Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Rosario + Vampire] Rosario + Vampire

#13
Hm , in mare parte aveti dreptate , dar actiunea e frumoasa mie personal mi-a placut animeul destul de mult asa in sine . Tipa vrajitoare mititica careia i-am uitat numele mi-a placut foarte mult , a oscilat intre o inteligenta superioara pentru un copil ca ea si infantilitatea unui copil . Chiar mi.a placut cum a fost conturat acest personaj , chiar mi-a dat o noua perspectiva a vrajitorilor [ nu doar vrajitori puternici , prostuti sau tocilari sau aia rai si banali -__-'' ]
Chiar mi-a placut cum a decurs totul si a avut un rol interesant in anime , desi la faza cu Tsukune chiar exagera , dar sa ne gandim ca totusi era chiar o fetita .
Hm , mi-a placut palaria ei si vestimentatia ei era frumoasa chiar i se potrivea foarte bine.
Tsukune a fost gretos sa nu spun altfel , pai e singurul care a stricat animeul aici Nu stiu , mi s-a parut destul de banal in fata admiratoarelor lui , nu le putea controla , tine in frau and so on si din cauza acestei chestii nu mi-a placut.
A fost cam banal , caracterul lui a fost ceva oscilatoriu sincer si nu il poti defini asa in doua trei cuvinte .
Cat despre Moka sunt de acord cu voi , la un moment dat mi-a placut cum era ea asa stilul ei dulcica si rusinoasa , dar pe parcurs m-a plictisit in draci . Urasc perspanele prea dulci devin gretoase . Si chiar asa devenise , prea multe fustite ridicate and so on scurte si decolteu pana in Palestina si nu mi-a placut atitudinea ei era parca genul de fata usoara la un moment dat o uram pentru ca ma plictisise enorm de mult si imi facea greata , dar cat despre partea ei vampirica imi place are o atitudine buna si spre deosebire de Roza Moka , ea parca e mai buna asa la caracter chiar mi-a placut de ea.

In afara acestor lucrusoare ce m - au deranjat la anime , mie mi-a placut. A avut o actiune destul de frumoasa pentru un echci si chiar mi-a placut.
-



Răspunsuri în acest subiect
Rosario + Vampire - de snowishtiger - 10-04-2008, 09:19 PM
RE: Rosario + Vampire - de hikari marina - 10-04-2008, 10:12 PM
RE: Rosario + Vampire - de Strawberry Ice - 04-07-2008, 12:35 AM
RE: Rosario + Vampire - de Adriana - 21-10-2008, 10:12 AM
RE: Rosario + Vampire - de Alysu - 26-10-2008, 10:03 PM
RE: Rosario + Vampire - de Blacky - 02-11-2008, 03:19 PM
RE: Rosario + Vampire - de Kazuki - 23-11-2008, 03:52 PM
RE: Rosario + Vampire - de ^ToxicK kiD^ - 13-10-2009, 12:51 PM
RE: Rosario + Vampire - de oana10ioana - 31-12-2009, 02:31 PM
RE: Rosario + Vampire - de Ops! - 04-04-2010, 06:51 PM
RE: Rosario + Vampire - de Riluri - 09-04-2010, 10:34 AM
RE: Rosario + Vampire - de βεκi - 12-04-2010, 09:16 AM
RE: Rosario + Vampire - de Flash - 18-04-2010, 08:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Rosario + Vampire] Rosario+Vampire S2 hikari marina 1 5.329 24-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Cri$tin@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)