Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mafia love. Crime love... [18+]

#67
Dupa cum am promis, capitolul urmator e lung, si spre bucuria voastra [cel putin asa sper] pervers, in limita specificata in titlu, de 15+.
De mentionat: Hentai by Who said i have to be normal. ^_^
Fara alte introduceri, Enjoy!!


Cap 18 – “Surpriza”

Am deschis ochii somnoroasa si lenesa. In fata mea se asternea o livada imensa si aratoasa. Cat de diferita poate fi Konoha de Tokyo. Singurul copac care il gaseai in oras nici macar copac nu il puteai numi, era doar un boschet micut pe marginea soselei ca sa desparta masinile de pietoni, ca sa ajute cumva bordura. Aerul, atat de curat, nu se asemana cu cel plin de praf in care am stat atata timp.
Am ridicat capul si am realizat confuza ca ma aflam pe cimentul din balcon. M-am ridicat pe coate si ma masam cu mana la ceafa. Amortisem cam rau, nu stiu cum de am reusit sa dorm atat de bine incat sa nu simt nimic. Defapt nici macar nu stiu cum am ajuns aici. Am vrut ca ma ridic dar doua brate mi-au tras talia mai aproape de un corp bine lucrat. M-am uitat in spatele meu peste umar. Sasuke ma strangea in brate ca pe un ursulet de plus. Am incercat sa ma ridic cat mai finut cat sa nu il trezesc, dar la cea mai mica miscare incepea sa geama si sa ma stranga din ce in ce mai tare, asa ca am renuntat. M-am intors cu fata la el si l-am luat in brate. Expresia de copil plangacios de pe fata lui se transforma in una calma si linistita.
Imi treceam mainile lent prin parul sau intunecat si moale. L-am sarutat dulce in crestetul capului, apoi pe frunte. I-am admirat pentru cateva secunde chipul dulce care semana cu al unui bebelus. Ochii sai negri s-au deschis incet-incet, privindu-ma atent.
-Esti bine? ma intreba somnoros.
-De ce nu as fi? i-am raspuns cu o alta intrebare, in timp ce scapam din bratele sale sin am inceput sa imi intind oasele.
Ridica o spranceana iar apoi casca brusc. Incepuse sa se intinda, iar dupa ce termina imi lua mana si mi-o arata. Cand am vazut incheietura bandajata mi-am amintit tot. Kunai-ul, marturisirile, barul. Tot. Imi aminteam vag cum roscatul imi pusese mana pe coapsa iar Sasuke ii zburase creierii cu pistolul meu. Stai, pistolul meu? M-a cuprins un drag de el de nu mai puteam. Dulceata mea mica si scumpa facuse prima sa crima. Ar trebui sa sarbatorim. Eram pe cale sa ii propun asta, dar veni Neji care ne privea ca pe doi copii. Isi intoarse privirea peste cateva secunde, uitandu-se smecher in ochii mei.
-Cred ca am o surpriza pentru tine.
Intra inapoi in casa iar eu si Sasuke l-am urmat. Neatenta, m-am impiedicat de pragul usii de la balcon. Sasuke incerca sa ma prinda, dar cum era prea somnoros, a ajuns peste mine. Am inchis ochii strans si am asteptat sa dau cu capul de parchet pentru a doua oara pe ziua de azi, ceea ce se si intampla. Am deschis ochii si i-am intalnit pe ai lui Sasuke foarte aproape de ai mei. Abia peste o secunda mi-am dat seama cum buzele noastre se presau intr-un sarut apasat. Cand si-a dat si brunetul seama ce se intampla intre noi chiar in ochii lui Neji, facu ochii mari si se dadu la o parte de pe mine rusinat.
-Ma scuzi, Sakura, nu am…
-E vina mea ca m-am impiedicat. Stai linistit, i-am spus calma.
Cred ca obrajii mei deja aveau o nuanta aprinsa de rosu. M-am ridicat ametita dupa care mi-am continuat drumul in urma satenului care in urma cu trei secunde ma privea amuzat.
