Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Raportati erorile

#51
Este cenzura, pentru varianta englezeasca a cuvantului. E o metoda ca la mentiunea cuvantului plug-inul instalat sa nu opreasca drepturile de postare a celui care l-a folosit. O sa o sun pe Aly sa-i zic, nu am cum sa intru astazi sa verific.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#52
Chiar ar trebui rezolvata problema intr-un fel pentru ca acest cuvant este des folosit in limba romana. Daca nu se va rezolva, cred ca va fi primul cuvant care se va accepta scris ca pe messenger. -> "kum" ^^

#53
http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid239047

De ce la postul meu in loc de " c u m " imi apar cinci stelute? (si aici apar tot stelute de aceea am scris asa)

EDIT: scuze ^^" nu am vazut posturile de mai sus.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#54
Chriss, tocmai despre asta se discuta mai sus. De ce nu citesti posturile inainte sa faci si tu unul pe aceeasi tema? Cuvantul este cenzurat, in engleza el insemna o prostioara. Lia a zis ca discuta cu Aly mai tarziu si poate o sa se rezolva. Rabdare! ^^

#55
N-o gata. Acuma merge.

#56
Aparent nu pot sa fac threaduri noi. Sau mai exact am incercat sa fac unul nou in categoria de fatasy magic si cand ii dau sa postez imi sterge tot ce am scris si imi zice ca nu exista nici un mesaj. Acelasi lucru se intampla si daca dau post preview si daca scriu doar o litera si daca scriu 50 de cuvinte sau mai mult. Nu am incercat altundeva inca.

Nu merge nici daca dau pe "raspunde" de la acest thread, dar din qiuck reply merge. Is it just me? (why the ban then) sau s-a intamplat ceva
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#57
Pai, mie imi merge. Poate o sa fac si un thread nou sa verific. Ce am observat e ca nu mai pot sa editez posturi, chiar si la sectiunile unde eu am mod. De asemenea, nici posturile mele nu merg sterse o.O. doar editate. Poate ca s-au facut unele modificari dupa aparitia acelei reguli prin care ne este interzis sa stergem posturi. Habar n-am. Verificam. Aaca nu, ne salveaza un admin cu siguranta ^^.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#58
@MajinCloud, am incercat si mie imi merge. Bine, nu am facut topic nou pentru ca nu am nicio idee despre ce sa fac, dar am dat preview si am si raspuns la un anumit topic si nu-mi da nicio eroare. Adica scrie exact ce am scris eu.
@FreeToLove, e si normal sa nu-ti mai poti sterge posturile. Mozilor le-a fost scoasa aceasta optiune.

#59
http://i46.photobucket.com/albums/f105/M.../error.jpg

am facut si un print screen. Imi sterge tot ce am scris si imi zice ca nu am scris nimic. Nu am nici cea mai vaga idee de la ce ar fi.

Si nu e nici de la browser pentru ca am incercat acum cu firefox (folosesc chrome in general)
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#60
(24-07-2012, 04:06 PM)MajinCloud A scris: http://i46.photobucket.com/albums/f105/M.../error.jpg

am facut si un print screen. Imi sterge tot ce am scris si imi zice ca nu am scris nimic. Nu am nici cea mai vaga idee de la ce ar fi.

Postezi de pe laptop, sau de undeva de unde n-ai mai postat? (chiar si alt browser). Eu asa patesc pe laptop..
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)