Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sa ne amintim de vechile desene animate ale Jetixului.

#19
Oooo da....doamne cat mai puteam sa urmaresc FoxKids-ul.Cel mai mult mi-a placut fara indoiala "Piratul Jack cel teribil".Radeam la fiecare episod.Insa erau multe alte desene care imi placeau la fel de mult, cum ar fi : Familia de ce, Pisoiul Eek (sau cum se numea), Peter Pan (ah ce il mai urmaream),Viata cu Louie, Wunschpunsch,Ferma monstrilor, Gandacioii...ah sunt atatea si atatea.Mai era un desen cu un pisoi gras si portocaliu, dar nu-mi mai amintesc cum se numea.Mi-e dor sa mai vad macar cate un episod din fiecare..asta in cazu in care s-ar difuza la tv ca pe net nu am timp sa le vad.
De asemenea,au mai fost cateva desene noi care mi-au placut cum ar fi Copiii de la 402, Familia Toffu, Ce-i cu Andy,Dosarele secrete ale cainilor detectivi si cam atat cred 39
Aaa si mai e unul, care parca era dat pe Cartoon daca tin eu bine minte, si anume "Curaj, caine fricos".A fost cel mai scarbos desen vazut vreodata, insa eu il iubeam 21
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de Aly - 28-10-2007, 11:35 PM
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de shizune-sama - 30-01-2008, 12:42 AM
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de ღ ஜ♥ Black~RoSe ♥ஜ ღ - 17-04-2009, 12:24 PM
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de nolazy - 01-08-2009, 12:50 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Desene animate vechi si foarte vechi Magica Bloom 11 36.875 15-05-2014, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Sa ne amintim de vechile desene animate ale Cartoon Networkului. Magica Bloom 20 18.488 13-11-2013, 10:24 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Ce desene animate va plac cel mai mult acum? Magica Bloom 11 11.839 10-06-2011, 07:11 PM
Ultimul răspuns: Red Baron
  Desenele animate de pe posturile straine Magica Bloom 1 4.737 05-04-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Crissu'Blacker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)