Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18]

#29
asa o sa fac un efort si o sa corectez la sange acest capitol, chiar daca si la celelalte mai ai gresi de genul acesta(acelea ti le las tie sa te mai uiti peste ele)
quote='Kt.Kat' pid='174611' dateline='1300043065']
[size=small]Yey.. am revenit cu nextul. XD
Desigur mare lucru nu se prea intampla in acest capitol.. --", insa in urmatorul da si sper c am sa il scriu cat mai de curand. Greseli stiu ca am asa ca am sa revin cu un edit.
Dar poate mai incolo.
Enjoy.



Capitolul 13



O diere usoara, racoroasa de vant care se lasa pe(peste, ar fi sunat mai frumos) trupul meu, ce acum se infiora la atingerea ei. Un parfum de(fara acest de) imbietor, frumos si delicat de leventica si crin imi rasfatau( rasfata, deoarece substantivul este parfumul) simtul mirosului, care(si,nu care, pentru ca altfel credem ca vorbesti de simtul olfactiv nu de parfum) se imprastia peste tot. Ma deranja lumina, chiar daca pleoapele imi acopereu ochii albastrii, tot ma suparau(deranja, deorece subiectul e lumina si e singular) si ma faceau(idem aici) sa mi strang din cand in cand.
Ceva fin si placut imi atingea abdomenul, mangaindu-ma. Ma gadila si ma facea sa rad putin, nu stiam cine era insa ma relaxa atingerea acelei persoane. Dar gandindu-ma putin, mi-a trecut prin minte ca ar putea fi Kei, ce incerca sa ma sarute sau sa faca alte lucruri indecente cu trupul meu, care era asezat pe suprafata patului. M-am trezit brusc si am strigat: ”Nu ma viola, fie-ti mila.”, iar mama a inceput sa rada copios pe acest lucru.[i](pentru acest lucru sau pentru aceste cuvinte)
Deci ea era acea persoana care ma atingea. M-am uitat mai bine la ea, caci inca imi simteam pleoapele grele, eram buimac dupa un somn asa placut.
- Mama, de ce mai (m-ai)atins, ce e cu acel(acest) gest ? intreb eu uitandu-ma la ea destul de serios. Ea zambeste, de parca nu era mare lucru ceea ce facuse.
- Dragul meu, acum ca esti mare chiar nu mai am voie sa te ating ?
- Nu in felul asta, ce tot imi mangaiai abdomenul si toata partea de sus ? strig eu nervos, in timp ce ma ridic din pat si ma indrept spre o oglinda, unde incep sa-mi aranjez parul argintiu ce acum era ravasit pe faţa mea, acoperindu-mi putin ochii.
- Am remarcat o schimbare, esti mult mai lucrat la corp, ca (decat)acum ceteva (cateva) saptamani.. ai fost la sala ? ma intreaba nedumerita si isi pune degetul aratator in dreptul barbiei, ridicand o spranceana in sus, iar pe cealalalta lasand-o mai jos.
Privirea si intreg corpul mi-l( mi le, deoarece este si corpul si privirea ) intorc spree a( spre ea), (aici puteai sa zici ca ramane surprins sau ceva ca sa le legi , pentu ca altfel pare ca lasi ceva neterminat si sari la altceva)pana si eu eram confuz. Nu am fost niciodata la sala si dupa cum ma stiu eu bine pe mine, sunt slabanog, nu sunt bine lucrat, mai ales ca nu arat ca si kei. El este o adevarata piesa de arta, un trup bine conturat, bine(fara bine si iar bine, lasa repetitia pentru atunci cand trebuie) de tot lucrat, piele fina, muschi dezvoltati, iar o(fara acest o) forta lui este incredibila, poate dobora cinci persoane doar cu o singura lovitura.
Faţa de mine, un slabanog, nu foarte lucrat, care nu poate sa raneasca nici o musca, ba (daramite in loc de ba)sa ranesc cinci persoane. Diferenta dintre noi doi este una foarte mare, el este cu adevarat un conducator inascut, destept si foarte, foarte (aici merge repetitia pentru a face gradul absolut al adjectivului:bv:)chips(chipes), aratos(fara aratos deoarece este un sinonim al lui atragator, ca si frumos) Mereu stie cum sa resolve ([b]rezolve)[/b]problemele, chiar daca cateodata se rezuma (ar fi mers mai bine apeleaza si la violenta)la violenta, insa duce o misiune(fara o, suna mai bine: insa duce misiunea) pana la sfarsit. Poseda multe miscari de karate, kung fu, judo si alte lucruri.. ce il fac barbatul ideal pentru o femeie.
Cred ca are multe admiratoare, pe langa ca le poate cucerii cu averea si trupul, pot spune ca le poate cucerii si cu frumusetea, sarmul sau izbitor ce te ameteste. O voce masculine, hotarata si foarte blanda, ce te inebuneste.
Deja uitasem de mama care acum parasea camera si se indrepta spre baie ca sa scoata rufele din masina de spalat. Eu insa ma tot gandeam la relatia dintre mine si Kei.
Ce oare a vazut el la mine, nici macar nu sunt femeie, nu am ce au ele, eu am ce are si el, referindu-ma la organele de reproducere. Trasaturile mele nu sunt aidoma ca ale unei femei, arat perfect ca si un tanar bine dezvoltat in varsta de nouasprezece ani.
Eram perfect normal, insa tot nu intelegeam atractia lui faţa de mine, ce aveam eu in plus faţa de o femeie.. ? Dar nici asa, pana si eu nu imi intelegeam sentimentele .. care apareau atunci cand acesta era in preajma mea, iar trupul mereu imi lua foc atunci cand ma atingea.. de ce ? De ce ma comportam asa ?
Aproape tot timpul roseam si ma emotionam atunci cand stiam ca trupul lui este lipit de al meu, sau ca isi trecea mana pe fruntea sau obrazul me(meu).
Mi-am alungat orice gand ce ducea la Kei, deja nu mai puteam imi simteam corpul obosit, indifferent ca dormise(dormisem)... sase ore.
- Cum ? Atat de mult ? Pai ce naiba am facut de am adormit asa de mult ? strig eu disperat, iar apoi vine si un raspuns de la tocul usii, era sora mea mai mica care statea si ma privea muzata(amuzata).
- Pai de cand tu si cu bunaciunea aceea de Kei, ati iesit din baie, pareai destul de ametit, ce prostioare ati facut acolo voi doi.. in cabina de dus.
Tonul ei ironic, insa destul de jucausi imi provoca sangele sa fiarba in mine, doar la gandul ca acesta imi facuse ceva anume. Imi aduc aminte bine si, si acum pot sa-i simt palmele mangaindu-mi trupul, buzele lui ce le atingeau bland pe ale mele. Intrasem din nou intr-o transa nebuna, in care numai fanteziile isi faceau veachul.
Amelia se apropie de mine cu pasi marunti, pocnii din degete de cateva ori pana cand ma facuse sa-mi revin.
- Amorezatule stiu ca il iubesti pe Kei, spune ea ranjindu-mi.
- Cum ? tresar eu speriat, insa nici eu nu eram sigur de ce sentimente purtam pentru acel barbat saten, cu ochii aidoma culorii cerului. Eu, cum sa il iubesc pe Kei.. esti nebuna Amelia, sunt baiat, iar el e baiat si...
- Si il iubesti nespus de mult, iar el te iubeste pe tine nespus de mult, ce naiba Joshua ca pana si mama si-a dat seama de relatia voastra stransa, nu poti rezista fara el.. ce naiba frate, spune ea lipindu-si degetul aratator de pieptul meu dezvelit. Nici macar nu eram imbracat degent(decent).

