Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

♀ Ρεɾṿεɾṡε Τεá¹

#3
Asa cum eu am lasat comentariu si altundeva la acest fic, nu mi-a displacut sa il citesc din nou. Tema ficului este interesanta, mie una imi place, desi cum s-a zis si mai sus ,,sef de mafie'' suna urat rau:)). Asa revenind, o urasc pe Ino mai mult decat pe Sakura, e bloonda rau de tot, si la creier si la par, dar nu conteaza, nu o suport si punct...Imi place ca incerci sa fi perversa:>, defapt incerci si iti iese cat de cat, nu uita ca aici ai voie sa intreci limita bine de tot, adica sa o dai in hentai, desigur daca sus scrie +18 sau +16, si vad ca scrie deci poti sa o dai in benga:)).
Vezi ca este cam scurt mai Gabitzu, minim 40 de randuri trebuie, si nu prea ai descris sentimentele cum trebuie, defapt cum vreau eu, mai intense si mai bine conturate, iar linile alea de dialog atat de sarace deformeaza estetica testului, poti sa mai adaugi sti bine...
Oricum mie imi place mult acest fic >:D<, abia astept sa pui continuare, cat mai repede pentru ca suntem flamanzi.

Tai Tai :bye:
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Răspunsuri în acest subiect
RE: ♀ Ρεɾṿεɾṡε Τεṃρτατïøṉ ♂ [+16] - de Piersicuta - 10-09-2011, 10:20 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)