mai multe idei.
Primul capitol este interesant şi totuşi mai mergea să descrii putin starea sufletească şi "drama" pe care Naruto o traieşte. Sasuke a aparut brusc, iar asta dinamizează actiunea chiar dacă nu s-au petrecut lucruri interesante, o luptă mai amplă sau mai ştiu eu ce. Destul de misterios.
Al doilea capitol ceva mai dezvoltat, dar doar legat de idei.
Conversatiile purtate de catre echip & Shizune ÅŸi Tsunate au fost destul de amuzante.

După cum observi nu am foarte multe de spus, totuşi îmi place că ai un stil mai dezvoltat (vocabularul, mai mult). Aştept nextul. Succes!



Răspunsuri în acest subiect
Dorinte [ a NaruSasu story] - de irina3ser - 25-03-2012, 07:59 PM
RE: Dorinte [ a NaruSasu story] - de Luzer - 25-03-2012, 08:49 PM
RE: Dorinte [ a NaruSasu story] - de hiimera - 27-03-2012, 12:11 PM
RE: Dorinte [ a NaruSasu story] - de DiZ - 27-03-2012, 01:34 PM
RE: Dorinte [ a NaruSasu story] - de irina3ser - 29-03-2012, 10:54 PM
RE: Dorinte [ a NaruSasu story] - de irina3ser - 01-04-2012, 05:52 PM
RE: Dorinte [ a NaruSasu story] - de irina3ser - 06-04-2012, 07:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dorinte periculoase Me†al. 54 37.279 25-02-2011, 10:08 PM
Ultimul răspuns: Jasmine


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)