Am intrat intr-o bucatarie frumoasa, cu blat de marmura pe un perete iar pe celalalt aragazul, frigiderul, chiuveta si dulapioare. Pe un scaun, in fata blatului, o fata bruneta cu parul pana la solduri studia niste dosare. Auzind pasii, s-a intors cu fata la noi inchizand secretoasa dosarul. Vazandu-mi chipul, ma privi cu o expresie ingrijorata, dar incerca sa o ascunda cu un zambet larg. A intors cu spatele toate hartiile aranjate in ordine cu fata in jos, iar apoi a venit spre mine imbratisandu-ma strans. Sasuke se sprijini de blat, in timp ce eu si Hinata am ramas sa stam putin de vorba. Printre amintirile pe care le depanam, aa adus vorba de Itachi, dar am preferat sa nu spun nimic.
-Ce-ai aici? am intrebat curioasa, intinzand mana spre hartiile din fata sa.
Panicata, a pus mana rapid peste ele nelasandu-ma sa le vad. Se uita muta la mine. Se auzi soneria iar Hinata rasufla usurata. Persoana care suna la usa nu mai astepta sa i se raspunda si intra direct. Un tip saten, cu doua semne rosii pe obraji. Am ramas blocata, era imposibil sa nu il recunosc. Veni in bucatarie si ma fixa taios cu privirea, lucru pe care il faceam si eu.
-Sakura.
-Kiba, ne-am rostit numele in acelasi timp.
Sasuke il privea si el vigilent, alaturi de Neji. Hinata nu baga in seama privirile noastre, in timp ce satenul se apropia de mine, in timp ce brunetul meu deja se departa de blatul de bucatarie, gata de a-l ataca pentru orice eventualitate.
-Kiba, ea e prietena mea cea mai buna, Sakura. incepuse Hinata sa ne faca prezentarile. Sakura, el este…
-Stiu cine e! am tipat la ea si am iesit din camera.
M-am dus inapo pe balcon. Ma vedeam pe mine si pe Sasuke cum adormiseram imbratisati. M-am sprijinit de balustrada rece si am privit cerul care era plin de nori. Ceva era chiar putred in toata chestia asta: foile, comportamentul Hinatei, Kiba. Era imposibil sa uit comportamentul sau inocent din avion. Ziua aia… nici nu mai vreau sa ma gandesc, imi aduce aminte de prea multe intamplari dureroase. Doua brate carora le cunosteam caldura si tandretea m-au cuprins de dupa umeri. Sasuke ma saruta in crestetul capului si m-a luat apoi in brate, dar am ales sa il resping cat mai finut posibil.
-Sasuke -incercam pe cat posibil sa imi pastrez calmul- Daca vrei, ramai, eu nu ma bag. Dar eu nu stau in aceeasi locuinta cu un nenorocit cum e Kiba.
Se gandi o secunda si a ales sa vina cu mine. Se pare ca invatase deja ca nu e bine sa ma lase singura, la cate tampenii pot sa fac. M-am dus in hol si m-am incaltat cu cizmele. O insigna de politie atasata unui palton mi-a atras atentia. Hinata se desparti dintr-un sarut cu Kiba si veni spre mine sa isi ia la revedere impreuna cu Neji. Dupa saluturile de vigoare, i-am soptit:
-Nu ma asteptam sa fii in politie si sa nu iti dai seama cu cine esti.
A ramas blocata. Jumatate din replica mea era minciuna, pentru ca si eu am fost atatia ani prietena cu ea, inclusiv cand eram ucigasa in serie. Mi-am pus mainile in buzunar si am plecat, evitand sa mai ascult vreo alta replica a cuiva in afara lui Sasuke. Cu toate astea, nu spunea nimic, era cu mult mai tacut decat de obicei. Am mers cu pas apasat o vreme, pana cand am ajuns intr-u parc. M-am asezat pe o banca iar Sasuke veni langa mine.
-De ce mai stai cu mine? m-am fortat sa il intreb. Nu iti mai este frica de o asasina ca mine?
-M-am obisnuit cu gandul ca voi fi si eu la fel, mi-a raspuns simplu si calm. Uita-te atent in ochii mei.
