Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm your lover +18*naruxsasu love yaoi

#1
sal la toti...bun asta da fic nou..este yaoi si este +18...este yaoi
si este fik cu naruto...bun inca ceva si va las..am mai postat acest fic pe alt site..NU este plagiat...

Capitolul I *un sentiment nou*

In mijlocul unei gradini privea panorama incantatoare.Vantul adia, jucandu-se cu suvitele blonde, in timp ce ochii albastri ca marea, erau atintiti catre un trandafir. Aceasta floare, ilvrajea pe adolescentul de 16 ani.Pantaloni negrii ii completa tinuta cu o camasa alba.Trandafirul il vrajea pe Naruto, asa ca baiatul nu se abtinu sa nu-l rupa si avea de gand sa il dea iubiteie lui Hinata.O floare, o va ajuta sa treaca peste dorul plecarii fratelui ei, Neji, care plecase la antrenament timp de un an, cu kakashi, Sasuke si Lee.Rupse trandafirul...imediat ce il mirosi, blondul simtii un sentiment de dor fata de Sasuke.O energie mistica, parca il cuprindea. Fiecare petala a trandafirului spunea ceva...atinse bland o petala si vazu ca este extrem de catifelata.In minte ii veni imaginea iubitei lui care il astepta. Se desprinse din magia trandafirului si cu pasi usori se indrepta spre parc.Ajuns acolo, blondul o zari pe adolescenta.Statea, ca de obicei, in leagan, cu privirea atintita catre peisajul plin de farmec al parcului.
-Salut Naruto! spuse fata deloc timida.
-Buna si tie...asta este pentru tine...Naruto, ii imana trandafirul Hinatei, care, si aceasta de asemenea, se lasa purtata de vraja acelei flori.
-Este frumos iubitule..Momentul lor de admirat se sfarsise, cand un baiat veni langa ei.Avea parul maroniu strans intr-o coada cu ochii mati caprui.
-Konohamaru...s-a intamplat ceva...Intreba Hinata deja speriata.
-In sat a venit Neji, Sasuke, Lee si Kakashi sensei...sunt in biroul hokagelui. La auzul acestor vorbe, adolescenta se ridica in picioare si fugi spre biroul lui Tsunade.
-De abia astept sa o anunt pe Saku-chan.
-Stie..l-a vazut..a fost cam disperata dupa el.
-Atunci..ma duc sa ma schimb. Konohamaru aproba din cap, apoi disparu intr-un nor de fum, lasandu-l pe blond singur, apoi se teleporta si acesta acasa.
-----
In biroul lui Tsunade, cei tri baieti erau deja acolo, kakashi deja plecase spre casa.Lee nu mai era de loc ca inainte...se schimbase mult, Neji si Sasuke ramasese la fel, doar ca, cu siguranta erau mai puternici.In birou, o silueta isi facu aparitia.Era Hinata si zambea larg.Era destul de schimbata, ceea ce ii atrase destul de mult, atentia lui Neji.Dupa aceasta, aparu si rozalia, care era in culmea fericirii, care ramase atintita ce ochii la brunet.
-Wow baieti...ce v-at schimbat...Spuse Sakura incantata.
-Si noua ne pare bine Sakura-chan, ca te vedem...zambii Lee, atragandu-i intr-un mod ciudat atentia fetei.Aceasta ramase atintita la el, mancandu-l din privire.Pe usa isi mai facu aparitia Naruto foarte vesel.
-salut..ce mult v-am dus dorul. Hinata il lua de brat pe Naruto, fara nici o jena il saruta apasat, introducandu-i limba, in vazul tuturor, mai ales in fata varului ei, care murea de invidie.Ii venea sa-l ia la bataie, sa-l faca sa sufere...dar ce era in inima lui...nimeni nu stia.
Sasuke, insa isi controla toate sentimentele...furie, ura, dispret.
-Sakura hai sa mergem...spuse in cele din urma Lee, rupand astfel si sarutul acela indecent.Toti plecara rand pe rand la casele lor.
Soarele apunea incet peste sateni, lasand loc mamei luni, care, ca de obicei, nu intarzia sa apara.Blondul ratacea prin sat, neavand somn. hotara sa mearga la lac.Lunea, mereu isi atintea razele, pline de farmec,spre acel loc, creind un paradis pentru cei care apreciau minunatiile naturii. Se dezbraca de haine, ramanand gol.Nu stia ca, in acest moment, doi ochi negri, il priveau cu dorinta nebuna de a-l saruta.Era Sasuke, intra in apa, dupa ce se elibera de haine, venind pe la spate.Blondul tresari, cand simtii o atingere in zona sensibila si se intoarse brusc, dand ochii cu brunetul...
-Ti-a fost dor de mine pisicuta balaie.Intreba brunetul..
-Da mi-a fost...
-Mi-a fost dor de saruturile tale..stii asta? intreba Naruto.
-Eu te-am visat noaptea...stii cum te-am visat?
-Arata-mi! il atentiona blondul.Brunetul, il saruta cu multa pasiune, ii rasfata corpul cu saruturile pline de farmec.Se lasa in jos, sarutandu-i zona sensibila.Blondul scoase un strigat de placere.
-Naruto...mai tii minte ce am facut noi anul trecut? il intreba Sasuke intr-un mod mai pervers.
-Da sasu-chan..imi amintesc...te iubesc..
-Si eu Naru-chan..Sasuke isi iubeste pisicuta balaie....

Cam atat...ceva comentarii? In capitolul urmator va fi mult mai bine acum...o introducere in peisaj...gomenasai daca ester scurt sau a avut greseli..^:)^ mi se pare ca am grabit actiunea...
la capitolul urmatie nu va mai fi...promit....Gomenasai inca o data..
si nu este plagiart...va mai spun...am facut cateva modificar...



Răspunsuri în acest subiect
I'm your lover +18*naruxsasu love yaoi - de deidara-chan4ever - 14-08-2008, 01:43 PM
RE: I'm your lover +18*naruxsasu love yaoi - de Candy_Mirage_of_Blaze - 25-10-2008, 12:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.980 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.979 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.092 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  SasuSaku lover ~FreaKy and CuTe~xD 28 17.047 03-08-2011, 10:40 AM
Ultimul răspuns: ~FreaKy and CuTe~xD
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.142 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  SasuSaku lover ~FreaKy and CuTe~xD 0 2.044 24-06-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: ~FreaKy and CuTe~xD
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.796 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.313 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.861 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.493 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)