Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hy everyone!

#7
Mersii tuturor de urari!
Well filmele mele preferate sunt Piratii din caraibe,Twilight(doar primul film) si poate mai sunt dar nu-mi vin acum in minte21.Cartile preferate sunt Twilight Saga si La rascruce de vanturi,melodii preferate poi cam multe zic yo ca de exemplu Girlfriend,Innocence,When you're Gone,My happy ending,Skater boy(Avril),Born this way,So happy i could die,Poker face,Monster,Fashion(Lady GaGa),Kuchibiru dream,Shoujo meiro de Tsukamaete,Before(misato aki),Breeze,Succesful mision,Give a reason,Don't be discouraged,Get along(Megumi),Boa(every heart),Tear me up(Stefy ray) si mai sunt dar deocamdata ma opresc aici4.Acum anime..poi multe printre care si Inuyasha,Kaleido,Chrono,Strawberry panic,Mew mew,death note,Spiral,Full metal panic,kiddy grade,Pokemon,Shaman king,Slayers etc.La liceu sunt la filo..mda eu si matematica,so funny10
Si ai dreptate Dia,m-am si acomodat..poi carti politiste nu am citit asa multe da pot spune ca cel mai mult mi-a placut Biblioteca mortilor desi nu-i mai stiu autorul..Da poate ne vedem la vara ar fi cool71.Cand eram mica am cantat la chitara dar m-am lasat,la fel si cu sportul,am practicat innotul dar am renuntat iar melodiile de la Avril,am scris cateva mai sus4
[Imagine: Untitled-1.png]



Răspunsuri în acest subiect
Hy everyone! - de Arisa_chan - 15-05-2011, 07:58 PM
RE: Hy everyone! - de Yondaime - 15-05-2011, 08:03 PM
RE: Hy everyone! - de Crazy~Tenshi - 15-05-2011, 09:34 PM
RE: Hy everyone! - de deeaH2elen - 15-05-2011, 09:38 PM
RE: Hy everyone! - de βεκi - 15-05-2011, 09:59 PM
RE: Hy everyone! - de Arisa_chan - 15-05-2011, 10:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)