Am ascultat ce mi-a spus si i-am privit ochii. Negrul se strangea usor-usor in pupila si cate trei virgulite in jurul ei, fiind inlocuit de un fundal rosu. Auzisem de asta cand eram mica, in povestile bunicii despre ninja cu puterile Sharingan-ului. Niciodata rationalitatea nu m-a lasat sa cred ca exista asa ceva. Era chiar fascinant, ar fi putut sa privesc acei ochi ore intregi fara sa ma plictisesc, dar probabil asta doar din cauza ca erau ai lui Sasuke si ii iubeam.
-Acum uita-te in jurul tau. mi-a spus pe acelasi ton calm.
M-am uitat si nu ne mai aflam in parc. Eram pe o plaja pustie, plina de scoici aratoase. Puteam sa jur ca totul e real, desi nu parea. Valurile marii, mirosul apei sarate, nisipul moale de sub noi. In scurt timp apa marii disparea incet-incet, in locul ei si al nisipului crescand fire inalte de iarba, iar printre ele floricele mov care pareau a fi din hartie imi infatisau o lume de basm. Cerul era roz, brazdat pe alocuri cu norisori pufosi de aceiasi culoare dar intr-o nuanta mai deschisa. Toate pareau destul de reale, doar ca stiam ca e o iluzie. Stiam ca ochii lui Sasuke ma fac sa cred ca vad toate astea. Am oftat, dandu-i de inteles ca m-am prins ca totul era doar opera lui. M-am uitat din nou in ochii sai. In cateva secunde, campia de basm din fata mea disparu, parcul formand din nou subiectul fundalului.
L-am luat pe brunet de mana si i-am spus sa mergem acasa, iar acesta accepta. Am luat-o din drum in pas de plimbare, mergand amandoi ca doi indragostiti.
Am ajuns intr-un final in vila brunetului, putin stropiti de ploaia usoara de primavara care dadea tarcoale.
Am urcat in camera mea si pentru prima oara de cand locuiam aici, adica de cateva zile, Sasuke intra direct in camera sa. M-am dus in baie si am turnat in cada cam jumatate de sticla de spumant de baie, dupa care am dat drumul la apa. Cada se umplu rapid iar spuma de deasupra apei imprastia un miros imbietor de trandafiri. Am aruncat hainele de pe mine in cosul de rufe, apoi am intrat in apa calda. Muschii mei se relaxau treptat iar mintea mea scapa treptat de nervi si alte emotii adunate peste zi. M-am scufundat pentru cateva secunde cu totul in apa. Era atat de linistitor, de relaxant… Pana ce nu mai puteam sa imi tin respiratia. Am decis sa o termin cu baia, dupa care m-am clatit de spuma si mi-am pus pe mine un halat alb si pufos. M-am asezat pe scaunelul din fata oglinzii si am inceput sa imi usuc parul. La inceput, aerul imprastiat pe capul meu de uscator imi dadea usori fiori pe sira spinarii. Am terminat de uscat parul si am iesit din baie. Mi-am strans mai bine cordonul si m-am uitat pe geam. Sasuke statea sprijinit de balustrada, privind cerul. Am hotarat sa renunt la a ma mai schimba inainte de a il intreba daca e bine.
Am deschis usa balconului si l-am atins pe umar. I-am pus intrebarea care voiam sa i-o adresez, dar mi-a raspuns cu o alta.
-Sakura, cat de mult ma iubesti tu?
-Ce intrebare stupida Sasuke. Cum cat de mult te iubesc? As fi in stare si sa imi dau viata pentru tine si tu…
Dar nu m-a mai lasat sa continui, sarutandu-ma apasat. Intru in jocul sau, într-un final ajungand in pat. Brunetul incepe să-si dea jos hainele de pe el apoi imi desface cordonul de la halat, ridicandu-ma usor de pe pat si scotand halatul de pe mine. Incepe sa-mi sarute pielea fina a gatului an timp ce mainile mele se plimba pe spatele sau musculos, urca iar catre buze si incepem sa ne sarutam cu mai multă pasiunea, acea flacără devenind din ce in ce mai mare. Acesta incepe sa coboare in jos, pana la abdomen. Se ridica putin de pe mine si isi pune un prezervativ pe amic apoi ma patrunde. O durere de nedescris ma cuprinde, facandu-ma sa strang cearsaful. Incetul cu incetul durerea devine placere si dupa doua ore de placere brunetul cade lat langa mine pe pat. A tras patura peste noi si am adormit in imbratisarea sa calda.


