Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Rosario + Vampire] Rosario+Vampire S2

#1
[Imagine: rosario-vampire-capu2.png]
Chu...Mina aventurile lui Tsukune-kun si Moka-san continua, noi personaje, noi aventuri...
Dupa un an petrecut in Gakuen Youkai, Tsukune se obisnuieste cu viata de acolo, cu studentii. Ca un student de anul doi, atat el cat si prietenii ei sunt priviti ca niste exemple de catre noi veniti...cel putin aproape de toti. Shuzen Kokoa are un motiv special pentru care se afla in aceasta scoala. Oare care este acesta? Ce mai asteptati, sa vizionam impreuna pentru a afla...

Personaje:

Moka Akashiya
Inner Moka
Tsukune Aono
Kurumu Kurono
Yukari Sendou
Mizore Shirayuki
Kokoa Shuzen

Puteti viziona noile episode ale acestui sezon si pe Extra Animezup, dand click aici.
Vizionare placuta 4...
[Imagine: Untitled-1.png]

#2
Ah Vampire + Rosario 105 on of my favorites animes cu vampiri im plac foarte mult animeurile cu vampiri si k sa nu mai zic si de al doilea sezon sunt la zi cu el.Personajul meu preferat este cine altcineva Akashiya Moka imi place atat personalitatea exterioara a Mokai cat si cealalta personalitate motivul etooooooo sa vede :
Moka cu parul roz :imi place k desi nu prea are pic de vlaga atata timp cat are crucea aia la gat ea face fata rivalei sale Kurumu-chan desi mai e si Mizore dar in majoritatea timpului Moka se cearta cu Kurumu motivul Tsukune mai imi place de ea k desi uneori da dovada copilasi mic este foarte desteapta.
The other Moka e aici nu mai e nevoie sa zic nimic aceasta personalitate a Mokai are o atitudine foarte mandra k si personalitea exterioara a Mokai si aceasta pare sa aiba ceva sentimente oricat nesemnificative ar fi pare sa tina la Tsukune imi place foarte mult atunci knd zice ''know your place'' cica sa nu se puna cu ea.
In incheire ce imi plac foarte mult momentele acele capuuuuuuuu chu.

P.S. ai uitat sa pui si o poza cu Ruby Doujo las k pun eu
http://img55.imageshack.us/img55/2740/2elbgn8fj9.jpg



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Rosario + Vampire] Rosario + Vampire snowishtiger 12 11.754 18-04-2010, 08:51 AM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)