Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#10


Capitolul 10
Doctorul...


Autor

Flashback

Sasuke

Hmtp...A trecut o luna si nu am mai vazut-o pe Sakura de atunci.Ce-o face acum?Oare o fi bine?O sa-i distrug pe acei politisti si o voi gasi oricat mai costa asta.Vroaim sa plec intr-un club pentru niste relaxare,dar Deidara ma opreste:
-Sasuke,am o veste minunati pentru tine!!!imi zise idiotul.
-Daca nu e ceva interesant,iti pierzi capu.
-Fata aia cu par roz pe care ai violat-o este insarcinata!!!Vei fi tatic!!!Felicitari!!!!!imi zise el.
-Ce dreq spui acolo???
-Ce ai auzit!Eu sper sa fie fetita :3!imi zicea el.
-Este imposibil sa fie asa!!!
-Hwaaa,se poate,te-ai protejat macar???
f**k my life!!!Cum am putut sa uit.Hhhhh,trebuie sa fac ceva repede.Il goni pe Deidara.Acum era singur in camera si ma gandeam...Cum s-a putut sa uit?Oricum deja a avortat!Stai...daca a avortat de ce mi-a zis Deidara de ea?Daca inca e insarcinata,voi scapa si de ea si de acel plod.Copilul acela va creea numai probl...Ai de plm!!!Stiu ce voi face!Daca il va naste,am un viitor stralucit pentru el.Doar daca se va naste ca mine va putea supravietui in lumea aceasta.Daca va vrea sa avorteze o voi opri numaidecat!

End flashback



Sakura

Cand ma uitai la fata lui vazui...un barbat cu par negru,ciufulil la spate si 2 suvite mari pe ambele parti ale fetei.Ochii sai erau negrii ca de pisica,nu puteam sa cred asta,dar imi amintea foarte mult de Sasuke.Ii spusei doctorului:
-Dumneavoastra sunteti doctorul?
-Da,domnisoara.
-Cum va numiti???



Sasuke

Cum ma numesc?Recunosc ca eu eram doctorul,dar ma rog...Ce dreq sa-i zic?Trebuia sa-i castig incredere pana o anesteziez.Ea ma observa din cap pana in picioare.Ce puteam sa-i spun:
-Ma numesc Uchiha Sasuke,Sakura!
-Ce???
O prinsei de ambele maini si nu-i permiteam sa se miste.Atunci scot un pistol incarcat si il pun la tampla:
-Nici eu nu vreau sa fac asta,asa ca fi cuminte!ii spusei.
Fata incremeni pe loc.Lacrimile se scurgeau de pe fata ei pe podeaua alba si rece din camera.
-Ce vrei sa-mi faci?ma intreba ea.
-Toate intrebarile isi vor gasi raspunsul mai tarziu,Sakura...
O lovi puternic in spate si fata lesina de durere.Ii legai mainile si plecai cu ea din spital fara sa observe cineva.O pusei in masina,pe bancheta din spate si condusei pana acasa,o noua casa mai mare si mai luxoasa decat cealalta.O luai pe fata si intrai inauntru.Urcai scarie si ma indreptam cu rozalia in brate spre camera mea.Totul era nou.Patul de o culoare visinie si perne albe si moi deasupra.Aveam desigur si balcon,dar era acoperit de perdelele rosii prin care nu putea trece decat o micuta raza de soare,care lumina camera.O asezai pe Sakura in pat.Ii dezlegai mainile si ma pusei lana ea.Unica raza de soare se plimba prin parul si fata ei.Era chiar frumoasa...Nu stiu ce se intampla cu mine,dar ma simt atras de ea,dar n-o iubesc.Simt nevoia s-o protejez,dar nu stiu de ce.O prind de talie si o apropi de mine.Trupul ei firav state cu spatele la mine.Eram destul de obosit.Trag plapuma peste mine si rozalie si adorm...



Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 24-11-2013, 08:13 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.481 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.712 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 9.013 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 9.129 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.233 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.775 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.564 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.421 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 11.113 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.252 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)