Cam atat. Daca sunt, scuzati greselile. Vin cat pot de repede cu capitolul urmator. Pana atunci, Ja Ne! >:D<
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Mafia love. Crime love... - de Icsdeee. - 25-01-2011, 11:43 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Prevented :D - 28-01-2011, 10:18 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 29-01-2011, 04:51 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 03-02-2011, 06:37 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Icsdeee. - 03-02-2011, 06:48 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 13-02-2011, 09:27 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Hakusor. - 14-02-2011, 06:12 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 05-03-2011, 11:44 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Rose ^^ - 08-05-2011, 08:31 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Rose ^^ - 28-06-2011, 09:42 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 28-06-2011, 10:58 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Prevented :D - 30-06-2011, 11:25 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Rose ^^ - 05-07-2011, 07:00 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 06-07-2011, 06:06 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 14-07-2011, 03:31 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 15-07-2011, 11:38 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Rose ^^ - 18-07-2011, 09:32 AM
RE: Mafia love. Crime love... - de Rose ^^ - 18-07-2011, 09:20 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 18-07-2011, 11:15 PM
RE: Mafia love. Crime love... - de Rose ^^ - 19-07-2011, 09:20 AM
RE: Mafia love. Crime love... - de Miranda. - 19-07-2011, 05:46 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Rose ^^ - 06-08-2011, 02:15 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Miranda. - 06-08-2011, 03:28 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Rose ^^ - 06-08-2011, 07:18 PM
RE: Mafia love. Crime love... [+16] - de Miranda. - 06-08-2011, 07:31 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Miranda. - 10-08-2011, 06:12 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Miranda. - 10-08-2011, 10:01 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Rose ^^ - 11-08-2011, 09:28 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Miranda. - 12-08-2011, 07:38 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Rose ^^ - 12-08-2011, 09:30 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Rose ^^ - 14-08-2011, 02:44 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Miranda. - 15-08-2011, 12:56 AM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Miranda. - 15-08-2011, 02:45 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Rose ^^ - 15-08-2011, 03:18 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Too Many Dreams. - 17-08-2011, 09:48 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Miranda. - 17-08-2011, 11:00 PM
RE: Mafia love. Crime love... [15+] - de Rose ^^ - 18-08-2011, 04:06 PM
RE: Mafia love. Crime love... [18+] - de Rose ^^ - 23-08-2011, 10:04 AM
RE: Mafia love. Crime love... [18+] - de Rose ^^ - 07-09-2011, 10:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  A rose for love, and a book for ever Kira's Scarlet 12 7.944 03-10-2013, 09:52 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  Just...love me PandaKun 10 6.500 17-09-2013, 07:59 PM
Ultimul răspuns: PandaKun
  My Durarara Love Story Juwels 2 2.532 18-05-2013, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Crazy love[one direction]. cucubau1000 1 2.451 06-05-2013, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  [Naruto] Love ? No, just atraction. Andreea Corina 6 3.787 13-04-2013, 08:34 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Do you love me? Alexi 67 46.037 21-02-2013, 07:07 PM
Ultimul răspuns: Alexi
  I hate that I love you! RosetteFoxy 17 8.131 14-02-2013, 09:06 PM
Ultimul răspuns: Lain
  [Naruto] Crime de Craciun Aimi. 5 4.725 03-01-2013, 11:57 PM
Ultimul răspuns: pikab00m
  [Naruto] The history of love Diamond D.C 1 2.123 28-11-2012, 07:58 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  [Naruto] The Devil Inside(Itachi love story) vandadaydreaming 3 3.243 15-10-2012, 01:51 PM
Ultimul răspuns: *Black Flame*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)