[/quote] atat din penultimul capitol o sa`l corectez si pe ultimul ,dar mai tarziu dupa ce dai tu edit:*,oricum am cam obosit, ai multe greseli de tastare(sper sa incerci sa le mai reduci din frecventa)

si sa sti ca gaby are dreptate, ai promis yaoi si nu ne oferi nimic, ne lasi cu gura deschisa si plina de saliva


oricum citesc ficrul tau de ceva timp doar ca nu am lasat comm(bad me), ideea este draguta si interesanta, iar inafara de problemele cu tastatura si faptul ca cateodata ma pierd in exprimare si trebuie sa citesc de mai multe ori ca sa`mi dau exaCT seama de ce se intampla, totul e ok, modurile de expunere le imbini bine si diaologul nu este sec, figurile de stil nu sunt banale
bafta multa si astept cat mai repede nextul si sa fie plin de yaoi:pls:
Las cadavrele trecutului in spate, imi croiesc drum spre viitor,ma arunc intr-o mare inspumegata,fac o baie insangerata. Renasc cu aripi rosi si gravate cu mii de dorinte neimplinite,care sa ma duca in iadul meu,numit viata


tot ce ramane in final sunt lacrimi, durere, cioburi de sperante si multa ura, aceasta ne defineste fiinta animalica, parsiva si atat de frivola22, suntem ceea ce vorbim si facem, nu ce aspiram sa fim



Răspunsuri în acest subiect
Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 23-11-2010, 01:59 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 24-11-2010, 11:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de MiraA - 25-11-2010, 01:56 AM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Beatrix LaVey - 26-12-2010, 03:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 26-12-2010, 11:54 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Luzer - 27-12-2010, 03:36 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-12-2010, 09:06 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 29-12-2010, 10:55 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 02-01-2011, 03:31 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 03-01-2011, 01:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 03-01-2011, 08:00 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 16-01-2011, 02:47 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 05-02-2011, 07:14 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 05-02-2011, 10:29 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 12:19 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 01:28 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 22-02-2011, 01:27 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 24-02-2011, 10:08 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 13-03-2011, 10:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de angel cat - 28-03-2011, 05:49 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-03-2011, 10:45 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 28-03-2011, 10:25 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.630 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.985 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.986 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.104 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.181 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Femeia Perfectă [Hentai. Romance] hiimera 15 5.617 27-06-2011, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Kitsu
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.801 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.966 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Fake love [Romance] Sako-chan 46 23.628 02-04-2011, 07:17 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.861 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)