Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce desene animate va plac cel mai mult acum?

#11
X-MEN EVOLUTION,Spiderman,Justice League,Viata cu Louie,si pe langa astea se mai difuzau acum mult timp pe Fox Kids,parca prin 2004 daca imi amintesc bine niste desene care pe vremea aceea mi se pareau geniale,Wunschpunsch,Cei Patru Fantastici,Inspectorul Gadget(a fost printre preferatele pe atunci),Gadget ÅŸi gadgetinii,Omul de fier,pisoiul Eek si parca pe CN era si Top Cat,imi amintesc prea bine filmul care l-au difuzat...Cam atat din ce imi amintesc,dar sigur erau mult mai multe...Ei bine,cam astea sunt preferatele mele.

#12
Desenul meu preferat este de departe Garfield & friends, insa sunt multe desene animate care mi-au placut destul de mult precum Spiderman, Viata cu Louie, Johnny Bravo, Familia Flinstone etc.
Desenele produse acum nu prea imi mai plac...mi-e dor de cele vechi!
Revenind la Garfield e un desen de nota 10, foarte inteligent gandit care trateaza multe probleme ale societatii americane din anii '70-'80 cu o nota comica.
It's a game...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Desene animate vechi si foarte vechi Magica Bloom 11 36.434 15-05-2014, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Sa ne amintim de vechile desene animate ale Cartoon Networkului. Magica Bloom 20 17.957 13-11-2013, 10:24 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Sa ne amintim de vechile desene animate ale Jetixului. Magica Bloom 32 31.746 11-11-2013, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Brian Kinney
  Desenele animate de pe posturile straine Magica Bloom 1 4.639 05-04-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Crissu'Blacker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)