Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce melodii kpop recomandati pentru "incepatori"

#1
Vreau sa deschid acest topic deoarece de multe ori am vrut sa le arat unor prieteni de-ai mei care ascult muzica obisnuita-de radio sau de "bumptzi bumptzi" 65 cateva melodii kpop.Asa incerc eu sa le deschid ochii catre genul kpop si cat de incredibil de genial e 8
Unora le plac doar unele melodii dar ce le arati la inceput conteaza.

Scrieti 5 melodii care le-ai arata cuiva care nu a mai ascultat kpop si ai vrea sa-i arati genul.
<33
Nu trebuie sa fie un top,ci doar 5 melodii.

Eu as spune:
1.After School-Because of you : e o melodie lenta dar si ritmata.Mi-e mi-a placut imediat si cred ca ar prinde<3
2.Brown eyed girls- Abracadabra :e prima mea melodie kpop ever<3 E geniala,ritmata si toate alea.Best kpop song ever <3
3.T-ara feat Supernova- TTL(time to love) refrenul e asa frumos.Iti da fiori parca.Eu nu m-am putut opri din ascultat cand am descoperit-o.
4.2NE1-Fire : 2NE1 e trupa mea preferata.Eu zic ca l-ar suprinde pe cel care asculta fiindca e chiar unica<3 Plus melodia are un ritm nebun.
5.4MINUTE- Huh : oah.e o melodie pe care as dansa oricand.e asa de glamorous,ca sa zic asa8 nu prea stiu cum poate sa nu-ti placa

Acum voi.
hug
Soseta.



Răspunsuri în acest subiect
Ce melodii kpop recomandati pentru "incepatori" - de Sosetuta' - 11-08-2011, 10:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.586 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Kpop reality shows SooMin 5 5.104 21-08-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Top 5 Kpop Idols SooMin 14 9.723 26-07-2011, 08:46 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  `KPOP Adiccted . Ciel 4 5.857 16-07-2011, 04:11 PM
Ultimul răspuns: KarinaD


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)