Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hy everyone!

#1
Ma numesc Daniela dar imi puteti spune pe scurt,Arisa!Am 16 ani,sunt din Cluj si desigur,o fana a animeurilor.Imi place sa citesc,sa ascult muzica,sa ma distrez,sa ma uit la filme,sa stau pe calculator,sa ies cu prietenii etc.Cantareata mea preferata este Avril Lavigne iar printre cele japoneze se numara Misato Aki,Ayumi Hamasaki,Megumi Hayashibara,Boa....de obicei ascult muzica pop dar imi place si rock.Genul de film la care ma uit cel mai des este horror deoarece mi se pare interesant si captivant iar la carti,ei bine citesc cam orice mai ales Sf si horror desii nu ma prea dau in vant dupa genul dragoste citesc si acest gen,cel romantic placandu-mi mult iar din cand in cand mai citesc si carti politiste.Sunt o fire sociabila,prietenoasa,uneori timida si visatoare.Daca aveti intrebari nu ezitati sa mi le spuneti4
[Imagine: Untitled-1.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Arisa_chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe AnimeZup, Arisa-chan! Daca te pot indruma cu ceva, just ask!
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#4
Nu am mai urat "Bun venit!" cuiva de mult timp... asa ca Welcome! Smile
Hai sa iti pun si niste intrebari 10
1. Care sunt filmele tale preferate?
2. Carti preferate?
3. Melodii preferate?
4. Ce anime-uri ai vizionat?
5. La ce profil esti la liceu?
Cam atat, te las. Distractie placuta pe-aici! bye
[Imagine: sig_reinoir.png]

#5
hey .Bine ai venit pe zupp n_n sper sa te distrezi si sa-ti faceti multi prieteni n_n
[Imagine: wqymg0.jpg]

#6
Hello Arisa, btw adorabil nickname xD
Bine ai venit pe animezup, sper sa iti placa aici si sa te acomodezi repede. Cu siguranta va fi foarte usor ^_^ Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, incantata de cunostinta :] Well...ce pot sa spun, din descrierea ta pari o persoana de treaba, avem cateva lucruri in comun15 Se pare ca esti o fana a cartilor. Si mie imi plac cele horror, cu mister de asta mult si cele poliste. Ce carti politiste ai citit? Esti din Cluj? Poate ne intalnim pe la vara :]] In fiecare vara merg acolo, deoarece familia mea e de acolo >.< Alte intrebari...canti la vreun instrument? Ce sporturi iti plac? Si ce melodii iti plac de la Avril Lavigne?

Cam atat...lipsa de idei. Well, inca o data bine ai venit, sa-ti faci prieteni si sper sa ramai mult timp pe aici xD Chuu.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
Mersii tuturor de urari!
Well filmele mele preferate sunt Piratii din caraibe,Twilight(doar primul film) si poate mai sunt dar nu-mi vin acum in minte21.Cartile preferate sunt Twilight Saga si La rascruce de vanturi,melodii preferate poi cam multe zic yo ca de exemplu Girlfriend,Innocence,When you're Gone,My happy ending,Skater boy(Avril),Born this way,So happy i could die,Poker face,Monster,Fashion(Lady GaGa),Kuchibiru dream,Shoujo meiro de Tsukamaete,Before(misato aki),Breeze,Succesful mision,Give a reason,Don't be discouraged,Get along(Megumi),Boa(every heart),Tear me up(Stefy ray) si mai sunt dar deocamdata ma opresc aici4.Acum anime..poi multe printre care si Inuyasha,Kaleido,Chrono,Strawberry panic,Mew mew,death note,Spiral,Full metal panic,kiddy grade,Pokemon,Shaman king,Slayers etc.La liceu sunt la filo..mda eu si matematica,so funny10
Si ai dreptate Dia,m-am si acomodat..poi carti politiste nu am citit asa multe da pot spune ca cel mai mult mi-a placut Biblioteca mortilor desi nu-i mai stiu autorul..Da poate ne vedem la vara ar fi cool71.Cand eram mica am cantat la chitara dar m-am lasat,la fel si cu sportul,am practicat innotul dar am renuntat iar melodiile de la Avril,am scris cateva mai sus4
[Imagine: Untitled-1.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)